League of Legends geliştiricisi 2021’deki Clash planlarını açıkladı

League of Legends geliştiricisi 2021’deki Clash planlarını açıkladı ; League of Legends’ın uzun zamandır beklenen takım turnuva sistemi Clash, geçen yıl MOBA oyununa nihayet geldi ve oyunculara ilk kez modda “beşli olarak savaşma – bir olarak kazanma” şansı verdi. Şimdi, geliştirici Riot Games, gelecek yıl için modu nasıl daha da iyi hale getirmeyi hedeflediğine dair bir dizi ayrıntı yayınladı.

League of Legends geliştiricisi 2021'deki Clash planlarını açıkladı

League of Legends geliştiricisi 2021’deki Clash planlarını açıkladı

Rekabetçi oynanış için ürün lideri Cody “Riot Codebear” Germain, “Clash, dünyanın her yerindeki Lig oyuncuları için en iyi rekabetçi organize oyun deneyimi olma yolculuğunun başlangıcında” diyor. “Bu yıl, oyuncuların Clash’e olan ilgisini ve heyecanını azaltan en büyük üç soruna odaklanıyoruz.”

2020’nin çoğunu modu daha istikrarlı ve desteklenen bir duruma geçirmek için harcayan Clash ekibi, bu yıl modu iyileştirmek için üç büyük önceliğe ulaşmak istiyor: “oyunculara kadrolarını doldurmaları için başkalarını bulmanın daha iyi yollarını sağlayın ”,“ Clash’e giriş engellerini azaltın ”ve“ Clash’te daha önce şirinleri tespit edin ve harekete geçirin ”.

Bu noktalardan ilkini ele almak için, Riot bir ‘Takım Oluştur’ sürüm 2’yi uyguluyor. 2.0’ın yeni özellikleri arasında, oyuncuları gözleyen ekipleri gösteren bir ‘Takım Bul’ sayfasına ücretsiz temsilcilerin erişimini sağlamak, bir yeri doldurmak için başvurabileceğiniz.

YouTube Thumbnail

Ek olarak, 2.0, takımlarına katılmak için ücretsiz bir temsilci başvurduğunda takım kaptanları için bildirimlerin açılır olmasını sağlar ve bekleyen tüm başvuruları bir davet ekranında da görebilirler. Riot, “birlikte iyi bir turnuva deneyimi olan takımların doğal olarak gelecekte yeniden gruplaşmak isteyeceklerini” düşündüğü için, sürecin bir parçası olan ekipleri geliştirmeyi hedeflediğini söylüyor.

Engelin azaltılmasıyla ilgili olarak, sıralı yerleşimler ve ileriye dönük girişler konusunda daha fazla esneklik olacak gibi görünüyor. Yılın başında Riot, 2021 sıralarını tamamlamamış oyuncuların geçen yılki sezonda sıralandıkları sürece Gölge Adalar kupasında rekabet etmelerine izin veriyor. katılmak için acele etmek istemedi ”. Stüdyo, bunu gelecek sezonlara taşıyacağını söylüyor.

YouTube Thumbnail

Ayrıca Clash’in temposu ayda bir yerine iki haftada bir ikiye katlanıyor. Bu, bir seans yapamayan oyuncuların tırıs üzerinde sekiz hafta oynayamayacakları içindir. Geliştirici, hafta sonlarını yapmayı zor bulanlara yardımcı olmak için yıl boyunca bazı özel Clash etkinliklerine ev sahipliği yapmayı da düşünüyor. Harika şeyler.

Germain, son öncelik olarak, Clash ekibinin Dereceli eşleştirmede yapılan iyileştirmeleri turnuva moduna nasıl getireceğini araştırdığını söylüyor. turnuva katılımcılarına maç kalitesi beklentileri konusunda daha fazla netlik sağlamanın yanı sıra ”.

Tüm ayrıntılara meraklıysanız geliştirici gönderisinin tamamını buradan okuyabilir ve buradayken League of Legends 11.5 yaması

 notlarına da göz atmayı unutmayın.

League of Legends 11.5 yama notları

LOL Meta 11.4 Meta Şampiyonları – Tier List Champs

 Ay Canavarları 2021 Görevleri ve Ödülleri : League of Legends

LoL En İyi Karakterler 15 OP Şampiyon