Skyrim: Daedra Kalbi Nasıl Elde Edilir? | Daedra Heart

Skyrim: Daedra Kalbi Nasıl Elde Edilir? | Daedra Heart , Daedra Hearts, üst düzey Smithing ve Alchemy tariflerinde kullanılır. Daedra Kalpleri nadirdir, ancak düzenli olarak bulunabilecekleri bazı yerler vardır.

Skyrim’in doğal, ruhani ve mekanik düşmanları arasında öne çıkan bir düşman türü varsa o da Daedra’dır. Daedra Prensleri, Oblivion’un ikonik figürleridir, ancak Daedra, bu tanrı benzeri varlıklardan çok daha fazla biçime sahiptir. Dremora’dan Atronachs’a ve Scamps’a Daedra, Skyrim’in Büyücü meclisleri, karanlık zindanlar ve diğer dünya uçaklarındaki manzarasını bozar.

Oyuncular bir Büyü ile bir Dremora çağırabilirken, eşya düşüren tek Daedra, dünyada doğal olarak karşılaşılanlardır. Oblivion’un bu genellikle şeytani görünümlü sakinlerinin her biri, bilmeden, yalnızca geride bıraktıkları kalıntılardan yağmalanabilecek güçlü, çok yönlü bir bileşen taşır: Skyrim: Daedra Kalbi

Skyrim :Daedra Kalbi Kullanımları ve Etkileri

  • Değer: 250
  • Birinci Etki: Sağlığı Geri Yükle (5 puan)
  • Etki İki: Hasar Magicka (3 Puan)
  • Üçüncü Etki: Hasar Dayanıklılığı İyileştirme (5 saniyeliğine 0’a düşürüldü)
  • Efekt Dört: Korku (30 saniye boyunca Lvl 1’e kadar olan Yaratıklar)

Daedra Heart ( daedra kalbi) Skyrim’de bulunan ve belirli Smithing tariflerinde de kullanılan daha güçlü Simyasal bileşenlerden biridir. Bunlar, oyunun en güçlü Sağlık Geri Yükleme ve Hasar Dayanıklılığı İyileştirme iksirlerinden bazılarını yapmak için kullanılabilirler ve bunlar da kesinlikle çökmekte olan altın miktarlarına satılabilir.

Ayrıca Smithing’de Ebony Külçelerin yanında Daedrik silahlar ve zırhlar oluşturmak için kullanılırlar. Daedra Kalpleri, Abanoz Külçelerden çok daha nadirdir, çünkü çoğunlukla Dremora ve Daedra daha nadir görülür ve katledildiğinde bir tanesinin düşmesi garanti edilmez.

Skyrim: Daedra Kalbi Nasıl Elde Edilir?

Bir oyuncunun Skyrim‘de Daedra Hearts’ı bulabileceği üç ana yer vardır: birden fazla Daedric Prince görevi sırasında, Atronach Forge’da veya oyun boyunca ölü Dremora ve diğer Daedric düşmanlarından yağmalanmış. Bu yöntemlerden ilki en basit olanıdır – bazı Daedric Prince görevlerini üstlenin ve Daedra Hearts için karşılaştığınız her bedeni ve kabı yağmalayın.

Atronach Ocağında bir Daedra Kalbi oluşturmak için, bir Mühür Taşı, bir İnsan Kalbi ve bir Kara Ruh Mücevherini (doldurulmamış) Winterhold Koleji’nin altındaki Ocağında birleştirin.

Her şey başarısız olursa, Skyrim’in kaleleri, karanlık büyücü meclisleri ve zindanlarında Dremora’yı arayın. İlginçtir ki, eyalette dolaşan Thalmor ajanları onları nadiren taşıyabilir, ancak bazıları Thalmor ajanlarını avlanabilecekleri her yerde öldürmenin “yasadışı” ve “ahlaksız” olduğunu iddia ediyor.

 

Skyrim: Daedric Atı Nasıl Elde Edilir? | Daedric Horse

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)