Minecraft Herobrine Kimdir?

Minecraft Herobrine Kimdir? Herobrine nedir, kimdir? Herobrine nedir ? Herobrine, Minecraft’ta bulunan söylentilere göre bir Düşman Çetesidir. O, bir hayalet, Notch’un ölü kardeşi, Notch Brine’nin anısı olarak bu mobu yarattığı söyleniyor ..

Minecraft Herobrine Kimdir?

Kovulan bir Mojang çalışanı tarafından gerçekleştirilen intikam ve bir sürü başkası gibi kökenleri hakkında açıklamalar üreten sonsuz spekülasyonun ve Creepypasta’nın merkezidir yani Herobrine. … Minecraftın 1.6.2 sürümünde Herobrine dahada vahşileşmiş bir şekilde oyuna eklendiği söyleniyor.

Herobrine aynı Steve gibidir fakat tek farkı gözleridir.
Minecraft Herobrine Kimdir?
Minecraft Herobrine Kimdir?
Pek çok oyuncu bu gizemli sözde oyuncuyu gördüğünü iddia etse de (görünüşe göre dünyayı manipüle edebiliyor, tıpkı Steve gibi), bugüne kadar Herobrine’e dair somut bir kanıt üretilmedi (hayır, çocuklar, YouTube videoları tam olarak kanıtlamıyor. dışarıda.)
 Herobrine evinizi yakabiliyor, sandıktan itemlerinizi alabiliyor, ve canı isterse sizi öldürüyor.Bazen de çok korkutucu çığlıklar geliyor siz tam dalgınken son ses bir çığlık ! O anda her şey birbirine karışıyor 😀
Herobrine ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi verecek olursak ;Herobrine ilk kez bir çocuk tarafından görülmüştür. Çocuğun sistem gereksinimleri çok düşük olduğundan görüş mesafesini Tiny ( Küçücük) yapmıştır. Daha sonra çocuğun karşısına Herobrine çıkmış. Fakat çocuk aldırış etmemiş. Çocuk daha Minecraft’a yeni başladığı için Herobrine’ ı bilmiyormuş. Birkaç araştırma sonrası Herobrine’yi öğrenmiş ve hemen Minecraft’ in Resmi sitesinde paylaşmış.
Başka bir rivayet ise Herobrine’nın oyunun kurucusu Noch’un kardeşi olduğu yönündedir. Kardeşinin adı Brine’dır. Brine bir trafik kazasında yaşamını yitirdiği için kardeşi Noch onun anısına Herobrine’ı yaratmıştır. Fakat Herobrine olursa 7.500 kişi Minecraft’ı bırakacağını söylemiş ve sosyal ortamda ortaya çıkan Herobrine adlı hacker yüzünden Noch, Herobrine’ı 1.4’e geçerken kaldırmıştır. Fakat bu Herobrine olayı gizemini sürdürmektedir.
Daha başka bir rivayete göre ise Noch, kardeşi Brine ve sevgilisi bir uçak yolculuğundayken uçak arızalanır. Uçakta sadece 2 paraşüt vardır. Brine büyük bir fedakarlık yaparak paraşütü Noch’un sevgilisine verir. Noch ve sevgilisi uçaktan kurtulur fakat Brine ölür. Bu yüzden Brine Hero yani Kahraman lakabıyla Minecraft’a eklenir.
Minecraft Herobrine Kimdir?
Minecraft Herobrine Kimdir?

Herobrine Nerede görülür?

Herobrine’yi sadece Alpha sürümünde görebiliriz. Alpha’dan sonra kaldırıldı fakat bir mod ile görebiliriz ama modsuz görmekte mümkün. Oyunda Peaceful modda iken F3’e basın. Çıkan grafikte çizgiler tavan yaptıysa Herobrine sizi zor görebileceğiniz bir yerde izliyordur. Başka nasıl bulabiliriz derseniz Karanlık bir mağara,Mineshaft,Kanyonda vb karanlık yerlerde, Müzik kutusuna 11. disk yani Kırık diski koyarsanız sisli bir yerde Herobrine mutlaka görülür.

Başka bir sürümde geri gelme ihtimali var mı?

Minecraft’ın 1.6.2 sürümünde Herobrine dahada vahşileşmiş bir şekilde oyuna eklendiği söyleniyor. Ama kanıtı yok. Sadece söylenti.

Nasıl oyundan silebiliriz?

Başlat>Çalıştır>%appdata%>.minecraft klasörünü iyice arayın hb diye bir dosya görürseniz mutlaka silin eğer bulamadıysanız ve Herobrine’yi gördüyseniz Minecraft’la alakalı her şeyi silip oyunu yenden yükleyin save lerin hiç birini yedeklemeyin her şeyi ama her şeyi silin ve Minecraft’ı baştan yükleyin.

Oyunda Herobrine olup olmadığını başka nasıl anlayabiliriz?

Gezerken beyaz gözlü Koyun, İnek, Tavuk görürseniz Herobrine oyunda vardır.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: