Shadow Fight 2 MOD APK 2021 – V2.10.1 – Para hileli

Shadow Fight 2 MOD APK 2021 – V2.10.1 – Para hileli , kıyasıya mücadele, aksiyon ve dövüş türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını NEKKI firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Shadow Fight 2 v2.10.1 PARA HİLELİ APK  linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz.Shadow Fight 2 en güncel hali nasıl indirilir, Shadow Fight 2 nedir,Shadow Fight 2 APK indime linki sizlerle.

Shadow Fight 2 MOD APK 2021 – V2.10.1 – Para hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Shadow Fight 2
Yayıncı: NEKKI
Tür : Dövüş
Boyut : 180M
En Son Sürüm : 2.10.1
MOD Bilgisi : Sınırsız Para / Elmas
İndirme : Google Play
Güncelleme : 2 Mart 2021

 

 

Shadow Fight 2 Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle dövüşmek ve kazanmaya çalışmaktır. Shadow Fight 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Farklı silahlar – zırhlar, tehlikeli rakipler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Shadow Fight 2 v2.10.1 sürümünde Ay Yeni Yılı etkinlikleri ve görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Shadow Fight 2 Play Store’da 13.880.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Shadow Fight 2 MOD APK 2021- V2.10.0 – PARA HİLELİ
Shadow Fight 2 MOD APK 2021 – V2.10.0 – Para hileli

 

Çekici dövüş stili – RPG ve klasik Dövüşün bir karışımı var

Bu oyuna gelince, insanların en çok dikkat ettiği şey dövüş tarzıdır. Oyuncular sadece iki kişinin birbiriyle savaştığı bir arenaya yerleştirilecek. Sen ve düşman bir kişi ölene kadar savaşacaksınız. Süre genellikle yaklaşık 100 saniye ile sınırlıdır. Süre dolduğunda, HP’si düşük olan biri kaybeden olarak değerlendirilecektir. Genel olarak, bu bir dövüş oyununun sadece temel kuralıdır.

Bu oyunun dövüş stilini özel kılan, saldırıların ve hamlelerin birleşimidir. Klasik bir oyunun dövüş tarzı gibi, Shadow Fight 2 de oyuncuya mevcut becerilerin hiçbirini sunmaz. Hareket ve işlem düğmelerini birleştirerek beceriyi nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmeniz gerekecek. Sol tarafta bir gezinti çubuğu olacak. 3D oyunların aksine, bu oyun yalnızca yatay olarak ileri geri hareket edebilir. Böylece diğer iki yön yukarı zıplamak ve çömelmek için kullanılacaktır. Özel bir şey, bu oyunun sekiz yöne kadar oyun çubukları kullanmasıdır. Her yönün kendi işlevleri vardır ve yumruklar ve vuruşlarla birleştirildiğinde etkili kombinasyonlar üretecektir. Biraz daha derin hayal ederseniz, gerçekten tam olarak gerçek Kungfu’da olanlara benziyor.

Bu karmaşıklık, oyuncuların rakiplerine karşı kazanabilmek için oyunla çok fazla pratik yapmasına neden oluyor. Bir şey daha, bu oyundaki patronların son derece güçlü olmasıdır. Bu, seviyelerinin her zaman sizden bir seviye daha yüksek olduğu anlamına gelir. Bu yüzden oyuncu, hem saldırıları yapabilmek hem de patronun hareketlerini atlatabilmek için karakterin kombinasyonlarını uygulamalıdır. Hepsi belirli bir formülle tasarlandığından, bununla başa çıkmaya alışkınsanız bunu tahmin edebilirsiniz.

Yeni güç tesviye sistemi

Bu oyunda benzersiz bir nokta, karakterin hiçbir özel beceriyle tasarlanmamış olmasıdır. Bu, karakterinizin en başından beri sıradan bir insan olduğu anlamına gelir. Meydan okuma sayesinde becerilerini geliştirir ve güçlenir.

Shadow Fight 2 (MOD, Free Shopping)

Özel kombinasyonları keşfedin

Shadow Fight 2’deki karakterlerin güçlerini artırabilmesinin iki yolu vardır. Birincisi, saldırı kombinasyonudur. Karakter sürekli olarak savaşlara katılırken seviye atlayacak. Yalnızca yeterli EXP topladığınızda seviye atlarsınız. Bununla birlikte, belirli seviyelere ulaştığınızda, oyun, savaşmak için daha uygun hale getirmek için birkaç yeni kombinasyonun kilidini açacaktır. Genellikle, bu kombinasyonlar giderek daha karmaşık hale gelir, ancak aynı zamanda oyun üzerinde çok fazla etki yaratır. Onları gerçek eyleme geçirmeden önce pratik odasında ezberlemeniz ve pratik yapmanız gerekecek. Bosslar önceden programlanmıştır, bu nedenle uzun kombinasyonları ustaca ve sürekli kullanırlar. Onlarla savaşmak, becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur.

Shadow Fight 2 (MOD, Free Shopping)

 

Özel silahlar ve eşyalar

Gücü artırmanın ikinci yolu, sahip olduğunuz ekipmandır. Bu öğeler, oyunu çok özel bir şekilde etkiler. Önce silahlardan bahsedelim. Karakterlerin belirli becerileri yoktur, ancak silahlar vardır. Her silah kullandığınızda, o silahla nasıl savaşıldığına alışmanız gerekecek. Bu, her yeni silah kullandığınızda, tamamen yeni bir karakter kullanarak pratik yaptığınız anlamına gelir. Ancak bu oyunda yüzden fazla silah var.

Shadow Fight 2 (MOD, Free Shopping)

Yalnızca kendi kullanımınız için yalnızca bir silah seçmelisiniz. Bu silahlar mağazada da yükseltilebildiğinden, tüm mücadeleler kazanılıncaya kadar bir silah kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Benzer dövüş stillerine sahip aynı tür silahlar da var. Aynı türden silahlar daha pahalıya mal olacak ve biraz daha faydalı bir statüye sahip olacak. Ruh halinizi biraz değiştirmek istiyorsanız, satın alın ve pratik yapın. Aynı tip olduklarından, pratik yapmak çok uzun sürmemelidir.

Shadow Fight 2 (MOD, Free Shopping)

Silahlara ek olarak, gücü artırmak için başka ekipmanlarınız da var. Başınızı korumak için kask kullanabilirsiniz, vücudunuzu korumak için zırh ve diğer parçalar da çok farklı donanımlar sayesinde korunur. Sadece savunmaya yardımcı olmak için değil, gücünüzü artıracak çok sayıda istatistikleri olacak. Ek olarak, efektleri de olan bazı öğeler var. Bu talimatlar size rakiplerinize göre avantaj sağlayacaktır. Oyuncular silahlarını kullandıkları ve düzgün dövüştükleri sürece, bu oyun giderek daha ilginç hale gelecektir.

Shadow Fight 2 MOD APK 2021- V2.10.1 Son Sürümü

Android için Shadow Fight 2 MOD APK 2021- V2.10.1 İndir

YEDEK LİNK