Valheim Gümüş Nerede Bulunur?

 Valheim Gümüş Nerede Bulunur? ,Valheim Gümüş elde etmek , Valheim gümüş nereden alınır? , Valheim gümüş Nasıl Bulunur? ; Valheim oyununda birçok farklı cevher var. Patronları yenmek için daha güçlü ve daha güçlü öğeler topladığınız çok standart bir ilerleme sistemini teşvik eder. Bununla birlikte, özellikle bir cevher türünü bulmak biraz zordur. Gümüş cevheri bulmak için, diğer malzemeler için yapacağınızdan çok daha fazlasını yapmalısınız; Gümüş elde etmek, demir elde etmekten daha zordur! Ancak değerli gümüş cevherinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabiliriz!

Valheim | Valheim Gümüş Nerede Bulunur?

Valheim birçok farklı cevher var. Patronları daha güçlü ve daha güçlü ve daha güçlü üstladığınız çok standart bir sistemini teşvik eder. Bununla birlikte, özellikle bir cevher türünü bulmak biraz zordur. Gümüş cevheri bulmak için, diğer malzemeler için yapacağınızdan çok daha fazla bilgi yapmalısınız; Gümüş elde etmek, demir elde etmekten daha zordur! Ancak değerli gümüş cevherinize kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabiliriz!

Gümüş cevheri bulmak için Boss Bonemass‘ı yenmeli ve bir Wishbone almalısın. Bu eşyalara sahip olduğunuzda, bir Dağ bölgesine kadar yürüyüş yapmalısınız. Wishbone’u kuşanın ve karakterinizi sürekli olarak yeşil bir aura çevreleyene kadar dolaşın. Bir kez, yeraltında küçük bir metal birikintisine ulaşıncaya kadar aşağı doğru kazın ve kendinize biraz gümüş kazanın!

Bonemass güçlü, oyun ortası bir patrondur. Demir malzemelere yakın bir yerde (ve biraz Zehre Direnç İksiri) varsa, balçık devini yok etmek için iyi bir yerdesin. Bataklıklarda, dağlarda veya çayırlarda gizli öğeleri tespit etmek için donatabileceğiniz bir aksesuar olan Wishbone’u düşürür.

Dağ bölgesi üzerinde çalışmak gerçekten zordur, özellikle de hazırlıksızsanız. Yardıma ihtiyacınız olursa dağlarda sıcak kalmak için rehberimize göz atın! Dağa tırmanırken karakterinize dikkat edin. Yeşil çizgilerle parlamaya başlarlarsa, gizli cevher damarlarına yaklaşıyorsunuz demektir. Yaklaştıkça, aura siz üstüne gelene kadar daha hızlı ve daha hızlı titreşir. Gümüş cevherini elde etmek için aşağı doğru (en azından bir Demir Kazma ile) kazmaya başlayın. Daha sonra cevher oyundaki diğer metaller gibi davranır; eritin, onunla inşa edin ve kaçınılmaz olarak tükenir, böylece başka bir dağ koşusu yapmanız gerekir.