Valheim Flametal Cevheri Nasıl Bulunur?

Valheim Flametal Cevheri Nasıl Bulunur? Valheim’da Flametal Cevheri Nasıl Elde Edilir ? , Valheim Glowing metal ; Valheim‘ın oyuncularına sunması gereken malzeme sayısı açıkçası çılgınca. Oyundaki tüm biyomları keşfederseniz, kendiniz için toplamanız gereken neredeyse bir düzine farklı cevheriniz var. Bununla birlikte, dünyanın en güney bölgelerine cesaret eden Vikingler, kendilerini nadir, güçlü bir mineral olan flametal ile karşı karşıya bulabilirler. Bu parlak, parlak malzemeyi arıyorsanız, bu yazımız size nerede olduğunu gösterecektir.

Valheim Flametal Cevheri Nasıl Bulunur?

Valheim Flametal Cevheri Nasıl Bulunur?
Valheim Flametal Cevheri Nasıl Bulunur?

Flametal madenciliği yapmak için haritanın en güneydeki biyom olan Ashlands bölgesine gitmelisiniz. Ashlands, gri zeminli kırmızı bir alandır ve şu anda oldukça yaşamdan yoksundur. Cevheri elde etmek için, Parlayan Metal denilen yakındaki meteorları en azından bir Demir Kazma ile çıkarmanız gerekir. Yüksek Fırında rafine edildiğinde, Flametal külçeleri alacaksınız.

Öncelikle, sürekli olarak Flametal madenciliği yapmak istiyorsanız, Ashlands’de bir üs kurmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu cevher ağırlık olarak kesinlikle gülünçtür; Cevher başına 12 ve metal başına 12. Bu, 30’luk bir desteğin sizi normal yükünüzün çok ötesinde 360 ​​ağırlığa getireceği anlamına gelir. Bu, geminizi çok hızlı dolduracak! Araf’ın dibinde bir üs de olabilir.

Flametal, 0.146.11 sürümünden itibaren kesinlikle kullanılmaz. Geliştiriciler Ashlands üzerinde çalışmaya başladığında, uzak gelecekteki bir güncellemenin parçası olacak. Ancak, Ashlands şu anda garantili güncellemeler listesinde değil, bu yüzden… Flametal’inizi kolayken toplamak ve en yeni güncellemeyi beklemek isteyebilirsiniz. Şu andan itibaren birkaç güncelleme yapmanın ne kadar zor olacağını kim bilebilir!

Flametal’den yapılan zırh ve silahların ne kadar güçlü olabileceğini ancak tahmin edebiliriz …

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)