Fortnite Güncellemesi 3.08 Yama Notları

Fortnite Güncellemesi 3.08 Yama Notları ; Bu güncelleme için sunucu kesinti süresi yok.

3.08 Güncellemesi Fortnite için geldi ve işte bu yama ile eklenen değişikliklerin ve düzeltmelerin tam listesi. Fortnite , sürekli olarak oyuna yeni içeriklerin geldiği bir hizmet tarzı oyun olarak devam eden oyunların en iyi örneklerinden biridir. Sonuç olarak, içinde bulunan içerik miktarına göre değişiklik gösterse de, tüm yıl boyunca oyun için tonlarca güncelleme var. Geçen gün 3.07 güncellemesiyle yeni bir güncelleme aldık, ancak bu sefer güncelleme çok daha küçük. Fortnite 3.08 güncellemesi ile yeni olan her şey burada.

Fortnite Güncellemesi 3.08 Yama Notları

PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 5 ve PC’de oyun kararlılığını artıran bir bakım yaması dağıtmaya başladı. Maçın sonunda veya oyunu başlatırken yamayı indirmeniz istenecektir. Hiçbir sunucu kesintisi gerekmeyecek.
Bu sorun bugünkü bakım yamasıyla çözüldü. GeForce NOW’daki oyuncular Video ayarlarını tekrar değiştirebilir.
Yeni silahların ve benzerlerinin olduğu birçok Fortnite yamasına kıyasla, bu çok standart. Bunlar, düz yama notlarından ziyade, oyunun destek Twitter sayfasından geliyor ve bu yamayı konsol platformlarının çoğu için bir bakım yaması olarak adlandırdıklarını duyuruyorlar. Neyse ki, bu yama sonucunda herhangi bir kesinti olmayacak, bu yüzden oyununuzu herhangi bir gecikme olmadan hemen indirebilmelisiniz. Epic Games’ten bu yama hakkında verilen tek gerçek ayrıntı, GeForce NOW’daki oyuncuların video ayarlarını tekrar değiştirebilmeleriydi, ki bu bir problemdi. Aksi takdirde, her yerde sizin standart kararlılık yamanızdır.

Fortnite; PS5, Xbox Series X / S, PS4, Xbox One, PC ve Stadia için mevcuttur. Bu yama hakkında daha fazla bilgi için resmi Fortnite Durumu Twitter sayfasını ziyaret edin.