Valheim: Çıkrık Nasıl Üretilir? | Spinning Wheel

Valheim: Çıkrık Nasıl Üretilir? | Spinning Wheel ; Oyundaki önemli Çıkrık’ı yapma yeteneğinin kilidini açmak isteyen Valheim oyuncuları, yardım için bu kılavuza güvenebilir.

Valheim’da oyuncular, daha iyi zırh, silah ve diğer üretim seçeneklerinin kilidini açmak için biyomlarda ilerlemeli ve yeni kaynaklar toplamalıdır. Yol boyunca, oyuncular Valheim’daki bu yeni eşyalara erişmek için farklı işçiliği istasyonları oluşturmak zorundalar.

Diğer gelişmelere benzer şekilde, Çıkrık , yoğun bir patron savaşının arkasında kilitlenir ve inşa etmek için bazı geç oyun malzemeleri gerektirir. Oyun içinde Spinning Wheel ‘i oluşturmak ve onun birçok avantajına erişmek isteyen Valheim oyuncuları için bu kılavuz yardımcı olabilir.

Valheim: Çıkrık Nasıl Üretilir? | Spinning Wheel

Çıkrık (Spinning Wheel), Valheim ‘daki bir oyunun geç saatlerine kadar devreye girmez. Bunun nedeni, üretilmek için oyuncuların önce bir Zanaat Masası inşa etmiş olmaları gerektiğidir. Bu üretim istasyonlarının tamamlanması için Valheim patronu Moder’den iki Dragon Tears gerekiyor ve bu oyundaki dördüncü büyük savaşçı.

Spinning Wheel (çıkrık) , henüz Eikthyr, The Elder, Bonemass veya Moder’dan herhangi birini yenmemiş oyuncular için erişilemez. Moder’in ölümüyle, oyuncular Dragon Tears’a erişebilir ve bir Zanaat Masası oluşturabilir ve bir Çıkrık yapma seçeneğini açabilir.

Valheim: Çıkrık
Valheim: Çıkrık

Valheim: Çıkrık Malzemeleri

Çıkrığın kendisi için yirmi Kaliteli Tahta, on Demir Çivi ve beş Deri Hurda gerekir ve bir Zanaat Masasının yakınına yerleştirilmelidir.

Huş veya Meşe ağaçları kesilerek İnce Ahşap elde edilebilirken, Demir Çiviler tek bir Demir Külçe ile bir Ocağında üretilebilir. Demir, Valheim’s Swamp Biome’daki Batık Kriptlerdeki Çamurlu Hurda Yığınlarından çıkarılabilen Demir Hurdasından eritilebilir. Deri Hurdaları listede toplanması en kolay malzemedir ve Meadows Biome’daki Domuzlar tarafından düşürülür.

Valheim’da Çıkrık Kullanımları

Çıkrık , Moder ile savaştıktan sonra zırhını geliştirmek isteyenler için önemli bir yapıdır. Çıkrık’ın tek kullanımı, Keten İpliği’ne dönüştürmektir; bu, oyun sonlarında zırh ve silahlar için hayati bir bileşendir. Oyuncular, Valheim’daki Fuling Köylerinin yakınında büyüyen zorlu Plains Biome’da Keten elde edebilirler. Ayrıca bir Kültivatör ile bir oyuncunun üssüne yeniden ekilebilir, ancak yalnızca aynı biyoma ekilirse büyüyecektir.

Valheim: Çıkrık
Valheim: Çıkrık

Toplandıktan sonra, oyuncular Ketenleriyle Çıkrık’a yaklaşabilir ve bir seferde 40’a kadar bitki yerleştirebilir. Ortaya çıkan Keten İplik, Valheim’daki en iyi zırh setlerinden biri olan Padded zırhın yanı sıra Blackmetal silahları oluşturmak için kullanılabilir.

 

Daha Fazla Valheim Yazıları İçin : VALHEIM

 

Valheim Gümüş Nerede Bulunur?