Skyrim: Anniversary Edition Nasıl Güncellenir? | Yıldönümü Sürümü

Skyrim: Anniversary Edition Nasıl Güncellenir? | Yıldönümü Sürümü Güncellemesi ;Güncelleme , olması gerekenden biraz daha karmaşık olsa da, Skyrim Anniversary Edition şu anda mevcuttur.

Bethesda, Skyrim Anniversary Edition’ı birkaç ay önce duyurdu, ancak RPG’nin yükseltilmiş versiyonu artık tüm büyük platformlarda mevcut. Yaratılış Kulübü’nden bir ton içerik ve PS5 ve Xbox Series X’teki bazı teknik iyileştirmeler içeren sürüm, bunun için iyi bir miktara sahip. Ne yazık ki, Skyrim Anniversary sürümüne yükseltmenin ardındaki süreç olması gerekenden biraz daha zor.

Başlamak için, Anniversary Edition güncellemesinin ücretsiz olmadığını belirtmek önemlidir. Yeni sahipler, tam oyunu ve tüm Creation Club içeriğini satın almak için  yatırım yapmak zorunda kalacaklar, ancak bu, Skyrim için resmi olarak yayınlanan tüm içeriği, üç DLC paketi Hearthfire, Dawnguard ve Dragonborn dahil olmak üzere tek bir pakette etkili bir şekilde bir araya getiriyor. Bu arada, Skyrim Special Edition’a zaten sahip olanlar, Anniversary Edition içeriğini daha uygun fiyata alabilirler.

Anniversary Edition Paket içeriği:

  • Creation Club: Creation Club’dan yeni görevler, zindanlar, patronlar, silahlar, büyüler ve daha fazlası dahil olmak üzere 500’den fazla benzersiz içerik.
  • Dragonborn: The Elder Scrolls V: Skyrim’in bu resmi eklentisi ile Morrowind kıyılarından Solstheim adasına yolculuk yapın.
  • Dawnguard: Vampir Lordu Harkon iktidara geri döndü.
  • Hearthfire: The Elder Scrolls V: Skyrim’in bu resmi eklentisiyle, arazi satın alabilir ve kendi evinizi sıfırdan inşa edebilirsiniz.

Skyrim’e Sahipseniz Anniversary Edition Nasıl Yükseltebilirsiniz?

Bethesda’nın PlayStation ve Xbox pazarında Skyrim Anniversary Edition için bir yükseltme yolu sunması mantıklı olsa da, gerçek şu ki oyuncuların Skyrim üzerinden yükseltme yapmaları gerekiyor. Bu kaçırması kolay bir şey ve şüphesiz bazı oyuncuların üzülmesine neden oluyor. Ancak, Skyrim’i yüklemeniz yeterlidir ve ana menüde oyunculara yükseltme yapabileceklerini bildiren bir istem olacaktır. Belirtilen düğmeye basın ve satın alın.

Skyrim Olmadan Skyrim Anniversary Edition Nasıl Satın Alınır?

Skyrim Anniversary Edition‘ı temel oyuna sahip olmadan satın almak biraz daha basittir, çünkü oyuncuların diğer oyunlarda olduğu gibi satın almaları yeterlidir. Ancak, Skyrim Anniversary Edition’ın temel oyuna sahip olmadan biraz yüksek fiyatlı olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle kullanılmış bir kopya bulup oradan yükseltme yapmaya değer olabilir. Maliyet ve kolaylık mükemmel bir şekilde örtüşmüyor, ancak yükseltme için birkaç dolar tasarruf etmenin kolay bir yolu.

Skyrim Anniversary Edition‘ın son nesil versiyonundan şu anki nesil versiyonuna yükseltme yapanlar için dikkat edilmesi gereken diğer bir şey de, versiyonlar arasında tasarrufların içe aktarılması gerektiğidir. Bu nedenle, her şey ikisi arasında aktarılana kadar dosyaları kaydetmeye devam etmek akıllıca olacaktır. Skyrim Anniversary Edition başarıları da sürümler arasında geçmez, bu nedenle oyuncuların hepsini yeniden kazanmaya başlamaları gerekecek, ancak bu, hayranlara oynamak için daha fazla neden verdi.

Poppy Playtime APK indir – Son Sürüm APK indir