Stardew Valley Bebek Nasıl Yapılır? | Nasıl hamile kalınır?

Stardew Valley Bebek Nasıl Yapılır? | Stardew Valley Nasıl hamile kalınır? , Stardew Valley Bebek Sahibi Nasıl Olunur? ; Stardew Valley’de bulunan çeşitli özelliklerden biri, evlenme ve bir aile kurma seçeneğidir. Dahası, oyuncu çocuk sahibi olabilir ve evlat edinebilir. Bununla birlikte, bu yazımızda, oyuncuların nasıl hamile kalabileceklerini ve kendi Stardew Valley bebeklerine sahip olabileceklerini açıklayacağız.

Stardew Valley Bebek Sahibi Nasıl Olunur?

Stardew Valley Bebek Nasıl Yapılır? | Nasıl hamile kalınır?

Bir Stardew Valley bebeğine sahip olmak için, önce evli olmanız ve Çiftlik Evi’ni ikinci kez yükseltmeniz gerekir, çünkü ikinci yükseltme bir çocuk odası ve ek bir oda ekler. Daha sonra, eşiniz çocuk sahibi olmak isteyip istemediğinizi sorana kadar oyunu oynamaya devam etmeniz yeterlidir.

Bu etkinliğin gerçekleşmesi için 1/20 şans var, bu nedenle hamile kalabilmek ve bir aile kurabilmek için bir süre oynamanız gerekebilir. Ancak karınız nihayetinde bu fikri gündeme getirdiğinde, evet ya da hayır deme seçeneğine sahip olacaksınız. Evet’i seçerseniz, ya siz ya da eşiniz ertesi gün hamile kalırsınız ve 14 gün sonra çocuk kreş beşiğinde görünecektir.

Bununla birlikte, aynı cinsiyetten çiftler için, ifade biraz farklıdır, ancak yine de aynı süreçtir. Bebek sahibi olmak isteyip istemediğinizi sormak yerine eşiniz evlat edinmek isteyip istemediğinizi soracak ve eğer evet derseniz 14 gün sonra evlat edinme gerçekleşecektir. Çocuğunuzu beklerken, eşiniz size evlat edinme evraklarının doldurulduğunu bildirecektir. Daha sonra çocuğunuz, evlat edinme kurumunun bebeğinizi bıraktığını belirten bir notla gecenin ortasında ortaya çıkacaktır.

Çocuğunuz doğduktan veya evlat edinildikten sonra, yeni yürümeye başlayan Evre 4′e kadar büyüyebilir, ancak yeterince ilginçtir, çocuğunuz bu aşamayı asla geçemeyecektir. Ayrıca biri erkek, biri kadın olmak üzere toplamda iki çocuğunuz olabilir ve onlarla ilişki seviyenizi artırabilirsiniz. Bununla birlikte, çocuklarınızdan sıkılırsanız, onlardan kurtulmak için bir seçenek var.

Oyunun ikinci kısmına giden çocuklar, Cadı Kulübesinin içindeki Karanlık Bencillik Tapınağı kullanılarak görünüşe göre kovulabilir. Tapınağa bir Prismatic Shard verirseniz, çocuklarınızı bir güvercine dönüştürmenize olanak tanır ve böylece çiftliğinizi sonsuza kadar terk etmelerini sağlar. Ancak, tapınağı kullanmayı düşünüyorsanız, Stardew Valley’de işleri biraz tuhaf ve ürkütücü hale getirebileceğiniz için uyarılmalıdır.