Dying Light 2: Scott ve Moe Nerede Bulunur? Nasıl Kurtarılır?

Dying Light 2: Scott ve Moe Nerede Bulunur? Nasıl Kurtarılır? ; Sıkıntılı bir anne iki oğlu için endişeleniyor. Dying Light 2 dünyası kaybolmak için kötü bir yer ve yardım edebilecek tek kişi Aiden.

Aiden, Dying Light 2‘de tüm dünyayı kurtaramaz. O bir kahramandır, ancak yetenekleri herkes için her şeyi yapamaz. Bir anne Aiden’a yaklaşıp çocuklarını bulup bulamayacağını sorduğunda, çok geç kalmış olma ihtimali yüksektir. Ama denemeye değer.

Oyuncular, hem Scott’ı hem de Moe’yu kurtarmak için bir şans olduğunu bilmeli, ancak önce kısa bir araştırma yapmaları gerekecek. O zaman bile, Dying Light 2‘nin kıyamet dünyası, hayatta kalacaklarını garanti etmez. Oyuncuların çocukları kurtarmak için hem hızlı hem de güçlü olmaları gerekecek.

Dying Light 2: Scott ve Moe Nerede Bulunur?

Pazarda anneleriyle konuştuktan sonra Aiden’dan pazardaki erkek çocukları araması istenecek. Bu görevi harfi harfine almak bir hata, çocuklar burada değil. Bunun yerine, Dominik adında kırmızı şapkalı genç bir çocuğu arayın. Çarşı halkını yakından tanıyanlar için, bir köpekten bahseden kişidir.

Uzun bir sohbetten sonra sonunda çocukların ve köpeğin birlikte oynadığını hatırlayacaktır. Uzakta, oyuncular havlamayı duyabilir, ancak daha doğru talimatlar için haritayı açın ve yeni konum işaretçisini takip edin. Yolda, parkur deneyimini güçlendirmek için bazı stuntları çekmekten çekinmeyin.

Moe’yu Kurtarmak

moe

Bonus ipucu için, bu görevi tamamlamak için havanın kararmasını bekleyin. Bonus parkour deneyimi yeterince teşvik edici değilse, görev içeridedir ve tüm zombilerin temizlenmesini gerektirir. Gün boyunca, zombilerin miktarını ortadan kaldırmak imkansız değil, ama çok daha tehlikeli.

Scott istemeden Aiden’ı kapıda karşılayacaktır. Sonunda, Aiden Scott’tan ayrılmasını isteyecek. Devam edin ve Scott ile konuştuktan sonra hemen içerideki zombileri temizlemeye başlayın. Bu görevin ikinci bölümünü çok daha kolay hale getirecek.

Bu zombiler temizlendikten sonra yukarı çıkın ve bir kanepede ağlayan ölümcül şekilde yaralanmış bir Buddy’yi bulun. Tam karşısındaki odada, Moe saklanıyor. Tehlikeli bir zombiden bahsedecek ve Aiden’ın odadan çıkıp onu öldürmesi gerekecek. Zombiler zaten temizlenmişse, bu çok daha kolaydır.

Son zombi öldüğünde, bir paket hızlı nakit için zombileri yağmalayın. Sonra Moe’ya dön ve eve gitmesini sağla. Oyuncular, Buddy’yi orada öldürmeye ya da yavaşça ölmesine izin vermeye karar vermek zorunda kalacaklar; ne yazık ki onu kurtaran yok.

Çarşıya Geri Dön

Eve döndüğünde, Aiden Scott ve Moe’nun annesinin evine dönerek görevi tamamlayabilir. Oyuncular, Dominik’e Buddy hakkında ne anlatacaklarının kararı ile karşı karşıya kalacaklar, ancak bu bir lezzet seçimi, hangi diyalog seçeneği seçilirse seçilsin görev tamamlanacak.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER

 

Dying Light 2: Damien’ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir