Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm

Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm, parkur ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Human Fall Flat v1.4 FULL APK İndirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Human: Fall Flat
Yayıncı: 505 Games Srl
Tür : Macera
Boyut : 448M
En Son Sürüm : 1.4
MOD Bilgisi : Sınırsız Cephane
İndirme : Google Play
Güncelleme : 15 Aralık 2020

Human Fall Flat Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz dünya içinde engelleri aşmak, bulmacaları çözmek ve sona ulaşmaktır. Aşmanız gereken zor engeller, komik karakterler, özel hareketler ve dahası sizleri bekliyor. Human Fall Flat v1.4 sürümünde yeni fabrika ve termal bölümleri eklenmiş olup yeni aletler – makineler sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Zıplamak, tutunmak, eğilmek ve dahası parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human: Fall Flat Play Store’da 41.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Human Fall Flat v1.4 Full APK - Tam Sürüm

Sevimli grafikler

Özünde, “Human: Fall Flat” bir aksiyon oyunu değil, bir bulmaca oyunudur. Bu nedenle, oyuncuların oyun temposunu fazla önemsemelerine gerek yoktur. İstediğiniz gibi oynayabilirsiniz, kendinizi hiçbir kurala bağlamayın. Oynanışı sizi uçmuş gibi hissettiriyor. Mutlu !!! Oyuncular bir insan rolü oynarlar ancak doğal fiziği takip etmek zorunda değildirler. Gerçek insanlar kadar sağlam ve esnek değil, kauçuk gibi insan vücudu olacaklar. Ancak bu, en komik deneyimlerden birini getiriyor. Oyunun grafik tasarımı onu öne çıkaran unsurlardan biri. İnsanlar Stickman modelleri gibi yapılır ama daha dolgun bir görünüme sahiptir. Çevreleyen tüm dünyalar, hayal ettikleri çocukların dünyası gibi son derece eğlenceli ve renkli stillerle tasarlandı. Hayal etmeyi kolaylaştırmak için, blok temalı tasarım stilini takip etmek zorunda olmamanız dışında Minecraft dünyasını düşünün.

Human Fall Flat v1.4 Full APK - Tam Sürüm

Oyundaki karakterin hareketi, birçok insanın onu çekici bulduğu bir yerdir. Aslında herhangi bir oyunun kullandığı herhangi bir hareket gibi değil. Herhangi bir fiziksel yasaya uymadığını göreceksiniz. Bu yüzden sadece karakterinizi oyunda hareket ettirmek, çalışmak için çok fazla zaman harcamanızı istemelidir. Oyunun ilerleyişinde ustalaşmak bir başarıdır, ancak öğrenmesi gereken çok şey vardır. Birincisi, hafif nesneleri kavramak için vücut parçalarınızı nasıl kullanacağınızı ve birleştireceğinizi öğrenmeniz gerektiğidir, ardından ağır nesneleri kaldırabilirsiniz. Oyun görevi, nesneleri oyunun gerekli konumuna getirmek için haritanın hareketini kapsıyor. Genel olarak, görevi tamamlamanızı engelleyen belirli zorluklar vardır. Bununla birlikte, oyuncular bu oyunun esas olarak komedi için olduğunu, çok ciddi olmadığını hissedecekler.

En eğlenceli çok oyunculu fizik bulmaca platform oyununu keşfedin!

Oyuna katılan oyuncuların bu karakterlerin nasıl hareket ettiğini öğrenmesi gerekecek. Gerçek fiziği takip etmese de yine de üretici tarafından belirlenen kurallara uymaktadır. Her şeyi beğeninize göre yapabilmek için titrek sanatta ustalaşmanız gerekecek. Herhangi bir yere gidebileceğinizi, herhangi bir yere yapışabileceğinizi, herhangi bir araziye atlayabileceğinizi ve bu haritada var olan her şeyi kaldırabileceğinizi bilmelisiniz. Bu, yaklaşan oyununuz için çok önemlidir. Oyuncunun işleri bu kadar sorunsuz bir şekilde nasıl hareket ettireceğini öğrenmesi gerekir çünkü bazen bulmacayı nasıl çözeceğinizi zaten biliyorsunuz ama bu zorluğun üstesinden gelmek için nasıl yerine koyacağınızı bilmiyorsunuz. Oyun 3 boyutlu olarak tasarlandığı için sorunu çözmenin birçok yolu var. Her durum için hangi açının en uygun olduğunu bulmanız çok önemlidir.

Bu oyunun 10 seviyede sadece sınırlı sayıda seviyesi var ama her şey çok daha öngörülemeyen bir şekilde değişiyor çünkü bu on seviyede herhangi bir tesadüfle karşılaşmadan birçok kez oynayabilirsiniz. Açık dünyanın on haritasını oynuyor gibisiniz. Oyuncuların kendilerini herhangi bir doğrusallığa bağlamadan ifade etmeleri tamamen ücretsizdir. Orijinal ilkenin belirtildiği gibi, istediğinizi yapmanıza izin verilecektir. Zorlu bulmacalar ve eğlenceli dikkat dağıtıcı şeyler sürekli olarak ortaya çıkacak ve size meydan okuyacaktır. Oyuncu o seviyenin seviyesini tamamladığı sürece, seviyeyi geçmenize izin verecektir.

Sevinçten tek başına zevk alınamaz, ancak birçok insanla paylaşılmalıdır. “Human: Fall Flat” eğlenceli ve esprili durumlar için gerekli bir oyundur, bu nedenle yayıncı, arkadaşlarını aynı seviyeye katılmaya davet etmek için özellikler geliştirmiştir. Bu haritalarda arkadaşlarınızla yapabileceğiniz çok şey olacak. Örneğin, iki kişi hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmak için birbirlerine yardımcı olabilir. Sıradan biriyle arkadaş olmak, görevi kimin daha hızlı tamamlayabileceğini görmek için önemli. Oynamak istemiyorsanız, birbirinizle eğlenmek için oynayabilirsiniz çünkü oyundaki zaman sonsuzdur.

Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm -Son Sürümü

Android için Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm İndir

Human Fall Flat v1.4 Full APK – Tam Sürüm İndir

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK