Truck Simulator 2018 Europe APK – v1.2.9

 Truck Simulator 2018 Europe APK – v1.2.9 ; kamyon simülatör 2018 europe apk : Europe, bilgisayardan tanıdığımız Euro Truck Simulator 2 oyununun mobil versiyonudur. Oyunda tırınızla farklı güzergahlara ve şehirlere teslimatlar yaparak para kazanmaya çalışıyorsunuz. Kazandığınız para ile şirketler açıp yeni garajlar satın alabiliyorsunuz. Ayrıca en güçlü motorlara sahip araçları satın alma şansına da sahip oluyorsunuz. Oyuna başlarken şirket logonuzu, avatarınızı, şirket adınızı ve kendi adınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu aşamayı geçtikten sonra “Create” yazan yeşil butona tıklayarak tır sürmeye başlayabilirsiniz. Oyunda gaz, fren, vites vb. gibi kontrol panelleri ekranın sağ tarafında bulunuyor. Bir şirkete giriş yaptığınızda ilk olarak aracınıza yüklenecek olan dorseyi taktırın. Daha sonra şirketten çıkarak sağ üstte bulunan haritayı veya sesli asistanı takip ederek size verilen ürünü alıcıya teslim edin.

Truck Simulator 2018 Europe APK – v1.2.9

 Truck Simulator 2018 Europe APK - v1.2.9
Truck Simulator 2018 Europe APK – v1.2.9

Truck Simulator 2018 : Europe oyununda Avrupa’ya ait şehirler bulunuyor. Oyunda hem içten hem de dıştan sürüş açıları mevcut. Bence en gerçekçi ve en iyi sürüş arabanın içinden yapılıyor. Oyunun güzel yanlarından biri de gerçekçi unsurlar içermesi. Örneğin yolda giderken uykunuz geldiyse bir dinlenme tesisine girerek uyumanız gerekiyor. Aksi halde bir süre sonra ekran kararmaya başlıyor. Ayrıca oyunda benzin sistemi de bulunuyor. Benzininiz bitmeden önce herhangi bir benzin istasyonuna uğrayın ve deponuzu doldurun. Yegenlerim, eğer siz de tır sürme oyunlarını seviyorsanız bu türün en iyi mobil oyunu olan Truck Simulator 2018 : Europe para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde oyundaki bütün tırları satın alabileceksiniz. Ayrıca mevcut tırınızı da dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli sürüşler diliyorum!

 Truck Simulator 2018 Europe APK İndir ; kamyon simülatör 2018 europe apk

 Truck Simulator 2018 Europe APK özellikleri

  • Lisans :Ücretsiz

  • Sürüm :1.2.9

  • Platform :Android

  • Dil : Türkçe

  • Geliştirici: Zuuks Games

 Truck Simulator 2018 Europe APK İndir ; kamyon simülatör 2018 europe apk

Kamyon Simulator 2018 Avrupa’da Kamyonunuzu Sürdürün ve Görevleri Tamamlayın

Truck Simulator 2018 Avrupa sizi sanal bir kamyonun kontrolüne geçiren bir sürüş oyunudur. Bir dizi Avrupa yolunun etrafında sürün ve mümkün olduğunca çok görevi tamamlayın.

Avrupa çapında sür ve tam görevler

Truck Simulator 2018 Europe’da, işiniz bir kamyonun kontrolünü ele almak ve günlük olarak gerçek bir kamyon sürücüsü ile karşılaşabilecek tipik görevlere dayalı bir dizi görevi tamamlamaktır. Misyonlarınız sizi Avrupa’ya götürecek ve gerçekçi hava koşullarına, otoyol geçiş yollarına ve diğer engellere karşı sizi koruyacak. Sunulan 60’ın üzerinde seviye ile, misyon tabanlı sürüş oyunlarının hayranları, takdir edecekleri çok şey bulacaktır.

Kamyon Sürüş Deneyimini Özelleştirin

Oyun, sanal kamyonunuz için bir dizi kişiselleştirme seçeneği içerir ve oyuncular üçüncü kişi, ilk = kişi dış ve birinci şahıs iç mekan manzaraları arasında seçim yapabilir. 250’den fazla radyo istasyonu dahil edildiğinde, oyunun arka plan müziğini kişisel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Oyunda seçim yapabileceğiniz dokuz farklı kamyon var; Aracınızı seçip özelleştirdikten sonra yola çıkabilirsin.

AVANTAJLAR

  • Çeşitli özelleştirme seçenekleri var.
  • Kamyon içi dahil olmak üzere gerçekçi grafikler.
  • Seçim için birden fazla kamyon.

 Truck Simulator 2018 Europe APK İNDİR 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)