Minecraft Ev Fikirleri

Minecraft Ev Fikirleri ; Küçük ahşap kabinlerden lüks ağaç tepelerinde dinlenme yerlerine kadar size ilham verecek Minecraft ev fikirleri…

Minecraft ev fikirleri mi arıyorsunuz? Bir sonraki yapınız için biraz ilham almak istiyorsanız, sizi hayalinizdeki evi yaratma yolunda ilerletmek için mevcut Minecraft ev tasarımlarını biraz daha derledik. Minecraft’ta bir ev inşa etmek kolay bir iş olmadığı için biraz zaman, biraz kaynak ve biraz sevgi ayırmalısınız.

Minecraft’ta mükemmel evinizi inşa etmek zaman alıcı bir girişim olsa da, rahat kabininizin sınırlarından pencereden dışarı baktığınızda ya da tepedeki saklanma yerinizden manzaralara hayran kaldığınızda hiçbir şey hissettiğiniz duyguyu yenemez. Bu Minecraft evi fikirleri, sizi sıfırdan bir tasarım oluşturma çabasından kurtaracak, böylece yeni pedinizin tadını çıkarmak için daha fazla, bir şeyler inşa etmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.

İster Minecraft yapımcı bir profesyonel olun, ister bu göz korkutucu girişime ilk kez yaklaşıyor olun, ahşap kulübeler, sahil kulübeleri, banliyö mülkleri ve hatta orta çağdan kalma meskenler dahil inşa edebileceğiniz çeşitli Minecraft evlerini dahil ettik. Burada gösterilen her binanın, sadece inşa etmeyi kolaylaştırmak için ekli kullanışlı bir video eğitimi vardır.

MINECRAFT EV FİKİRLERİ

İşte deneyebileceğiniz en harika Minecraft ev fikirlerinin tümü:

MINECRAFT ORTAÇAĞ EVİ

Minecraft’taki orta çağ evleri her şekil ve boyutta gelir. Taştan yapılmış sağlam bir Minecraft kalesi, gotik arnavut kaldırımı özelliklerine, ürkütücü şöminelere ve gizli bir sığınağa ev sahipliği yapmak isteyebilirsiniz. Belki de meşe ağacından yapılmış, ağaçlardan oluşan bir gölgelikle çevrelenmiş veya kırsal yeşil bir sığınağa yerleştirilmiş sade bir rustik köy evi arıyorsunuz.

Gruptaki favorimiz, ahır benzeri özelliklerle eşleştirilmiş bir kalenin tüm büyük taş işçiliğine sahip bu ikisinin kombinasyonu olmalı. Bu rahat, basit Minecraft yapısı, tasarım açısından çok fazla takılıp kalmayacağınız anlamına gelir ve keşfetmeniz için zaman kazandırır.

MINECRAFT TREEHOUSE

Bu Minecraft evleri, baş dönmesi sorunu yaşayanlar için değildir, ancak Minecraft ağaç evleri, Minecraft kalkanınızı onarmaya zaman kazandırmak için gece ortaya çıkan sürüngenlerden kaçmanın harika bir yoludur. Ağaç evler aynı zamanda yerel bölgenin harika bir görüntüsünü elde etmenin basit bir yoludur veya Minecraft çetelerine ok atmanın bir noktasıdır.

Yeni evinizi bir ağacın tepesine inşa edebilir veya sıfırdan inşa edebilirsiniz. İster bir ev işlevi gören bir ağaç isterse bir ağacın tepesinde bir ev isteyin, Minecraft ağaç evinizin inşasında temeli doğru almak çok önemlidir. Gül çalıları ile süslenmiş, şık bir tuzak kapısı olan bu gizli ve huzurlu ev, başlamak için harika bir yerdir. Sadece bir merdiven eklediğinizden emin olun, yoksa geri dönemezsiniz.

 

Benzer Yazılar : Minecraft Eşya Nasıl Tamir Edilir?

 

Minecraft evleri için daha yeni bir eğilim, yer altı üssünüzün girişine çıkan merdivenlerle bir bodrum mülkü inşa etmektir. Bu eşsiz yaşam alanlarını yaratmak için, üssünüzü inşa etmek istediğiniz alanı boşaltmanız gerekecek. Ardından, duvarları, merdivenleri ve mülkünüzün ihtiyaç duyduğu diğer her şeyi inşa ettiğinizde, güneş ışığının içeri girmesini sağlamak için çatıya biraz cam yapıştırabilirsiniz. Bitkileri kapalı mekanda tutmaya özellikle meraklıysanız, bu harika bir seçenektir.

Geceleri verimli bir şekilde aydınlatmak zor olabilir, ancak bu birkaç meşale veya parlak taş bloğunun düzeltemeyeceği bir şey değildir. En iyi kısmı bilmek ister misin? Bu Minecraft’ta olduğu için, duvarlarda küf oluşumu konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Evinizi çevreleyen yeterli çit bulunduğundan emin olun, aksi takdirde geceleri kapınızı oldukça kaba bir şekilde çalabilirsiniz.

MINECRAFT AHŞAP EV

Minecraft’taki ahşap eviniz, ahşap panelli saray konaklarından Minecraft köyünün eteklerine yerleştirilmiş rahat ahşap kabinlere kadar istediğiniz kadar büyük veya küçük olabilir, elinizde malzemeler olduğu sürece hayal gücünüzün isyan etmesine izin verebilirsiniz.

Ahşap evler son derece çok yönlüdür, malzeme toplaması kolaydır ve Minecraft ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde oluşturulabilir. Daha sonra daha fazla oda oluşturmak için daha sonra genişletmeyi seviyorsanız, malzemeleri toplayabileceğiniz göreceli kolaylık, ahşap bir evi çekici bir teklif haline getirir. Ayrıca, bu tatlı ahşap kabin bir sundurma ile birlikte gelir, böylece bir maceraya çıkmadan önce rahatlayabilir ve rahatlayabilirsiniz.

MINECRAFT MODERN EVİ

Rustik bir mesken tarzınız değilse, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda modern Minecraft ev tasarımı vardır. İhtiyaç duyulan malzemeleri bulmak biraz daha zordur. Modern beşiğinizi şekillendirmek için taş, döşeme ve kil içerir, büyük cam pencereler ve manzarayı emmek için bir balkon ile tamamlanır.

Bu nedenle, modern evler planlamak ve inşa etmek için daha fazla zaman alır, bu nedenle kendinizi adamanız ve her şeyi önceden hazırlamanız gerekir. Yukarıdaki videodaki modern ev tasarımını, zeminden tavana cam duvarları ve çimen çitleri ve dolambaçlı bir göl ile tamamlanan çarpıcı peyzajlı bahçesi ile seviyoruz.

MINECRAFT PLAJ EVİ

Belki başlangıç konumunuz sahile yakın bir yerdedir ve yerel bölge için biraz daha uygun bir şey istiyorsunuz. Bir sahil evi fikriniz ister su kenarında yer alan harap bir kulübe, ister yüzme havuzuyla tamamlanmış üç katlı sakin bir konak olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca şey vardır.

Bizim favorimiz yukarıdaki mütevazı, yapımı kolay villa. Kapatma kapılarını dekorasyon olarak akıllıca kullanıyor, ancak inşa etmek için oldukça fazla kuvars blok gerekiyor. Zor bir günün macerasını dinlendirici bir şekilde sonlandırmak için ayak parmaklarınızı bahşiş verebileceğiniz küçük bir havuzu vardır.

Minecraft Japon evi

Canlı ve geleneksel renkler kullanılarak karmaşık bir şekilde inşa edilmiş sakin bir evin peşindeyseniz, Minecraft’taki bu Japon evi inşa etmek için bir çocuk oyuncağıdır. Parke taşı, akasya tomrukları, ahşap ve kumtaşı kullanılarak hazırlanmış ve pembe yün kullanılan çiçek ağaçlarıyla çevrilebilir.

Elinizde gerekli malzemeler olduğu sürece, Minecraft’ta huzurlu bir Japon evini hemen kurup çalıştırabilirsiniz. Japon evini inşa etmeyi bitirdiğinizde, belki o zaman balıklarla dolu bir göletin üzerinden geçen süslü köprülerle tamamlanmış bir bahçe oluşturabilirsiniz (bir kova ile getirilir).

MINECRAFT VILLA

Elinizde soğuk bir içecekle havuz kenarında dinlenmek istiyorsanız, kendi Minecraft villanıza ihtiyacınız olacak ve neyse ki bu eğitim videosunun yardımıyla, yapıyı tamamlamak sadece 45 dakika sürecektir.

Buradaki en karmaşık tasarım değil, ancak çıplak kemikleri bir kez oluşturduğunuzda, onu bu lüks Minecraft mutfak fikirleriyle doldurabilirsiniz. Minecraft çiftlik tasarımlarımızdan bazılarını ekleyerek rustik bir villaya da dönüştürebilirsiniz.

MINECRAFT SUBURBAN EVİ

Basit, pratik ve belki de tanıdık bir şey arıyorsanız, bu banliyö Minecraft evi hoşunuza gidebilir. Tipik bir banliyö evinin tüm özelliklerine sahiptir: iki kat, bir garaj ve bir sundurma.

Mütevazı doğasına rağmen beton, taş ve kuvarsdan oluşan güzel görünümlü bir yapıdır. Dilerseniz odaları biraz büyütmekte de özgürsünüz, ancak sade görünmesini sağlamak için her şeyi ölçeklendirmeniz gerekeceğini unutmayın.

MINECRAFT BLUEPRINTS

Evinizi sıfırdan inşa etmek için bir yardıma ihtiyacınız varsa, Minecraft evinizin planları başlamak için harika bir yerdir. Hayalinizdeki evi inşa etmek için ihtiyaç duyacağınız malzemeler de dahil olmak üzere, bir Minecraft evi inşa etmek için sizi adım adım katmanlara götürecek tonlarca Minecraft planı var. Grabcraft, rahat kulübeler, ortaçağ kaleleri ve ilginç balıkçı kulübeleri gibi çeşitli evler için harika bir plan kaynağıdır.

Bir sonraki yapınızda ilham almak istiyorsanız bu Minecraft ev fikirleri ideal bir başlangıç noktasıdır. Düşmanlarla savaşmaktan döndüğünüzde ya da Minecraft’ta iksir yapmak için bir yer olarak döndüğünüzde ev diyebileceğiniz bir yer istiyorsanız, bir ev yaratmak hem tatmin edici hem de ödüllendiricidir.