Among Us Mart Güncellemesi Yama Notları

Among Us Mart Güncellemesi Yama Notları ; Oyuna yeni bir sohbet özelliği eklendi.

Among Us 21.02.2021 güncellemesi geldi ve işte bu yama ile eklenen değişikliklerin ve düzeltmelerin tam listesi. 2021’de Among Us için ufukta daha büyük şeyler varken, geliştirici InnerSloth oyun için yararlı bir yeni özellik ekleyen küçük bir yama yayınladı: Quickchat. Bu özellik, oyuncuların bilgileri manuel olarak yazmalarına gerek kalmadan ekip arkadaşlarına hızlı bir şekilde aktarmalarına olanak tanır; bu, mobil oyuncular ve Nintendo Switch oyuncuları için harikadır. Bu aynı zamanda bir güvenlik özelliğidir, bu nedenle 18 yaş ve altı oyuncular için varsayılan olarak etkinleştirilecektir. Yine de, diğer herkes oyunun ayarlarından yeni Quickchat özelliğini açıp kapatabilecek. Yeni Among Us Mart güncellemesiyle yeni olan özellik bu yazımızda.

Among Us Mart Güncellemesi Yama Notları

Bu güncelleme küçük ve yalnızca bir yeni gelişme var.

Quickchat (hızlı sohbet ) eklendi

Metin sohbeti kullanıyorsanız bu, oynamak için daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir seçenektir! Ücretsiz sohbet için hala bir seçenek olacak (Ayarlar’da Açık / Kapalı duruma getirin) ve yasal yaş sınırının altındaysanız sizin için Quickchat’e sahip olacaksınız.
Bu güncellemenin ağırlığı Steam’de 50 MB’dir ve şu anda tüm platformlarda kullanıma sunulmaktadır. Klavyeye kolay erişimi olan PC ve mobil oyuncular için en kullanışlı özellik olmasa da, Nintendo Switch oyuncuları Quickchat’in tanıtımıyla diğer ekip arkadaşlarıyla iletişim kurmayı çok daha kolay bulacaktır.

Mart Among Us güncellemenin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Innersloth, bilinen diğer sorunlar için yolda daha fazla düzeltme olduğunu belirtti. “Pek çok şeyin bozulduğunun son derece farkındayız ve bu yangınları söndürmek için çok sıkı çalışıyoruz! Ayrıca yaş sınırını 13 olarak düzeltmek için çalışıyoruz. Bu güncellemeyi düzeltmek için çalışırken sabrınız için teşekkür ederiz! ”

Among Us başka bir büyük güncelleme de yakında geliyor. Gelecekteki bu yama, Airship adlı oyuna yepyeni bir harita ekleyecek. Ayrıca, bir hesap sistemi gibi yakında oyuna gelebilecek çok sayıda başka çok talep edilen özellik de var. Nintendo Switch’teyseniz, hayranların keşfettiği bir istismar sayesinde yeni Airship haritasını şimdiden erken oynayabilirsiniz.

Among Us Quickchat Nasıl Kullanılır

Modları değiştirmek için Ayarlar> Veri’ye gidin. Bu menüde, “Ücretsiz veya Hızlı Sohbet” veya sadece “Yalnızca Hızlı Sohbet” arasında geçiş yapabilirsiniz. Quickchat, bir güvenlik özelliği olarak uygulanmıştır ve 18 yaş ve altı kullanıcılar için tasarlanmıştır. Ancak yaş sınırının üzerindeyseniz, iki moddan birini seçebilirsiniz.

Bir maçta olduğunuzda, metin sohbeti simgesini normal gibi seçebilirsiniz, ancak metin alanının yanında yeni bir Quickchat simgesi olacaktır. Üzerine tıkladığınızda Among Us oyunlarda yaygın olarak kullanılan yedi konu sunulur. Bir cesedin nerede bulunduğunu sorabilir, mürettebatlarınıza birisinin rapor verdiğine inandığınızı söyleyebilir, hatta başka bir oyuncunun yalan söylediğini veya bir havalandırma deliği kullandığını iddia edebilirsiniz.

Among Us artık PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda mevcut. Oyun, bu yıl bir ara Xbox konsollarına da geliyor. Bir PlayStation sürümü henüz resmi olarak duyurulmadı. Bu güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi için resmi Among Us Steam sayfasını ziyaret edin.

Daha Fazla Oku : Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021

Daha Fazla Oku : Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

Daha Fazla Oku : Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Daha Fazla Oku : Among Us Airship (Zeplin) Haritası – Airship Haritası Nasıl oynanır ?