Stardew Valley: Çocuk Sahibi Nasıl Olunur?

Stardew Valley: Çocuk Sahibi Nasıl Olunur? ;Stardew Valley’de çocuk sahibi olmak basittir, ancak evli eşle romantik bir ilişki sürdürmek gibi bazı adımlar atılması gerekir.

Stardew Valley: Çocuk Sahibi Nasıl Olunur?

Evlenmek ve çocuk sahibi olmak, Story of Seasons serisi ve eski Harvest Moon oyunları gibi birçok çiftçilik simülatörü için büyük bir çekicidir. Oyuncular, Stardew Valley’deki bir köylüye kur yapmaya benzer şekilde çalışabilirler: evlenmekle ilgilendikleri karakterlerin sevilen ve sevilen eşyalarını hediye ederek. Ve günümüzde, çoğu çiftçilik simülatörü aynı cinsiyetten evliliği de destekliyor ve oyuncular aynı cinsiyetten partnerlerle çocukları da yetiştirebiliyor. Stardew Valley’de, çocuk sahibi olmayı ümit eden oyuncuların önce seçilen eşle 10 kalpli bir ilişkiye ulaşması gerekecek.

Stardew Valleydeki bir köylü ile 10 kalpli bir ilişkiye girmek, önce onlara Pierre’in dükkanından satın alabilecekleri bir buket vermeyi gerektirir. 10 kalbe ulaştıktan sonra, köylülere teklif etmek için sahilde yağmurlu günlerde Eski Denizci’den satın alabileceğiniz bir Deniz Kızı Kolyesi verin. Bu aynı zamanda çiftlik evinin en az bir kez yükseltilmesini ve sahilin doğu tarafındaki küçük köprünün onarımını gerektirir.

Evlendikten sonra, bu 10 kalpli ilişkiyi sürdürmek ve kreş inşa etmek, Stardew Vadisi’nde çocuk yetiştirme şansına sahip olmak için hayati adımlardır. Aynı cinsiyetten çiftlerin yalnızca çocukları evlat edinebileceğini, zıt cinsiyetli çiftlerin ise biyolojik çocuk sahibi olabileceğine dikkat edin.

Biyolojik Çocuk Sahibi Olmak

Her gün en az 7 gün evlendikten sonra, oyuncunun partnerinin çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini sorma şansı% 5’dir. Oyuncu henüz hazır değilse sonuçsuz “şimdi değil” yanıtını verebilir; Oyuncu en az 10 kalp ilişkisini sürdürdüğü sürece, eş her gece% 5 şansla oyuncuya Stardew Valley’de çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini sormaya devam edecek.

Oyuncu kabul ederse, 14 Stardew Valley gününden sonra bir bebek doğacak ve kreşteki beşikte görünecek.

Stardew Valley: Çocuk Sahibi Nasıl Olunur?

Çocukları Evlat Edinmek

Stardew Valley’de çocukları evlat edinmek biyolojik çocuk sahibi olmaya çok benzer. Stardew Valley bekarının veya bekarının, oyunculara ilişkilerinde en az 10 kalp bulundurdukları her gece çocuk isteyip istemediklerini sorma şansı% 5 olacaktır. Biyolojik çocuklara benzer şekilde, kabul ettikten sonra, evlat edinme 14 gün sonra gerçekleşecek. Çocuk, evlat edinme kurumu tarafından bırakıldıktan sonra gece yarısı ortaya çıkacak.

Stardew Valley’de oyuncular bir seferde en fazla 2 çocuk sahibi olabilir ve çocuklar sadece yürümeye başlayan yaşa kadar büyüyebilirler. 2 çocuktan sonra, eş oyuncuya çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini sormayı bırakacaktır.