The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz?

The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz? ,Sims 4 te Eşyalar Nasıl Küçültülür ? , Sims 4 Eşyaları büyütme ,; The Sims 4, büyük miktarda kişiselleştirmeye izin veren bir oyundur ve oyuncular, öğeleri nasıl büyüteceklerini öğrenerek daha da benzersiz tasarımlar yapabilirler.

The Sims 4, birçok özelleştirmeye sahip bir yaşam simülasyonu oyunudur. Oyuncular, Sim’lerinin yaşaması için hayal edebilecekleri herhangi bir ortamı tasarlayabilir ve inşa edebilirler. The Sims 4’te oyuncunun emrinde çok sayıda öğe vardır, ancak bunlar her zaman bireysel bir oyuncunun yaratıcı vizyonuna uymayabilir. Bu nedenle, öğelerin yönünü ve diğer özelliklerini değiştirmek mümkündür. Bu yazımız, klavye kontrollerini veya kontrolör girişlerini kullanarak The Sims 4’te öğelerin nasıl büyütüleceğini açıklayacaktır.

Eşyaları bir eve mükemmel bir şekilde sığdırmanın ilk adımı, The Sims 4’teki eşyaların nasıl döndürüleceğini öğrenmektir. Bundan sonra bile, oyuncular mükemmel bir şekilde dekore edilmiş bir ev veya kasaba yapmak için eşyaların boyutunu değiştirmek isteyebilirler.

Öğe boyutu, bir oyuncunun isteyebileceği herhangi bir büyüklüğe yükseltilebilir ve daha sonra, doğru sonuç vermezse tekrar küçültülebilir. The Sims 4’teki öğelerin olası boyutu yalnızca oyun dünyasının sınırlarıyla sınırlıdır.

PC’de Sims 4’te Öğeleri Nasıl Daha Büyük Hale Getirirsiniz?

Fare ve klavye kullanan PC oyuncuları için, öğeleri büyütmek için belirli bir tuş kombinasyonu kullanılabilir. Benzer bir girdi daha sonra boyutu azaltabilir.

Belirli bir öğeyi seçtikten sonra Shift + ], öğeyi büyütür. Ters etki için Shift + [ öğeleri küçültür. Bu klavye komutlarının basitliği, bazı hayranların neden The Sims’i PC’de oynamayı tercih ettiğinin bir örneğidir.

 

The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz?
The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz?

PS4 ve XBox One’da Sims 4’te Öğeleri Nasıl Daha Büyük Hale Getirirsiniz?

Konsoldaki oyuncular için, belirli bir denetleyici girişi kullanarak öğe boyutunu değiştirmek de mümkündür. Bir PS4 denetleyicisinde, öğeleri büyütmek veya küçültmek için L2 + R2‘yi basılı tutun ve D-pad üzerinde yukarı veya aşağı basın.

Bir Xbox denetleyicisinde, aynı efekti elde etmek için LT + RT‘yi basılı tutun ve D-pad üzerinde yukarı veya aşağı basın. Bir denetleyicideki sınırlı sayıda düğme nedeniyle bazı eylemler karmaşık girdiler gerektirse de, konsol oyuncuları kesinlikle The Sims 4’ü PC’deki kadar etkili bir şekilde oynayabilir.

The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz?
The Sims 4: Eşyaları Nasıl Büyütebilirsiniz?

Öğeler gülünç oranlarda büyütülebilir, bu da The Sims 4′te son derece benzersiz yapılar tasarlamayı mümkün kılar. Öğeler büyütüldükten sonra küçültülebilirken, orijinal boyutlarının altına indirilemeyeceklerini belirtmek gerekir.

Sims 4, oyunculara Sims karakterlerinin yaşaması için bir rüya senaryosu oluşturma konusunda inanılmaz bir esneklik sağlar. Oyunda mümkün olanı sürekli olarak geliştirmek için genişletme paketleri, hayranların denemeleri için büyük miktarda içerik ekler. The Sims 4‘te fütürist temalardan kulübe çekirdeğine kadar her yaratıcı bireyin keyif alacağı bir şey var.