Fortnite:Harley Quinn Rebirth Kostümü Nasıl Açılır?

Fortnite:Harley Quinn Rebirth Kostümü Nasıl Açılır? ;Epic Games ve DC, Fortnite dünyasında geçen ve Harley Quinn için yeni bir görünüm içeren yeni bir Batman çizgi roman dizisi üzerinde çalışıyor.
Son zamanlarda Epic Games, DC Comics ile Fortnite dünyasında yeni bir Batman çizgi roman serisine yol açacak yepyeni bir işbirliğini resmen açıkladı. Serinin adı Zero Point olacak ve oyuna sadece Harley Quinn Rebirth görünümünü gördüğümüz yeni kozmetikler ve görünümler ekleyecek. Burada size bu yeni Fortnite Harley Quinn Rebirth görünümüne nasıl sahip olacağınızı anlatacağız.

Bu yıl 20 Nisan’da piyasaya sürülecek altı sayıdan oluşan Zero Point çizgi roman serisi hem dijital hem de fiziksel olarak dünya çapında satışa sunulacak. Yeni çizgi romanın bir sayısını satın alan herkes, oyundaki yeni Fortnite Harley Quinn Rebirth görünümünün kilidini açmak için bir kod alacak. Kullanılabilir kodun yalnızca çizgi romanın basılı sayılarında kullanılabileceğini lütfen unutmayın.Mni dizinin her sayısı görünüşe göre 5 dolara mal olacak.

ABD’de DC Universe Infinite abonesiyseniz, Zero Point çizgi roman serisini ve oyun içi bonuslarını ücretsiz olarak alacaksınız. Aşağıda, bu yeni kostüme bir göz atabilirsiniz:

Fortnite:Harley Quinn Rebirth Kostümü Nasıl Açılır?
Fortnite:Harley Quinn Rebirth Kostümü Nasıl Açılır?

Yeni çizgi roman serisinin çıkışına hâlâ iki ay var  ve tanınmış DC Universe süper kahramanlarından ve kötü adamlarından başka kostümler ve kozmetik ürünler olup olmayacağı henüz belli değil. Çizgi romanın kapağında da görüldüğü gibi, Batman ve Catwoman Zero Point’in hikayesinde yer alan diğer karakterler. Çizgi romandan bazı sayfalara göz atmak isterseniz burayı ziyaret edin.

Şu anda, Fortnite’da Epic Games ve Alien film serisi arasında devam eden ve eşya mağazasına bazı özel görünümler getiren bir geçiş var.

Fortnite artık PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Nintendo Switch, Android ve PC’de mevcut. Epic Games ile Apple arasında devam eden dava nedeniyle oyun iOS platformlarında hala kullanılamıyor.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)