New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır? | New World Ev

New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır? , New World : Ne Zaman Ev Alınır? ,New World Ev , New World’de Nasıl Ev Alınır? ; New World’de bir ev satın almak delicesine yardımcı olabilir. İşte oyuncuların bunu nasıl ve ne zaman yapması gerektiğini anlatan yazımızı okuyabilirsiniz…

New World, heyecan verici ve ilgi çekici içerikle olduğu kadar zanaatkarlık, avcılık, balık tutma ve inşa etme ile de ilgilidir. Dünyanın dört bir yanından her hafta New World’e atlayarak birkaç saatini biraz el emeğine rahatlamak için harcayan oyuncular var. Kulağa oldukça tuhaf geliyor ama bu, New World’ün muazzam cazibesinin bir parçası ve açık uçlu oynanışı sayesinde çok çeşitli oyunculara benzersiz bir deneyim sunan bir MMO.

Oyuncular, eğer isterlerse bir eve bile sahip olabilirler ve New World’de ev sahipliği, “süslemek için başka bir yerin” ötesinde avantajlar sunar. Oyuncular yine de uygun gördükleri şekilde evlerine mobilya yerleştirebilecekler, ancak evler bazı benzersiz bonuslar, güçlendirmeler ve ek depolama sunarak onları Aeternum dünyasını yaşayan ve soluyanlar için sıcak bir meta haline getiriyor. Ancak oyuncular New World’de tam olarak nasıl bir ev satın alıyor ve satın almak için en iyi zaman ne zaman?

Neden New World’de Ev Almalısınız?

New World’de bir ev satın almanın ana çekilişi, ek depolamaya erişimdir. Her kasabada bir depolama kulübesi olmasına rağmen, madencilik, işçilik, odun kesme ve her türlü malzemeyi toplamaya çok zaman harcayan oyuncular kendilerini ganimetlerle sular altında bulacaklar. Bir eve sahip olan oyuncular, evin içine özel sandıklar ekleyerek ek depolama alanına erişim sağlayabilirler. Sandığı tutabilecek miktar, oyuncuların ne tür sandıklar yaptıklarına (Mobilya yapma ticaret becerilerine göre) göre belirlenir ve bir oyuncunun belirli bir evde sahip olabileceği sandık miktarı, evin büyüklüğüne ve başlangıç ​​maliyetine göre belirlenir.

Ev sahipliğinin, genellikle yeni oyuncular tarafından gözden kaçırılan bir diğer özelliği, kupaların eklenmesidir. Bu özel dekorasyonlar bir eve yerleştirilebilir ve madencilik ve işçilikten seyahat ve savaşa kadar her şeyi etkileyebilecek küresel bir güçlendirme sağlayabilir. Evler ayrıca oyunculara her 2-4 saatte bir ücretsiz olan (evin boyutuna ve maliyetine bağlı olarak) ek bir hızlı seyahat noktası verir.

New World’de Nasıl Ev Alınır?

New World’de bir ev satın almak oldukça basit bir işlemdir, ancak oyuncular herhangi bir kasabaya girip bir mülk kapamazlar. Bir evi güvence altına almak için parayı ortaya koymadan önce, evin bulunduğu alan ne olursa olsun belirli bir miktarda “ayakta durma” elde etmeleri gerekir. şehir kurulu için görevler ve görevler hakkında.

Oyuncular, seçilen bölgede 10 Daimi’ne ulaştıklarında, orada bir ev satın almalarına izin verilir. Ne yazık ki, 10 Ayakta kalma, bir bölgedeki en düşük ev seviyesini karşılamak için yeterlidir ve oyuncuların daha büyük veya daha ayrıntılı bir ev istemeleri durumunda daha fazlasını kazanmaları gerekecektir. Şu anda, New World’de dört farklı ev boyutu mevcut ve oyuncuların her aşamaya ulaşmak için 10, 15, 20 ve 30 Sırada olmaları gerekecek.

Oyuncular uygun Duruma (ve paraya) sahip olduklarında, tek yapmaları gereken bir ev için bir kasaba aramak ve satın alma istemini başlatmak için oraya yürümek. Halihazırda olduğu gibi, evler yalnızca her bölgenin ana şehirlerinde mevcuttur. Ayrıca ilk kez bir ev satın alan oyunculara yüzde 50 indirim uygulanacağını ve oyuncuların aynı anda en fazla üç eve sahip olabileceğini unutmamak da önemlidir.

New World’de Ev Tipleri

New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır?
New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır?

New World’de birçok farklı ev stili ve ev satın almak için yerler olmasına rağmen, evlerin sadece dört “katı” vardır. İşte her ev katmanına ve sunduklarına bir bakış.

New World’de Ne Zaman Ev Almalısınız?

New World’de bir ev satın almak için en iyi zaman oyuncuya bağlıdır. Ne zaman daha fazla depolamaya ihtiyaç duyacaklarını, bir ev almaya paraları yetip yetmediğini, ne tür meraklılarla ilgilendiklerini ve vergileri karşılayıp karşılayamayacaklarını belirlemek oyunculara kalmış. Bir ev satın almanın bazı sakıncaları olduğunu ve oyuncuların istedikleri herhangi bir evi kolayca kapamayacaklarını ve sayısız günlerini başka şeyler yaparak geçirirken orada oturmasını bekleyemeyeceklerini belirtmek önemlidir.

Ne yazık ki, New World’ün yaşayan ve nefes alan ekonomisi sayesinde evler, oyuncuların evlerine erişebilmelerini sağlamak için haftalık olarak çatallamak zorunda kalacakları kendi vergileriyle tamamlanıyor. Neyse ki, oyuncular eve erişimi kaybetmeyecekler, ancak kupalarından güçlendirme kazanma yeteneklerini kaybedecekler ve diğer oyuncuları dekore edilmiş evlerine davet edemeyecekler.

Bu nedenle, oyuncuların vergilerini ödeyecek kadar hazır ve tutarlı olana kadar bir ev satın almamaları önerilir. Oyuncular ayrıca vergileri karşılayabiliyorlarsa daha büyük bir ev satın alarak (daha büyük bir indirim elde etmek için) ilk kez ev satın alan indiriminden faydalanmalıdır.

New World’de Ev Satın Almanın Artıları ve Eksileri

New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır?
New World : Nasıl ve Ne Zaman Ev Alınır?

Oyuncuların New World‘de bir ev satın almak için zor kazandıkları altınlarını alıp almamaları konusunda karar vermelerine daha iyi yardımcı olmak için, Amazon tabanlı MMO’da ev sahipliğinin bazı artı ve eksilerine ayrıntılı bir bakış.

New World’de Ev Sahibi Olmanın Artıları

  • Oyunculara, her sandıkta maksimum 500 (işlenebilir) alana sahip olan, evin büyüklüğüne bağlı olarak 4 sandığa kadar ek depolamaya erişim sağlar.
  • Oyuncuların istatistiklerini küresel olarak güçlendirebilecek kupalar yerleştirmelerine izin vererek, onlara ekstra EXP, ayakta durma, yağmalama, savaş hüneri veya bir dizi başka şey verir.
  • Evler çok çeşitli mobilyalarla tamamen dekore edilebilir ve oyuncular el işlerini görmek için başkalarını özel örneklere davet edebilir.
  • Her 2-4 saatlik periyotta bir (ev maliyetine bağlı olarak) oyuncular evlerine hızlı seyahat edebilecekler.

New World’de Ev Sahibi Olmanın Eksileri

  • Oyuncular, sahip oldukları evler için her hafta vergi ödemek zorunda kalacaklar.
  • Vergi ödemeyenler, kupa meraklılarına ve diğer şeylere erişimi kaybedecekler.
  • Ev vergileri, evin bulunduğu alanın sahibi olan Şirket ile doğrudan ilişkilidir. Şirketler, isterlerse aşırı vergi tutarları talep edebilirler.
  • Oyuncuların, dekorasyon veya kupa oluşturmak için Mobilya becerilerini iyi bir düzeye çıkarmak için biraz çaba harcaması gerekecek, aksi takdirde onları satın almaları gerekecek.

 

New World Rehberi – Yeni Başlayanlara Tavsiyeler | New World Guide