Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7 Çıkış Tarihi, Haritalar

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7 Çıkış Tarihi, Haritalar  ;Call of Duty: Modern Warfare Season 7 için çalıştığı varsayılan yeni içeriğin bir kısmının ortaya çıkarıldığı iddia ediliyor.

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7 Çıkış Tarihi
Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7 Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz Kasım ayında Call of Duty: Black Ops Cold War’un piyasaya sürülmesiyle, Call of Duty: Modern Warfare için yeni içerik güncellemeleri görünüşte sona erdi ve Sezon 6, bu oyun için son büyük sezon oldu. Bununla birlikte, popüler birinci şahıs nişancı oyununa yeni haritalar, silahlar ve daha fazlasını eklemek için bir Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7’nin yolda olduğuna dair söylentiler var. Ve şimdi sık sık Call of Duty sızıntısı olan TheGamingRevolution, hayranların Call of Duty: Modern Warfare Season 7’den bekleyebileceklerine daha fazla ışık tutuyor.

Hayranlar bu bilgiye hemen inanmamalı, ancak TheGamingRevolution geçmişte Call of Duty haberlerini doğru bir şekilde ortaya çıkardı. Onların verdiği bilgilere göre Call of Duty: Modern Warfare Sezon 7, 11 Mart Perşembe günü başlayacak ve Warzone’da özel bir etkinliğe denk gelecek. Anlaşılan, Call of Duty: Warzone Verdansk haritası bir nükleer bomba tarafından yok edilecek, bu yüzden popüler battle royale oyununun rengini tamamen değiştirecek.