Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? | Balık Tutmak

Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? | Balık Tutmak ; Balık tutmak, birçok MMORPG’de temel bir unsurdur. Ancak Lost Ark’ta bunu yapmak genellikle olduğundan çok daha basittir.

MMO’ları balık tutma sanatı, esnemeye neden olan can sıkıntısından reaksiyon testi beklentisine kadar her şey olabilen bir sanattır. Lost Ark’ın balık tutma konusunda kendine özgü bir yönü var ve oyuncuların, aktivitenin bir isyan mı yoksa klavyede uykuya dalmanın başka bir harika yolu mu olduğuna kendileri karar vermeleri gerekecek.

Diğer MMO’lardan farklı olarak Lost Ark , nasıl ve nerede balık tutulacağının bilinmesini sağlamaz. Tamamlayıcılara hitap eden bir oyun için, oyuncuların bir gölü her geçtiklerinde ve henüz balık tutmayı öğretmediklerinde akıllarını kaybetmeleri gerekir. Endişelenme, mümkün, ama bir süre için değil.

Lakebar Köyü’ne Gidin ve Celine ile Konuşun

Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? |
Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? |

Ne yazık ki aşırı istekliler için Lakebar Village bir süreliğine kullanılamayacak. Hızlı bir tempoda olsa bile kampanyanın başlamasına birkaç saat kaldı. Oraya vardığında, karaktere Artisan Urr ile konuşması talimatı verilecek. Madencilikle ilgili temel bilgileri verecek ve bu, diğer tüm ticaret becerilerinin kilidini açacak.

Balık tutmak için, Urr’un hemen kuzeydoğusunda, başının üstünde mor bir simge olan Celine var. Bu süreçte, Mokobo Seed’lerini burada, Lakebar’da toplamaktan çekinmeyin. Buradan, oyuncular onları yolda yönlendiren bir görev alacaklar. Celine henüz müsait değilse, Urr’ın görevini resmi olarak tamamladığınızdan ve tekrar ona teslim ettiğinizden emin olun.

Novice Oltayı Satın Alın ve Donatın

Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? |
Lost Ark: Balık Nasıl Tutulur? |

Oyuncuların zaten bir direği olsa bile, ne yazık ki bu görevi tamamlamak için Nickel’den bir tane daha satın almaları gerekiyor. Oyunu önceden satın alanların zaten bir direği olacak. Ne yazık ki, bu oyuncuların bile direği satın alması gerekecek, bu atlanabilecek bir adım değil.

İyi haber şu ki, bu görev biraz hızlı deneyim sağlıyor, bu yüzden toplam jeton israfı değil. Nickel, köyün güneybatı kesiminde, Urr’un hemen karşısında, Celine olarak. Direği donatın ve sonraki aşama haritada belirecektir.

Rıhtımdaki Balıklar

Balık Tutmak
Balık Tutmak

Köyün batı tarafında bazı rıhtımlar vardır. Haritada, oyuncunun bölgede balık tutabileceğini gösteren bir kanca simgesi vardır. Buraya gidin ve ticaret becerilerini açmak için ‘B’ tuşuna basın . Varsayılan olarak, yüzer balık avı ‘E’ tuşuyla donatılmıştır . Bunu tıklayın ve karakter otomatik olarak çizgiyi yayınlar.

Bir balığı sarmak için, şamandıra tamamen aşağı indiğinde tekrar ‘E’ tuşuna basın. Balık yaklaşırken oltadaki hafif bir salya aldanmayın, şamandıranın tamamen suya batmış olması gerekir. Üç balığı başarıyla yakalayın, ardından tamamlamak için sağdaki görevi tıklayın . Oyunun geri kalanında balık tutmanın kilidi açılmayacak!

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir