Minecraft Steve Kimdir?

Minecraft Steve Kimdir? ; Minecraft Steve Hikayesi ,Steve, popüler oyun Minecraft’ın ana kahramanıdır. Video oyun kültüründeki en ikonik karakterlerden biri olmasına rağmen, onun hakkında çok az şey biliniyor. Oynanabilir iki karakterden biridir; diğeri Alex.

Oynanabilir iki karakterden biri olan Minecraft Steve, ikisi arasında en dikkate değer olanıdır. Resmi olmayan bir YouTube dizisinde ana karakterlerden biri olarak yer aldı; diğeri Jason.

Minecraft Steve Kimdir?

Minecraft Steve Kimdir?
Steve

Steve Notch’un ölmüş kardeşi mi? Yoksa Steve’in esrarengiz ikizi mi? Teorilere bir gözatalım…

Bildiğiniz gibi Steve Minecraft oyununda sürekli kullandığımız ana karakterdir. Minecraft Steve’nin hikayesi bilinmemektedir ama hakkında teoriler var.

Minecraft Steve Kimdir? Teoriler

Minecraft Steve Kimdir?

1-)Steve enderman ordusu ve onların yöneticisi olan Ender Dragon’u durdurmaya çalıştığından cesur olduğu çıkarılabilir. (Steve 400.000 tonun üzerinde eşya taşıyabilir. Buda onun güçlü olduğunu gösterir.) Steve ‘nin kişiliği size kalmıştır.

2-) Steve ahlaken kuşkulu bir anti-kahraman bencil ve kendini düşünen biri ve her şeyi çıkar için yapabilir ya da

3-)Steve Dünyayı kurtarmak için çalışan bir kahraman olabilir.

4-) Ya da Steve çevresindeki her şeyi öldüren anarşist bir karakter olabilir.

5-)Ender dragon aslında iyi ve dünyayı yok etmeyen Steve ile savaşan biri olabilir. Ama Steve’nin bu amacında başarılı olup olmadığı bilinmemektedir.

Steve’nin süper güçleri vardır. Steve usta bir simyacı, savaş ustası,zanaatkar, koşucu,mimar,dalıcı, şilahşör, silah kullanıcısı,okçu ve ana startejisttir. Unutmayın Steve’yi siz kontrol eder ve hayatına siz yön verirsiniz.

Not: Steve bir mob değildir…

Minecraft Herobrine Kimdir?

Kovulan bir Mojang çalışanı tarafından gerçekleştirilen intikam ve bir sürü başkası gibi kökenleri hakkında açıklamalar üreten sonsuz spekülasyonun ve Creepypasta’nın merkezidir yani Herobrine. … Minecraftın 1.6.2 sürümünde Herobrine dahada vahşileşmiş bir şekilde oyuna eklendiği söyleniyor.

Herobrine aynı Steve gibidir fakat tek farkı gözleridir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar: