Fortnite 15.50 Çıkış Tarihi

Fortnite 15.50 Çıkış Tarihi – başka bir klasik silah mahzenden çıkarılıyor ; Başka bir Fortnite güncellemesi çok yakında geliyor ve başka bir mahsursuz silah vaat ediyor. Bu sefer gerçekten pompalı tüfek olacak mı? Bilmiyoruz ama geçen sefer yanlış yaptıktan sonra, şimdi tahmin etmekten korkuyorum. (Ama hey, o görüntü yuvasına en üste bir şey koymam gerekiyor.) Her iki durumda da, Fortnite 15.50 çıkış zamanı, başka bir klasik silahı tekrar rotasyona sokmak için el topunu atlayacak.

Fortnite 15.50 Çıkış Tarihi

Fortnite 15.50 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

15.50 güncellemesi için kesinti süresi 2 Mart’ta 01:00 PST / 4:00 AM EST / 09:00 GMT’de başlayacak. Sezon ortası güncellemeleri için kesinti süresi genellikle çok uzun sürmez, bu nedenle herhangi bir sorun olduğunda, sunucuların yeni yama ile geri gelmesi için uzun süre beklemeniz gerekmez. Yama önizlemesinde belirtilen sınırlı içeriğe bakılırsa, muhtemelen güncellemenin de büyük olmasını beklememelisiniz.

Epic, Twitter’da “El topu kasaya geri dönerken başka bir eşya geri dönüyor” diyor. Bunun yanı sıra, “Yaratıcı ve yerelleştirilmiş Öne Çıkan Reklam Öğesi Merkezi desteğinde yeni bir Ada boyutu” da alıyoruz! Bu fazla değil, ama hey, en azından bugünlerde bazı erken yama notları alıyoruz.

Fortnite Sezon 5 bu ayın sonunda kapanacak, bu nedenle Sezon 6’nın tohumlarının da yakında filizlenmeye başlamasını bekleyin.