Lost Ark: Luterra Castle Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Luterra Castle Mokoko Seed Yerleri ; Lost Ark Luterra Kalesi’nde, bazıları gizli geçitlerde gizlenmiş 10 Mokoko Seed var ve bu yazımız, hayranların hepsini bulmasına yardımcı olacak.

Luterra Kalesi, Lost Ark’ta nispeten büyük bir bölgedir ve bir katedrale, bir saraya, iki arenaya ve daha fazlasına ev sahipliği yapar. Bu alanın boyutu ve karmaşıklığı, Mokoko Seed’lerini bulmayı biraz zorlaştırıyor ve hepsini toplamak isteyen oyuncuların birkaç gizli yolu ortaya çıkarmaları bile gerekecek. Bu kılavuz, bu çabaya yardımcı olmak için burada ve hayranlar, aşağıdaki tüm Lost Ark Luterra Castle Mokoko Seeds hakkında ayrıntıları bulacaklar.

Bu Lost Ark Mokoko Seed’lerinin konumlarına girmeden önce, oyuncuların aşağıda açıklanan konumlardaki koleksiyonları göremeyebileceğini belirtmekte fayda var. Gerçekten de, bir dizi Luterra Castle Seeds, çeşitli çevresel unsurlar tarafından tamamen gizlenmiştir. Oyuncular Luterra Kalesi’ne ulaştıklarında bu fenomene yabancı olmayacak olsa da, bu Tohumları bulmayı kesinlikle daha zor hale getiriyor.

Lost Ark: Luterra Castle Mokoko Seed Yerleri

  • 1,2,3: Luterra Palace’da yeşil noktada bir kapı var ve Lost Ark oyuncuları bu kapıdan geçmeli. Hayranlar daha sonra üç Mokoko Seed toplamak için karanlıkta dolaşmalıdır.
  • 4,5: Kadan Katedrali’ndeki sıralar arasındaki patikadan aşağı inin ve merdivenlerden hemen önce sola dönün. Halının sonuna kadar ilerleyin ve ardından sahte bir duvardan geçmek için aşağı doğru ilerleyin. İki Mokoko Seed’initoplamak için karanlıkta gezinin.
  • 6: Bu Mokoko Seed , büyük bir şemsiyesi olan bir masanın hemen üzerindedir ve gerçekten de o şemsiye, Tohumu saklıyor.
  • 7: Yiyecek standındaki tahıl çuvallarının ortasında yedinci Mokoko Seed’ini arayın.
  • 8: MMORPG hayranları, bu Mokoko Seed’ini, dikdörtgen bir taş müdahalesiyle gizlenmiş, yolun alt kısmında uzanan çitin yanında bulacaklar.
  • 9: Bu konumda bir oturma alanında toplanmış bir kalabalık var ve Mokoko Seed ön sıraya yakın.
  • 10: Mavi noktadaki merdivenlerden inin ve sonuna kadar yolu takip edin. Son Mokoko Seed sağ üst köşede gizlidir.

Luterra Castle Mokoko Seed’lerini topladıktan sonra, hayranlar Mokoko Köyü’ne gitmek ve Totoma’dan satın almak isteyebilir. Bu, ancak Kayıp Ark karakteri bu para biriminin bir kısmını zaten stoklamışsa mümkün olacaktır , ancak 10 o satıcıdan herhangi bir şey satın almak için yeterli değildir. Neyse ki, Arkesia’ya dağılmış bir ton Tohum var ve aramalarında gayretli olan hayranlar onları oldukça hızlı bir şekilde biriktirmeli.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir