European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK – Para Madalya Hileli

European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK – Para Madalya Hileli , savaş, askeri yönetim ve gerçek tarih oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını EasyTech stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz…

European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK – Para Madalya Hileli

Genenl Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : European War 6: 1914
Yayıncı : EasyTech
Tür : Strateji
Boyut : 104M
En Son Sürüm : 1.3.20
MOD Bilgisi : Sınırsız Para / Madalya
Google Play’den indirin
Güncelleme : 12 Mart 2021

European War 6 1914 Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız devlet yönetimi ve askeri gücünüz ile işgaller yapmak, sınırlarınızı korumaktır. European War 6 1914 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, tüm komutanlara sahip olabilirsiniz. Yoğun taktik gerektiren savaşlar, dünyaca ünlü komutanlar, detaylı haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mustafa Kemal Paşa, Halil Kut Paşa, Enver Paşa başta olmak üzere birçok savaş komutanı sizleri bekliyor. European War 6 1914 Play Store’da 19.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oynanış

Daha önce de bahsettiğim gibi, “European War 6: 1914” bağlamı I.Dünya Savaşı’nın gerçek olaylarını taklit ediyor ve aynı zamanda American Civil ile de çok ilgisi var, bu yüzden bu oyunun stratejik oynanışı sizi kesinlikle heyecanlandıracak. Evet, stratejik oyun bu oyunun gücüdür, çünkü savaş alanını kazanmak isteyen herhangi bir ordunun belirli bir stratejisi olması gerekir. Dolayısıyla bu oyunda bu dönemde dünya güç dengesini değiştirebilecek en etkili kişi olacaksınız. Bu oyun sizi kişisel amaçlara yönelik savaşların her zaman şiddetli olduğu savaş alanına götürecek.

10 bölümde 150’den fazla ünlü savaş

Birinci Dünya Savaşı, buharlı motorlar, demiryolları, gemiler, savaş araçları gibi savunma teknolojisinin oldukça geliştiği bir dönemdi … ve bu nedenle birçok farklı cephede savaşmanız gerekecek. Kaçınılmaz olarak, kuvvetlerinizi korumak, savaş alanını kazanmak ve maçı bitirmek için çeşitli farklı askeri stratejilere alışmanız gerekecek. Elbette, şu anda savaşlar dünya savaşının sadece bir parçasıydı çünkü savaşa dahil olan pek çok vazgeçilmez faktör vardı. İlk olarak, herhangi bir ulus, askeri stratejiye hizmet etmek için savaş tesislerinin ve askeri akademilerin doğacağı şehirler inşa etmeli ve geliştirmelidir. Ancak bazen tarihsel olayların etkisiyle tasarladığınız plan istediğiniz şekilde işlemeyebilir. Evet, olayların savaşınızın sonucunu engelleyen karmaşık faktörler olduğu söylenebilir.

Bunu sınırlamak için diğer ülkelerle diplomasiyi artırmanız gerekecek ve onlar sizin müttefikiniz olduklarında kesinlikle daha fazla avantajınız olacak. Ve müttefik uluslar sayesinde, gücünüzü tehdit eden herhangi bir ülkeye savaş ilan edebileceksiniz. Öte yandan, zorluklarla karşılaştıklarında müttefiklerinize belirli stratejiler konusunda yardım etmeniz gerekecektir. Bence bu oyunun stratejik oynanışı sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Özellikleri

“European War 6: 1914” kampanya sistemi sizi heyecanlandıracak çünkü bize 10 bölümde 150’den fazla ünlü savaşı getiriyor. Bu kampanya sistemiyle, İç Savaş, Apeninlerin Yükselişi, Kartal Saldırısı, Doğu Cephesi ve keşfedebileceğiniz daha pek çok olay gibi geçmişte gerçek tarihi olaylarla net deneyimler yaşayabileceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda istediğiniz generalleri seçebilecek ve savaşa katılmaya başlayabilecek ve savaş yeteneklerini geliştirebileceksiniz ve bu aynı zamanda savaş alanında nasıl ustalaşacağınızdır.

Bu oyunda sahip olabileceğiniz bir sonraki çekici ve kullanışlı özellik Bulut arşivleri desteğidir. Bu özellik sayesinde, bu oyunda oluşturduklarınız cihaz değiştirdiğinizde bile kaybolmayacak ve elbette hesabınızı hatırlamanız gerekecek.

Bu oyundaki grafik teknolojisi, göz ardı edemeyeceğiniz özellikler açısından da bir vurgu. Savaşın tüm detayları, savaşın yolları ve hatta generallerin portreleri oyun süreniz boyunca yüksek kalitede net bir şekilde gösterilecek. Sadece bu değil, aynı zamanda bu generaller hakkındaki detayları da öğrenebilirsiniz çünkü oyun sizi oyun sırasında çok özel olarak tanıtacaktır.

European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK

Benim için “European War 6: 1914”, göz ardı etmemeniz gereken içerik ve hoş bir oynanışa sahip bir strateji oyunudur. Bu nedenle, deneyimlemek için şimdi telefonunuza indirin.

European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK – Para Hileli Son Sürüm İndir

European War 6 1914 V1.3.20 MOD APK İNDİR

YEDEK LİNK