Roblox Promosyon Kodları (Haziran 2021)

Roblox Promosyon Kodları (Haziran 2021) , Roblox: Bedava Şeyler için Promosyon Kodları (Haziran 2021) ; Roblox’un popülaritesi artıyor, ancak bu, şirketin 2021 Haziran ayı itibariyle çok sayıda promosyon kodu sunmasını engellemedi.

Roblox çevrimiçi platformunun genç ve yaşlı oyun toplulukları arasında bir ev adı haline gelmediğine dair bir şans yok. Oyuncular yelken açmak veya her türlü evcil hayvanı benimsemek için kendi teknelerini yapmaya hazır değilse, Roblox’taki bir sonraki en iyi dövüş oyununa dalmaya hazırlanıyorlar demektir. Tüm bunlarla ilgili en iyi şey, oynamanın ücretsiz olması ve daha iyisi şirketin ücretsiz oyun içi öğeler ve kozmetikler için promosyon kodlarına sahip olmasıdır.

Haziran ayı için, Roblox’un aktif ve kullanılabilir toplam dokuz kodu vardır. Bu geçen aydan daha az, ancak hevesli kozmetik koleksiyoncularının bu ay oturması gerekecek. Haziran ayının tüm kodları, Mayıs 2021’de sunulanlarla aynı. Bununla birlikte, Roblox’un önümüzdeki aylarda, özellikle de masadaki Switch sürümünün şansı ile daha yeni promosyon kodları sunacağına şüphe yok.

Daha önce olduğu gibi, oyuncular Roblox hesaplarına ve Promosyon Kodu Kullanım sayfasında oturum açmalıdır. Bir kez orada, ilgili öğeyi almak için tek yapmaları gereken kodu kopyalayıp istendiği yere yapıştırmak. Yanlışsa, bir istem promosyon kodunu geçersiz olarak okuyacaktır.

Roblox Promosyon Kodları (Haziran 2021)
Roblox Promosyon Kodları (Haziran 2021)

Roblox Promosyon Kodları (Haziran 2021)

Aşağıdaki kodlar Haziran 2021’den itibaren mevcuttur:

  • ROBLOXEDU2021 – Dev Deck – Geliştirme Destesi
  • SPIDERCOLA – Spider Cola Shoulder Pet –  Örümcek Kola Omuz Evcil Hayvan
  • TWEETROBLOX – The Bird Says___ Shoulder Pet – Kuş Diyor___ Omuz Evcil Hayvan

Son üçünden farklı olarak, aşağıdaki kodlar, oyuncuların ilgili öğeyi elde etmek için Roblox oyunu Island of Move’a girmelerini ve oyun içinde reklam panosunda kullanmalarını gerektirecektir. Daha yeni oyuncular için, Island of Move oyunu, oyunculara Roblox Studio’da kendi yürüme/koşma animasyonlarını oluşturma ve bunları Ada çevresinde zafer turları yapmak için kullanmak üzere içe aktarma fırsatı veren işbirlikçi bir oyundur.

  • WorldAlive – Crystalline Companion – kristal yoldaş
  • SettingTheStage – Build it Backpack – Sırt Çantası Yap
  • VictoryLap – Cardio Cans – Kardiyo Kutuları
  • GetMoving – Speedy Shades – Hızlı Gölgeler
  • DIY – Kinetic Staff – Kinetik Kadro
  • StrikeAPose – Hustle Hat – koşuşturma şapkası

Resmi Roblox promosyon kodları bir yana, web sitesinde sunulan devasa oyun kataloğunda kaybolmamak elde değil. Böyle bir oyun olan Build a Boat for Treasure, oyunculara, ilerideki çeşitli seviyelere karşı hem stil hem de dayanıklılık için özelleştirme yaparak, yelken açmak için kendi kişisel teknelerini tasarlama görevini veriyor. Eklemek gerekirse, popüler Roblox oyunu, oyun içi hazine ve yapı malzemeleri için oyuncu temel kodlarını sunma konusunda benzer bir geleneği takip ediyor.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)