GTA San Andreas indir Full 2021 – Direkt Link

GTA San Andreas dünya çapında en çok sevilen GTA oyunudur. Türkiye’de de büyük popüler kazanan oyun herkesin beğenisini toplayarak GTA ailesinin en sevilen oyunu olmayı başardı. San Andreas yıllar önce çıkmış olsa da hala aynı oyun heyecanını bizlere yaşatıyor. Bu yazımız GTA San Andreas Nedir? GTA San Andreas nasıl indirilir ? GTA San Andreas nasıl kurulur ? Bu soruları yanıtlayacağız. Oyuncular tarafından GTA San Andreas indir sorgusu bu yazıda cevap bulacak ve GTA’nın gözde oyununu siz de bilgisayarınız da rahatlıkla oynayabileceksiniz. GTA San Andres indir Full 2021 yazısı sizlerle…

gta san andreas indir

GTA San Andreas Nedir ?

Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir 2004 aksiyon macera oyunudur. Grand Theft Auto serisinin yedinci oyunudur ve 2002 oyunu Grand Theft Auto: Vice City’nin devamı niteliğindedir. Ekim 2004’te PlayStation 2 için ve Haziran 2005’te Microsoft Windows ve Xbox için piyasaya sürüldü. Oyun, oyuncuların boş zamanlarında keşfedebilecekleri ve etkileşimde bulunabilecekleri açık bir dünya ortamında yer almaktadır. Hikaye, annesinin ölümünden sonra eve dönen ve yozlaşmış yetkililer, rakip suç örgütleri ve diğer düşmanlarla çatışırken eski çetesine ve suç hayatına geri dönen eski gangster Carl “CJ” Johnson’ı izliyor. Carl’ın yolculuğu, onu büyük ölçüde Kaliforniya ve Nevada’ya dayanan hayali ABD eyaleti San Andreas’a götürür.

Oyun, 1990’ların başında Los Angeles’ta gerçek hayat arasındaki rekabet de dahil olmak üzere birçok gerçek hayat olayına dayanan planıyla, şehirleri, bölgeleri ve simge yapıları gibi dünyanın birçok gerçek hayat unsuruna referanslar içeriyor. sokak çeteleri, 1980’lerin ve 1990’ların başındaki crack salgını, LAPD Rampart skandalı ve 1992 Los Angeles isyanları. San Andreas, selefinden farklı olarak, daha sonra RPG tarzı mekanikler, hem giyim hem de araç görünümleriyle özelleştirme seçenekleri, çok çeşitli etkinlikler ve mini oyunlar ve dahil etme dahil olmak üzere gelecekteki oyunlara dahil edilecek yeni oyun unsurları getirdi. kumar oyunları.

Pek çok yorumcu tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen San Andreas, yayınlandıktan sonra müziğine, hikayesine ve oynanışına yönelik övgüler ve grafikleri ve kontrollerinin bazı yönleri için eleştirilerle eleştiriler aldı. 2004 yılının en çok satan video oyunuydu ve 2011 itibariyle dünya çapında 27,5 milyondan fazla satılan kopya ile en çok satan PlayStation 2 oyunu ve tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biridir.  San Andreas, selefleri gibi, sektördeki geniş kapsamlı etkisi nedeniyle video oyunlarında bir dönüm noktası olarak gösteriliyor. Oyunun şiddeti ve cinsel içeriği, kamuoyunda çok fazla endişe ve tartışmanın kaynağıydı.

Özellikle, “Sıcak Kahve modu” olarak adlandırılan, oyuncu yapımı bir yazılım yaması, önceden gizlenmiş bir cinsel sahnenin kilidini açtı. Hem Xbox 360 hem de PlayStation 3 için 2015 yılında oyunun yüksek tanımlı, yeniden düzenlenmiş bir sürümü yayınlandı. Haziran 2018’de oyun, Xbox One Geriye Dönük Uyumlu kitaplığa eklendi. San Andreas, OS X,  Xbox Live, PlayStation Network  ve mobil cihazlar (iOS, Android, Windows Phone ve Fire OS) gibi çeşitli diğer platformlara ve hizmetlere taşınmıştır.  Serinin bir sonraki ana girişi Grand Theft Auto IV, Nisan 2008’de piyasaya sürüldü.

gta san andreas indir

GTA San Andreas Konusu

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucular ve yolsuzlukla kendini parçalayan bir şehir olan Los Santos, San Andreas’ta hayatın baskılarından kaçtı. Film yıldızlarının ve milyonerlerin satıcılardan ve çetecilerden kaçınmak için ellerinden geleni yaptıkları yer.

Şimdi, 90’ların başı. Carl eve gitmeli. Annesi öldürüldü, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları felakete doğru ilerliyor.

Mahalleye döndüğünde, birkaç yozlaşmış polis onu cinayetle suçlar. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için onu tüm San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

GTA San Andreas Oynanış

Grand Theft Auto: San Andreas, rol yapma ve gizlilik unsurları içeren bir aksiyon macera oyunudur. Serideki önceki iki oyuna benzer şekilde yapılandırılan temel oyun, üçüncü şahıs nişancı ve sürüş oyunlarından oluşuyor ve oyuncuya içinde hareket edebileceği geniş, açık bir dünya ortamı sağlıyor. Oyuncunun karakteri yürüyerek, yürüme, koşma, koşma, yüzme, tırmanma ve zıplamanın yanı sıra silahları ve çeşitli göğüs göğüse dövüş biçimlerini kullanabilir. Oyuncu, otomobiller, otobüsler, yarı araçlar, tekneler, sabit kanatlı uçaklar, helikopterler, trenler, tanklar, motosikletler ve bisikletler dahil olmak üzere çeşitli araçları kullanabilir. Oyuncu, çalmanın yanı sıra araçları da ithal edebilir.

Açık, doğrusal olmayan ortam, oyuncunun oyunu nasıl oynamak istediğini keşfetmesine ve seçmesine olanak tanır. Oyun boyunca ilerlemek ve belirli şehirlerin ve içeriğin kilidini açmak için hikaye misyonları gerekli olsa da, oyuncu bunları boş zamanlarında tamamlayabilir. Bir hikaye görevi üstlenmediğinde, oyuncu San Andreas’ın şehirlerini ve kırsal bölgelerini özgürce dolaşabilir, restoranlarda yemek yiyebilir veya insanlara saldırarak ve yıkıma neden olarak kargaşaya neden olabilir. Hasar yaratmak yetkililerin istenmeyen ve potansiyel olarak ölümcül ilgisini çekebilir. Ne kadar çok kaos ortaya çıkarsa, yanıt o kadar güçlü olur: polis “küçük” ihlallerle (yayalara saldırmak, insanlara silah doğrultmak, araçları çalmak, adam öldürme vb.) Başa çıkarken, SWAT ekipleri, FBI ve ordu daha yüksek istenen seviyelere yanıt verir. .

Oyuncu, karakterinin özelliklerini artırabilecek veya başka gelir kaynakları sağlayabilecek çeşitli isteğe bağlı yan görevlerde yer alabilir. Taksi yolcularının bırakılması, yangınların söndürülmesi, yaralıların hastaneye götürülmesi ve bir kanun kaçağı olarak suçla mücadele gibi geçmiş Grand Theft Auto oyunlarının geleneksel yan görevleri dahildir. Yeni eklemeler arasında, oyuncunun zamanında teslimat yapmasını gerektiren hırsızlık görevleri, pezevenklik görevleri, kamyon ve tren sürüş görevleri ve oyuncunun ilgili araçlarında kullanabilecekleri beceri ve teknikleri öğrenmesine yardımcı olan sürüş / uçma / tekne / bisiklet okulları yer alıyor.

gta san andreas indir
Oyunun başında tüm konumlar oyuncuya açık değildir. Mod garajları, restoranlar, spor salonları ve mağazalar gibi bazı yerel ayarlar yalnızca belirli görevleri tamamladıktan sonra kullanılabilir hale gelir. Aynı şekilde, oyunun ilk bölümünde sadece Los Santos ve yakın banliyöleri keşif için mevcut; diğer şehirlerin ve kırsal alanların kilidini tekrar açmak, belirli görevlerin tamamlanmasını gerektirir. Oyuncu, oyunun başlarında kilitli yerlere seyahat ederse, SWAT ekiplerinin, polisin ve bir uçaktaysa polis kontrolündeki Hydra’ların dikkatini çekecektir.
Oyuncu şehrin farklı bölgeleri arasında hareket ettiğinde yükleme ekranlarına ihtiyaç duyan Grand Theft Auto III ve Vice City’den farklı olarak, San Andreas’ın oyuncu geçiş halindeyken yükleme süreleri yoktur. Oyundaki tek yükleme ekranları ara sahneler ve iç mekanlar içindir. San Andreas ve öncülleri arasındaki diğer farklılıklar arasında tek oyunculu moddan çok oyunculu Rampage görevlerine geçiş (PC sürümünde olmasa da) ve “gizli paketlerin” sprey boya etiketleri, gizli kamera çekimleri, at nalı ve istiridye ile değiştirilmesi yer alıyor. keşfetmek.

gta san andreas indir
Kamera, dövüş ve hedefleme kontrolleri, çeşitli gizlilik unsurları dahil olmak üzere başka bir Rockstar oyunu olan Manhunt’tan gelen kavramları, iyileştirilmiş hedef artı işaretlerini ve hedefin sağlığı azaldıkça yeşilden kırmızıya siyaha değişen bir hedef sağlık göstergesini içerecek şekilde yeniden çalışıldı. CJ ile maceralar sizi bekliyor GTA San Andreas indir full 2021… Oyunun PC versiyonu fare chordingini uygular: oyuncunun artı işaretini etkinleştirmek için sağ fare düğmesini basılı tutması ve ardından kamera gibi bir öğeyi çekmek veya kullanmak için sol fare düğmesini tıklatması veya basılı tutması gerekir.

Oyuncu, bir düşman çetesinin üyeleriyle çatışmaya girer.
Seride ilk kez oyuncular yüzebilir ve duvarlara tırmanabilirler.Su artık oyuncuyu tamamen öldüren aşılmaz bir bariyer olmadığı için su altında yüzmek ve dalmak oyuncu üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. bastırmak). Daha fazla ateş gücü için, oyuncu ayrıca ateşli silahları çift kullanabilir veya oyuncuyu takip etmek için işe alınabilecek birden fazla çete üyesiyle arabadan ateş edebilir. San Andreas’ın boyutu nedeniyle, HUD haritasında oyuncuya bir hedefe ulaşmada yardımcı olacak bir ara nokta retikülü ayarlanabilir.

Karakter gelişiminde rol yapma oyunu özellikleri

Rockstar, rol yapma video oyunu öğeleri ekleyerek ana kahramanın kişiselleştirilmesini vurguladı. Kıyafetler, aksesuarlar, saç kesimleri, mücevherler ve dövmeler oyuncu tarafından satın alınabilir ve oyuncu olmayan karakterlerin tepkileri üzerinde Vice City’deki kıyafetlerden daha fazla etkiye sahiptir. CJ’nin acemi arkadaşları ve sokak arkadaşları arasındaki saygı düzeyi, kız arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde olduğu gibi, görünüşüne ve eylemlerine göre değişir. Oyuncu CJ’nin sağlıklı kalmasını ve yeterince egzersiz yapmasını sağlamalıdır. Yiyecek ve fiziksel aktivite dengesi, görünüşünü ve fiziksel özelliklerini etkiler.  CJ ile maceralar sizi bekliyor GTA San Andreas indir full 2021…

San Andreas, oyunda kullanım yoluyla gelişen araba kullanma, ateşli silah kullanma, dayanıklılık ve akciğer kapasitesi gibi alanlarda edinilen becerileri takip ediyor. CJ, oyunun her üç şehrindeki spor salonlarında üç farklı göğüs göğüse dövüş stilini (boks, kickboks ve kung fu) öğrenebilir. CJ, oyunda bazı yayalarla konuşabilir, olumsuz veya olumlu yanıt verebilir. Rockstar’a göre, ara sahneler hariç tutulduğunda CJ için yaklaşık 4.200 satırlık sözlü diyalog var.  GTA San Andreas indir işlemi bittikten sonra CJ’in nefes kesen hikayesine doyamıyacaksınız.

Araçlar

Toplamda, Grand Theft Auto III’teki 60’a kıyasla oyunda 212 farklı araç var. Yeni eklemeler arasında bisikletler, biçerdöver, sokak süpürme aracı, jetpack ve diğerlerinin yanı sıra römorklar yer alıyor. Araba fiziği ve özellikleri Midnight Club serisi sokak yarışı oyunlarına benzer ve çok daha fazla orta havada araç kontrolünün yanı sıra nitro yükseltmeleri ve estetik modifikasyonlara izin verir.

Farklı amaçlara hizmet eden birkaç farklı araç sınıfı vardır. Arazi araçları zorlu ortamlarda daha iyi performans gösterirken yarış arabaları pistlerde veya sokakta daha iyi performans gösterir. Jetler hızlıdır, ancak genellikle inmek için bir piste ihtiyaç duyar. Helikopterler neredeyse her yere inebilir ve havada kontrol edilmesi çok daha kolaydır, ancak daha yavaştır. Önceki Grand Theft Auto oyunlarında erişilmesi ve uçması zor olan yalnızca birkaç uçak varken, San Andreas on bir farklı türde sabit kanatlı uçak ve dokuz helikoptere sahiptir ve bunları oyunun görevlerinde daha bütünsel hale getirir. Ayrıca bir paraşüt kullanarak uçaktan veya belirli gökdelenlerin tepelerinden paraşütle atlama yeteneği de var. Bazıları oldukça modifiye edilirken oyuna birkaç tekne türü de eklendi.

Diğer eklemeler ve değişiklikler

Önceki Grand Theft Auto oyunlarındaki diğer yeni özellikler ve değişiklikler şunları içerir:

Çete savaşları: Oyuncu, düşman bölgesine girip en az üç çete üyesini öldürdüğünde, düşman çeteleriyle yapılan savaşlar başlatılır. Oyuncu daha sonra üç düşman dalgasından sağ kurtulursa, bölge kazanılacak ve diğer çete üyeleri bu bölgelerin sokaklarında dolaşmaya başlayacak. Oyuncunun sahip olduğu bölge ne kadar fazlaysa, o kadar çok para üretilecektir. Zaman zaman, oyuncunun bölgesi düşman çetelerinin saldırısına uğrayacak ve bu bölgeleri korumak için onları yenmek gerekli olacaktır. İki düşman çeteden birinin kahramanın çetesi için işaretlenmiş tüm bölgeleri talep edildiğinde, karşı çete artık saldıramaz. Oyuncu her iki rakip çeteden tüm bölgelerin kontrolünü ele geçirdiğinde, hiç kimse saldırıya uğramaz.

Araba modifikasyonu: Oyundaki çoğu otomobil çeşitli garajlarda değiştirilebilir ve yükseltilebilir. Tüm araba modları, stereo sistemi ve bası artıran ve etkinleştirildiğinde araca bir hız artışı sağlayan nitröz oksit yükseltmesi dışında kesinlikle görseldir; ve otomobilin yüksekliğini varsayılan olarak düşüren ve oyuncunun otomobilin süspansiyonunun çeşitli yönlerini kontrol etmesine olanak tanıyan hidrolik. Gta San Andreas indir 2021 indirme linki yazını aşağısında. Diğer yaygın değişiklikler arasında boya işleri, jantlar, gövde kitleri, yan etekler, tamponlar ve spoiler bulunur. Tüm bu heyecan veren ortamı yaşamak için GTA San Andreas indir yazısına devam ediniz…

cj 2021

Hırsızlık: Dizinin tartışma geleneğini sürdüren haneye tecavüz, potansiyel bir para kazanma etkinliği olarak dahil ediliyor.  CJ, bir hırsız minibüsü çalarak geceleyin eve gizlice girebilir ve değerli eşyalarını elinden alabilir veya yolcuları sallayabilir.
Mini oyunlar: Basketbol, ​​bilardo, ritim temelli meydan okumalar (hidrolik ile dans etme ve “zıplama” bisikletler), poker ve klasik atari oyunlarına saygı duruşunda bulunan video oyun makineleri dahil olmak üzere San Andreas’ta çok sayıda mini oyun mevcuttur. Ayrıca, yukarıda bahsedilen kumarhane oyunları ve sanal at yarışlarına bahis yapma gibi kumar oynama yöntemleri de vardır.

Para: Para sistemi, önceki oyunlara kıyasla genişletildi. Oyuncular paralarını kumar, kıyafet, dövmeler, yemekler vb. İçin harcayabilirler. Aşırı kumar kaybı, oyuncuyu negatif kırmızı sayılarla gösterilen borca ​​batmaya zorlayabilir. Gta San Andreas indir 2021 indirme linki yazını aşağısında. Oyuncu güvenli bir evden ayrıldığında CJ beklenmedik bir çağrı alır ve gizemli biri ona borçlarını anlatır. Dört çete üyesi aniden ortaya çıkar ve gizemli kişi onu ikinci kez aradığında borcunu silmezse Carl’ı görünce vurur.

Çok Oyunculu: Rampage’ler iki oyuncunun onları tamamlamasına izin verecek şekilde değiştirildi. Oyuncular ekranda aynı anda gösterilir.

 

GTA San Andreas Özet Bilgiler

GTA San Andreas indir Geçtiği Ortamlar

Grand Theft Auto: San Andreas, 1992’de ABD’nin hayali San Andreas eyaletinde (1990’ların başında görüldüğü gibi California ve Nevada’nın bölümlerine dayanan) üç ana şehirden oluşur: Los Santos (Los Angeles’a dayalı), San Fierro (San Francisco’ya dayalı) ve Las Venturas (Las Vegas’a dayalı). Büyük şehirler arasında çeşitli orman, çöl bölgeleri ve küçük kırsal kasabalar dağılmıştır.  New York City merkezli Grand Theft Auto III’te yer alan şehir Liberty City, aynı zamanda oyunda, özellikle de oyuncunun rakip bir mafya patronuna suikast yapmak için oraya gittiğini gören bir görev sırasında birkaç küçük görünüme sahip. Şehrin kendisi keşfedilemez ve yalnızca ara sahnelerde görünür, tüm görev bir bistronun içinde gerçekleşir. Gta San Andreas indir 2021 indirme linki yazını aşağısında.

Oyunun ayarı Grand Theft Auto serisinin “3B Evren” kanonunun  bir parçasını oluştursa da, bu süreklilikte geçen önceki girişlerin aksine San Andreas, şehirlerden ve ABD eyaletlerinden gerçek hayattaki yer işaretlerinin ve ortamların kurgusal versiyonlarını içeriyor. dayanmaktadır.  Grand Theft Auto V’in kendi San Andreas tasviri tarafından yenilene kadar serideki en büyük ortamdı.

GTA San Andreas indir Karakterler

Önceki iki Grand Theft Auto oyunu gibi San Andreas, hem ana hem de küçük rollerde seslendirme sanatçısı olarak birçok tanınmış Hollywood aktörüne, müzisyenine ve diğer ünlülere sahiptir. Oyun, The Guinness World Records 2009 Gamer’s Edition’da 861 kredili seslendirme sanatçısı ve birçoğu serinin hayranları olan 174 oyuncu ve 687 ek sanatçı içeren o zamanki herhangi bir video oyununun en büyük ses kadrosuna sahip olduğu için bir yer kazandı. oyunda görünmek isteyenler.

Oyuncu, Los Santos merkezli Grove Street Aileleri sokak çetesinin kıdemli bir üyesi olan Carl “CJ” Johnson rolünü üstleniyor (seslendiren Young Maylay), beş yıl önce daha iyi bir yaşam arayışıyla Liberty City’ye giden ancak geri dönüyor. annesinin ölümünden sonra ev Çete CJ’nin ayrı yaşadığı ağabeyi Sean / “Sweet” (Faizon Love) tarafından yönetiliyor ve çocukluk arkadaşları Melvin “Big Smoke” Harris (Clifton Powell), Lance “Ryder” Wilson (MC Eiht), ve hevesli rapçi Jeffrey “OG Loc” Cross (Jas Anderson). Oyun boyunca CJ, aralarında Hispanik sokak çetesi Varrios Los Aztecas’ın lideri Cesar Vialpando (Clifton Collins Jr.) ve Carl’ın kız kardeşi Kendl’in (Yo-Yo) erkek arkadaşı gibi önemli müttefikler haline gelen çeşitli karakterlerle arkadaşlık kuruyor; hippi ot yetiştiricisi “The Truth” (Peter Fonda); teknoloji dehası ve RC mağazası sahibi Zero (David Cross); kör Üçlü suç patronu Wu Zi Mu / “Woozie” (James Yaegashi); hükümet temsilcisi Mike Toreno (James Woods); çarpık avukat Ken Rosenberg (William Fichtner); suçla bağlantılı müzik yapımcısı Kent Paul (Danny Dyer); yıkanmış şarkıcı Maccer (Shaun Ryder); ve ünlü rapçi Madd Dogg (Ice-T). Tüm bu heyecan veren ortamı yaşamak için GTA San Andreas indir yazısına devam ediniz…

cj 2021

Aynı zamanda, Carl, Ballas ve Vagos sokak çeteleri de dahil olmak üzere bir dizi düşmanla çatışır; son derece yozlaşmış C.R.A.S.H. Memurlar Frank Tenpenny (Samuel L. Jackson), Eddie Pulaski (Chris Penn) ve Jimmy Hernandez (Armando Riesco) ‘dan oluşan polis birimi; Toreno, pezevenk Jizzy B. (Charlie Murphy) ve San Fierro Rifa lideri T-Bone Mendez (Kid Frost) başkanlığındaki Loco Syndicate uyuşturucu karteli; ve Leone, Sindacco ve Forelli suç aileleri. Hikayenin çeşitli noktalarında CJ, Cesar’ın suçlu kuzeni Catalina (Cynthia Farrell) ve daha önce Grand Theft Auto III’te yer alan mafya babası Salvatore Leone (Frank Vincent) ile birlikte çalışıyor.  GTA III’ün sessiz kahramanı Claude de oyunda bir kamera hücresi görünümü oluştururken, GTA: Vice City’nin kahramanı Tommy Vercetti’den bahsediliyor.

Portlar

Gta San Andreas indir Steam versiyonu

Grand Theft Auto: San Andreas, dijital dağıtım platformu Steam’de Ocak 2008’de kullanıma sunuldu ve lansmanından sonra önemli miktarda güncelleme aldı. 7 Kasım 2014’te bir güncelleme, süresi dolan lisanslar nedeniyle film müziğindeki 17 parçanın kaldırılmasının ardından tartışmalara neden oldu. [71] Güncellemenin diğer dezavantajları arasında geniş ekran desteğinin kaldırılması (daha sonra başka bir küçük güncellemeyle düzeltildi) ve bazı bölgelerin eski kayıtlarla uyumsuz olması yer alıyordu. Benzer bir güncelleme nedeniyle yalnızca yeni sahiplerin etkilendiği Grand Theft Auto: Vice City’den farklı olarak hem eski hem de yeni sahipler güncellemeden etkilendi. Ek olarak, oyun XInput özellikli oyun kumandaları için yerel destek ve dijital haklar yönetimi yazılımının kaldırılması aldı.

Gta San Andreas indir Mobil versiyon

İOS sürümünün oynanışı
12 Aralık 2013 tarihinde belirli iOS cihazlar için bir San Andreas limanı piyasaya sürüldü.  Bunu, 19 Aralık 2013’te Android cihazlara bağlantı noktaları,  27 Ocak 2014’te  Windows Phone cihazları ve 15 Mayıs 2014’te Fire OS cihazları takip etti. Orijinal oyundaki yükseltmeler ve geliştirmeler, dinamik ve ayrıntılı gölgeler, daha fazla çizim mesafesi, zenginleştirilmiş bir renk paleti ve ayrıca geliştirilmiş karakter ve araba modellerinden oluşan yeni yeniden düzenlenmiş grafikleri içerir.

Gta San Andreas indir Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümleri

2008’de orijinal Xbox sürümü, taklit edilmiş bir bağlantı noktası ve Xbox Originals serisinin bir parçası olarak Xbox 360’ta piyasaya sürüldü. Ancak, 2014’ün sonlarında Xbox Live Marketplace’ten kaldırıldı ve oyunun onuncu yıldönümü olan 26 Ekim 2014’te mobil sürümün bir bağlantı noktasıyla değiştirildi. HD 720p çözünürlük, gelişmiş çizim mesafesi, yeni bir menü arayüzü ve başarılar içeriyordu. Birçok yeni özellik sunarken, lisans sorunları nedeniyle orijinalde bulunan yaklaşık on şarkı HD sürümünden kaldırıldı ve çok sayıda yeni hata ortaya çıktı.  Bunu 30 Haziran 2015’te Kuzey Amerika’da  ve 17 Temmuz 2015’te başka yerlerde  “Platinum Hits” başlığı altında (PAL bölgelerinde “Klasikler”) izledi.

San Andreas, PlayStation 3’te Aralık 2012’de PS2 Classic’e benzetilerek piyasaya sürüldü. Bu sürüm de 2014 yılının sonlarında kaldırılarak PS3 HD sürümüne dair söylentilere yol açtı. Ancak o zamanlar durum böyle değildi ve PS2 Classic daha sonra geri döndü. Kasım 2015’in başlarında, oyun ESRB tarafından yaklaşan bir PS3 yerel sürümü için yeniden derecelendirildi. HD versiyonu 1 Aralık 2015’te PlayStation Store’da ve fiziksel medyada PS2 Classic’in yerini alarak Kuzey Amerika’da anında “Greatest Hits” statüsünü kazandı.  Ayrıca PlayStation 3 için olan bağlantı noktasından farklı olarak PlayStation 2 oyunu öykünme yoluyla çalışan bir PlayStation 4 sürümü de yayınlandı, ancak yine de kupaları ve lisans kısıtlamaları nedeniyle düzenlenmiş bazı şarkıları var.

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • OS: Microsoft® Windows® 2000/XP
  • Processor: 1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor
  • Memory: 256MB of RAM
  • Graphics: 64MB Video Card (Geforce 3 or better)
  • Hard Drive: 3.6GB of free hard disk space (minimal install)
  • Other Requirements: Software installations required including DirectX and Sony DADC SecuROM
  • Partner Requirements: Please check the terms of service of this site before purchasing this software.

TAVSİYE EDİLEN:

  • Processor: Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor
  • Memory: 384MB of RAM (the more the better!)
  • Graphics: 128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)
  • Hard Drive: 4.7GB of free hard disk space (full install)
  • Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

GTA San Andreas indir FULL – 2021 PC

GTA San Andreas indirmek için aşağıda vereceğimiz linke tıklamanız yeterli. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki yönergeleri izleyerek oyunu oynayayabilirsiniz!

GTA San Andreas indir Full – 2021

Ayrıca Telefondan GTA oynamak istiyorsanız: GTA 5 Full Mod APK 2021

GTA IV: San Andreas’ı yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. IVSASetup.exe’yi çalıştırın.
gta san andreas indir linkine bastığınızda bilgisayarınıza inen rar dosyası içerisinde. Bir pencere açılacaktır. Devam etmek için talimatlarını izleyin.

2. Kurulumun GTA klasörünüzü hazırlamasına izin verin.
Kurulum, gerekli dosyaları mevcut bir GTA IV veya EFLC klasöründen, mod için ayrılmış istenen yeni bir klasöre kopyalayabilir.
GTA IV veya EFLC klasörünüzü zaten kopyaladıysanız, Kurulum gerekli olmayan tüm dosyaları kaldırarak bunu hazırlayabilir.
Kopyalama işlemi birkaç dakika sürebilir.

3. Kur’un kaydettiğiniz oyunlarınızı yedeklemesine izin verin.
GTA San Andreas indir oynamak için kaydettiğiniz oyunların kaldırılması gerekiyor. Kurulum bunların yedeklerini oluşturabilir.
Yedeklemek istediğiniz oyun kayıtlarını ve hedef klasörü seçin.
XLiveLess’i kurmayı planlıyorsanız, Yerel Uygulama Verisi kaydetme oyunlarınızı kaldırmanız gerekmediğini ve bunun tersini lütfen unutmayın.

4. Mod yükleyicisinin adımlarını izleyerek Kurulum ile devam edin.
Gerçek mod yükleyici (InstallShield) buradan alacak. Modu kurmak için basit adımlarını izleyin.
Bu adımda hangi bileşenlerin yükleneceğini seçebilirsiniz, bunu yapmak için Özel bileşen seçimi’ni seçin.

5. Mod yüklenene kadar bekleyin.
Gerekli tüm adımları tamamladıktan sonra, Kurulum tüm mod dosyalarını hazırlanan dizine kopyalayacaktır.
Bu bir dakika kadar sürebilir.

6. Oyna!
Mod yüklendikten sonra, yükleyicideki seçeneği işaretleyerek doğrudan GTA IV: San Andreas oynayabilirsiniz.
Modu başka türlü başlatmak için lütfen aşağıdaki “Nasıl Oynanır” bölümünü okuyun.

+++++++++++++++
+Gta San Andreas indir Nasıl Oynanır +
+++++++++++++++

GTA IV: San Andreas’ı çalıştırmak için masaüstündeki veya Başlat Menüsündeki kısayolları kullanmanız yeterlidir.
Bunlar yoksa, kurulum klasöründeki IVSALauncher.exe dosyasını çalıştırın.

Başlatıcı uygulaması, güncellemeleri otomatik olarak kontrol edecektir.
Eklentileri yüklemek ve seçenekleri ayarlamak için başlatıcıyı da kullanabilirsiniz.

Oynat düğmesine tıklayın, bir oyun türü seçin (tek oyunculu, çok oyunculu) ve oyun başlayacaktır. gta san andreas indir 2021 yazımızın sonuna geldiniz.

Mutlu oyunlar!