Basketball Legends Rich particular person – Idle Sports activities Supervisor v0.1.86 (Mod Apk)

Basketbol Efsaneleri Zengin özel kişi tembel bir basketbol sporudur! Ateş etmek ve smaç yapmak için dokunun! OYNAMAK ÜCRETSİZDİR!

Bir grup en yüksek basketbol oyuncusunu görevlendirin, yeteneklerini ve yeteneklerini güçlendirin ve basketbolu vurun!

Son zamanlarda iyi bilinen belirli kişi basketbol oyuncularının kilidini açmak için kartları biriktirin. Grubunuzu daha karmaşık hale getirmek için bir süpervizör kiralayın. Ponpon kızlar, maskotlar ve DJ’ler basketbolcularınızı yükseltmek için buradalar. Bu ücretsiz, tembel spor süpervizörü sporunda bir dizi mahkemeyi boşaltın. Bir patrona dönüş ve en yüksek spor süpervizörü ol.

BU BÜYÜK BOŞ TIKLAMA OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

En Kolay Basketbolcular ve Efsaneler
Efsanevi tanınmış kişi basketbolcular; 60 basketbolcunun hepsini tedarik et. Dört adet sınıflar elde edilebilirler; sık, nadir, anlatısal ve efsanevi. Kartlarını biriktir ve yükseltmelerle yıldızlarını genişlet. Mevcut tüm oyuncularınız burada, grubunuz için oynamaya hazır!

Güçlendiriciler
Bir amigo kız, yüceltilecek bir maskot ve parti yapan bir DJ’siz üstün bir basketbol sporunun doğru olduğunu kabul edemezler. Kazancınızı artırmak ve daha erken ilerlemek için güçlendiricileri kullanın.
Ve bir koç olmadan onları kim ateşleyecek?
Yine de dikkatli olun! Onlar sınıfların bir miktar elde edilebilir ve tüm memnun açık güçler!

Kortlar
İster Fresh York rotasındaki bir cephe caddesinde olsun ister Colossal Canyon’un derinliklerinde olsun. Görünüşe göre Venedik Denizi mosey’de güneşli bir gün geçiriyorsunuz! Ya da kendinize bir Arena kazanmaya çalışıyorsunuz. İlerlemenizi hızlandırmak için zemininizi, çemberlerinizi ve koltuklarınızı daha da sertleştirirsiniz.
Toplam mahkemelerin tadını çıkarabilir ve elde edilenlerin hepsinin kilidini açmak için 2’nciyi keşfetmeyi başaramazsınız. Rotanın daha fazlası gelecek!

Dunks
Kim bir smaçtan hoşlanmaz ki? İster sokak basketbolu oynayın, ister kortlarda oynayın, smaç yapmalısınız! Tomahawk, yel değirmeni, çift kepçe ve daha onlarcasına eşdeğer smaçlar sayesinde kazancınızı dert etmeden katlayabilirsiniz.

Çevrimdışı Kazançlar
Basketbol efsaneleri patronu bedava tembel bir spordur! Bu, görünüşte çevrimdışı olduğunuzu farz etseniz bile kazanç ve ilerleme kaydedebileceğiniz anlamına gelir. Ve görünüşe göre uzaktaysanız, daha uzun süre kazanç sağlamak için bir süpervizör kiralayacaksınız.

Dünyanın dört bir yanından efsanevi basketbolcular, en boy sokak basketbolu vogue smaçları, pırıl pırıl amigolar, çılgın maskotlar ve DJ’ler, şaşırtıcı eğitmenler sizi bekliyor! Sokak basketbolu hayatını yaşamak için basketbolcu grubunuzu popülerlik ve zafere göre yönlendirin! Bu IDLE basketbolunu yöneten tıkırtı sporunu ücretsiz indirin ve büyük cıvatanızı boşa fırlatın!

DİKKAT! Basketbol Efsaneleri Zengin özel kişi – Boşta Spor aktiviteleri Süpervizör sporu da muhtemelen ücretsiz olarak indirilebilir.
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager
Basketball Legends Tycoon - Idle Sports Manager

MOD:
Sınırsız Para
Sınırsız Altın

Yükleme Adımları:
1. Playstore modelini satın alın
2. Mod APK’sını yükleyin
3.

İNDİRMEK:

Basketball Legends Zengin özel kişi – Idle Sports aktiviteleri Supervisor v0.1.86 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Basketball Legends Zengin özel kişi – Idle Sports aktiviteleri Supervisor v0.1.86 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Desteklenen Bağlantılar –