Genshin Impact: Miner’s Key Nasıl Elde Edilir?

Genshin Impact:  Miner’s Key Nasıl Elde Edilir? ; Genshin Impact’teki Miner’s Key  öğesi, bir Kıymetli Sandık ve belirli bir Gölgeli Suratsız düşmanı barındıran bir odaya erişim sağlar.

Genshin Impact‘teki Miner’s Key , oyuncular yeraltı Uçurumu’nda dolaşırken bulunabilir. Gezginlerin yeraltı bölgesinde keşfedebileceği birçok şeyden biridir ve diğer birçok gizli şey gibi Miner’s Key de değerli bir Genshin Impact hazine sandığına götürür. Uçurum, Genshin Impact 2.6‘da yayınlandı ve iki alana ayrıldı; yüzey ve yeraltı. Yüzeyi keşfetmek parkta bir yürüyüştür, ancak yeraltı Uçurumu çok daha zor, birçok gizli geçit ve gezinmek için zorlu araziler var.

Oyuncuların yer altı Uçurumu’ndaki yolculuklarına başlamadan önce, Uçurum Delvers Dünya Görevini bitirerek yeraltı Uçurum haritasının kilidini açmaları şiddetle tavsiye edilir. Görevi takip etmek oldukça uzun, ancak Gezginleri Chasm haritasının çoğu parçasıyla tanıştıracak. Harita tamamen ortaya çıktıktan sonra, oyuncular anahtarı bulmak için yolculuklarına başlayabilirler.

Genshin Impact: Miner’s Key Nasıl Elde Edilir?

Genshin Impact: Miner's Key

Oyuncular, Otomat benzeri kalıntıları araştırarak Genshin Impact’te Miner’s Key bulabilirler. Bölgede birçok araştırma noktası var, bu yüzden hepsini kontrol ettiğinizden emin olun.

Gezginler daha önce bu bölgeye hiç gitmediyse, yoldan sapmaları gerekir. Genshin Impact’teki Harabe Yılan patronunun doğusundaki Işınlanma Yol Noktasına gitmeli ve ardından batıya yürümeliler.

Sonunda kuzeye doğru takip etmeleri gereken dar bir geçide gelecekler. Güvende olmak için, mevcut tüm araştırma noktalarını araştırmaya değer. Pasajın sonunda oyuncular bir engeli kaldırabilecek ve duvarın diğer tarafına bir kısayol açabilecekler.

Miner’s Key Nasıl Kullanılır?

Anahtarı Genshin Impact’te kullanmak için oyuncuların Geçici Ana Tünel Işınlanma Yol Noktasının batısındaki kilitli kapıya gitmeleri gerekecek.

Oraya vardıklarında, yan odaya giden yolu açmak için anahtarı kullanmaları gerekir.

Odanın içinde oyuncular, adı (Skeld) ve patron benzeri bir HP çubuğu olan bir Gölgeli Suratsız düşman bulacaklar. Onu yenmek, Gezginleri bir Mavi Derinlik Küresi ile ödüllendirecek. Dokuz küre topladıktan sonra, oyuncular bir oda açarak bir Lüks Sandık, bir Değerli Sandık ve bir Enfes Sandık talep edebilirler.

Gölgeli Kabuğun arkasında, Gezginlerin açmasını bekleyen bir Kıymetli Sandık var. Odanın daha derinlerine inerlerse düşmanlar, Seelie, Lumenspar ve Yeraltı Uçurumu’nun başka bir parçasına bağlantı gibi başka şeyler de bulacaklar.

Konektör, oyuncuları Ad-Hoc Ana Tünel’deki iki Teleport Yol Noktası arasındaki sulu bir alana götürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)