Stardew Valley Linus’un Sepeti Nerede ? |Linus’un kayıp Böğürtlen Sepeti

Stardew Valley Linus’un Sepeti Nerede Bulunur? , Linus’un kayıp Böğürtlen Sepeti  , Linus’un Böğürtlen Sepeti Nerede? ; Stardew Valley, katılmak için bir dizi eğlenceli görev sunar ve bazıları diğerlerinden daha zor olabilir. Böyle bir arayış, Linus’un kayıp Böğürtlen Sepetini bulmaktır. Ne yazık ki, oyun size onun değerli sepetini bulmanız için pek bir şey vermiyor, bu yüzden onu bulmak, oyuncuları vahşi bir kaz avı gibi görünen bir şeye kolayca gönderebilir. Neyse ki, bu rehber tam olarak nerede bulacağınızı ortaya çıkaracak, bu yüzden okumaya devam edin…

Linus, ilk yıl Sonbaharın 8’inde posta kutunuza bir mektup bırakır ve onu geri almak için yardımınızı arıyor. Bu görev bu tarihe kadar mevcut değil, bu yüzden henüz mektubu almadıysanız bunu aklınızda bulundurun. Kayıp sepetinin yeri oldukça gelişigüzel bir noktadadır; ancak, oraya ulaşmanın talimatları çok basit.

Stardew Valley Linus’un Sepeti Nerede?

Mektubuyla ilgili görevi kabul ettikten sonra, çiftliğinizin otobüs durağına giden sağ çıkışına gidin. İstasyona vardığınızda, doğrudan yolun aşağısındaki park edilmiş otobüsün soluna gidin. Sepet yolun sağ tarafında, tünel girişinin hemen önünde, birkaç çalılık yanında oturuyor.

Artık ona sahip olduğunuza göre, onu Linus’a iade etme zamanı. Robin’in evinin üstündeki çadırda bulundu. Onunla etkileşime girdiğiniz anda oyun otomatik olarak sepetini ona geri verir. Onu iade etmek için tüm sıkı çalışmanız için Linus ile 1 Arkadaşlık Kalbi kazanırsınız.