Warframe Kubrow Collar (Kubrow Tasması) nasıl yapılır?

Kubrow, Warframe oyuncularının biraz çalışarak oyuna girebilecekleri sadık evcil hayvanlardır. Tenno Lotus için görevler ve görevler yaparak etrafta koşarken, görevlerde, ganimet bulmada, düşmanlara hasar vermede ve genellikle iyi çocuklar olmaya yardımcı olacaklar. Oyuncuların Kubrow’a sahip olma yolculuğunda ihtiyaç duyacakları bir öğe tasmadır. Warframe Kubrow Collar, warframe Kubrow tasması nasıl bulunur elde edilir yazımızda.

Warframe Kubrow Collar/ Warframe Kubrow Tasması Aşamaları

Bu tasmayı almak aslında Kubrow’un ana Howl görevinin bir parçası, bir Kubrow sahibi olmak istiyorlarsa tüm oyuncuların katılabileceği isteğe bağlı görev. Görev, oyuncu bir sonraki aşamaya geçmeden önce her birinin tamamlanması gereken dört ana aşamaya ayrılmıştır.

 • -Unda, Venüs’te İnkübatör Segmentini Edinmek
 • -Earth Prime, Earth’te Kubrow Yumurtası Bulmak
 • -Kubrow’u Orbiter gemisinde İnkübatör kullanarak kuluçka ve olgunlaştırma
 • -Gaia, Earth’te Kubrow’unuzu savaşta savunmak
 • -Bu, Kubrow’u savaşta savunmak, tasmayı ödüllendirmek, Tenno ile Kubrow yetkilisi arasındaki bağı kurmak için son adımdır. Bu görev, beş turda bir Savunma görevi olarak oynanır. Oyuncuların Kubrow’u gelen düşmanlardan uzak tutması gerekir. Kubrow düşürülürken, oyuncular kanamadan önce onu canlandırmak için zamana sahip olacaklar.

Savunma görevi sona erdiğinde, oyuncular bir Taichen Tasması kazanacaklar, bu kozmetik o andan itibaren Kuluçkaya yattıkları tüm Kubrowlara uygulanacak. Ayrıca Void Relics’ten elde edilebilecek bir Kavasa Prime Kubrow Tasması da var. Parçaları içeren tüm Kalıntılar şu anda kasa altındadır, bu nedenle oyuncuların parçaları takas yoluyla almaları gerekecektir.

Warframe Kubrow Nasıl elde edilir ?

İnkübatör Segmentini Edin: Unda, Venus

Corpus’un bir İnkübatör Segmenti edindiğini öğrenen Lotus, oyuncunun Venüs’teki üslerinden birine baskın düzenlemesini ve böylece Corpus’un dikkati dağıldığında bir Tenno Operatörünün onu çalmasını sağlar. Bu, oyuncunun çıkarılması istenene kadar sonsuz Corpus düşmanlarına karşı hayatta kalması gereken 10 dakikalık bir Hayatta Kalmadır.

Segment edinildiğinde, oyuncunun onu Orbiter’ına kurması gerekir.

Feral Kubrow inlerinde bir Kubrow Yumurtası bulun: E Prime, Earth

Bir Kubrow’u kuluçkaya yatırmanın bir yolu olan oyuncu artık bir Kubrow Yumurtası bulmalıdır. Bu, çeşitli şekillerde yapılabilir:

Dünyadaki herhangi bir Grineer Ormanı harita setinde, bir Kubrow Den’i yok etmenin bir yumurta verme şansı vardır.
Marketten Platinum karşılığında bir yumurta satın alınabilir.
Oyuncunun zaten bir yumurtası varsa, bu adım atlanır.

İnkübatörü kullanarak bir Kubrow’u inkübe edin ve olgunlaştırın

Yumurtayı inkübe etmek için inkübatör bir İnkübatör Güç Çekirdeği gerektirir. Bu, şu şekilde bulunabilir:

 • Dünyayı Mars Kavşağı’na tamamlıyoruz.
 • Planı Market’ten satın almak.
 • Market for Platinum’dan önceden oluşturulmuş bir güç çekirdeği satın almak.
 • Yumurta ve güç çekirdeği elindeyken, kuluçka artık başlayabilir. İnkübasyona başlamak için üç seçenek vardır.

  -Rastgele: Yumurta, varyantı, boyu, cinsiyeti, rengi ve kürkü tamamen rastgele olan bir Kubrow’dan çıkar.
  -Genetik Kod Şablonu: Depolanan verilere sahip bir çift şablon, genetik bilgilerini yumurtaya aktararak, yumurtadan çıkmış Kubrow’un önceden belirlenmiş özelliklere sahip olma olasılığını artırır.
  -Helminth Kisti: Oyuncunun Warframe’indeki tam gelişmiş bir kist, bir Helminth Şarj Cihazını garantilemek için boşaltılabilir.
  İnkübasyonun tamamlanması 48 saat sürer (bir Nutrio İnkübatör Yükseltme Segmenti kuruluysa 24 saat), ardından oyuncu Kubrow’u adlandırabilir.

Detaylı pek çok farklı Warframe yazısı için, Warframe kategorisine davetlisiniz!