Genshin Impact Çam kozalakları Nerede Bulunur?

Genshin Impact Çam kozalakları Nerede Bulunur? Genshin Impact pinecones , ;Bu yazımız, bir ton kozalak elde etmek isteyen Genshin Impact oyuncularının ziyaret etmeyi düşünmesi gereken birkaç konumu ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Genshin Impactte bir başka Muhteşem Merchant etkinliği resmi olarak devam ediyor ve Primogemler ve diğer ödülleri içeren Boxes O ‘Marvels’ı açmak isteyen oyuncuların, belirli malzemelerle Liben adlı bir NPC sağlamaları gerekecek. Bu tüccarın özellikle ilgilendiği malzemelerden biri çam kozalaklarıdır ve bazı hayranlar onları nerede arayacakları konusunda kararsız olabilir. Neyse ki, Genshin Impact’te kozalak toplamak için birkaç harika nokta var ve hayranlar aşağıdaki tüm ayrıntıları bulabilirler.

Genshin Impact Çam kozalakları nı olabildiğince hızlı yetiştirmek isteyen Genshin Impact oyuncuları için, Qingce Köyü‘ndeki “Q” nun hemen kuzeybatısındaki asma köprüden daha iyi bir yer olamaz. Gerçekten de taraftarlar, Liyue’deki bu konumdan kolayca yaklaşık 10 kozalak elde edebilmelidir ve bu, Liben’in gerektirdiğinden daha fazlasıdır. Oyuncular, aşağıda bu köprünün kesin konumunu vurgulayan bir harita bulabilir ve yakındaki bir ışınlanma yol noktası ona ulaşmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Alternatif olarak, çam kozalaklarını Mondstadt‘tan toplamayı tercih eden hayranlar kesinlikle bunu yapabilir ve kontrol edilmesi gereken birkaç iyi alan vardır.

Doğudaki Cape Oath‘a kadar uzanan çam kozalağı üreten köknar ağaçları olduğu için, bu bölgelerden biri Dadaupa Gorge’nin kuzeyindeki kıyı boyunca. Görülmeye değer diğer bölge ise Stormbearer Dağları‘dır ve kozalak avlayan oyuncular Starfell Gölü’nün hemen kuzeybatısını aramalıdır.

Genshin Impact Çam kozalakları
Genshin Impact Çam kozalakları

Dikkat çekmek gerekirse, Marvelous Merchant etkinliğine katılım, hayranların kozalak toplamak istemelerinin birincil nedeni olsa da, materyalin gerçekten başka kullanımları da var. Daha spesifik olarak, oyuncular Genshin Impact‘te çeşitli yemekler oluşturmak için çam kozalaklarını diğer malzemelerle birleştirebilirler. Örneğin, Mondstadat Hash Browns’ın pişirilmesinde çam kozalakları kullanılır ve oyuncular, Kurt Tapınağı’ndaki Kavurucu Ateş ve Öfkeli Yıldırım denemesini temizleyerek bu yemeğin tarifinin kilidini açabilir.

Ayrıca, tüketildiğinde tüm parti üyelerinin SDR’sini geçici olarak artıran Sauteed Matsutake’yi hazırlamak için de kullanılırlar. Hayranlar, bu yemeğin tarifini doğrudan Sara’dan Mondstadat Şehrindeki Good Hunter mağazasından satın alabilirler ve sadece 5.000 Mora’ya mal olur. Bununla birlikte, oyuncuların tarifi satın almadan önce Genshin Impact‘te Adventure Rank 35’e ulaşmaları gerekecek, ancak bunu yapmak çok zor olmamalı.