Shadow Fight 3 v1.24.2 MOD APK

Shadow Fight 3 v1.24.2 MOD APK  , Android platformuna çıkması uzun zamandır beklenen popüler dövüş oyunun son düzenlemesidir. Yapımcılığını dünyaca ünlü Nekki stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde rakiplerinizle dövüşmek ve galip olarak ayrılmaktır.

Shadow Fight 3 v1.24.2 MOD APK

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı: Shadow Fight 3
Yayıncı: NEKKI
Tür :Dövüş
Boyut: 110M
En Son Sürüm :1.24.2
MOD Bilgisi: Zayıf / Donmuş Düşman
Google Play’den indirin
güncelleme : 16 Mart 2021

Shadow Fight 3 Hakkında

Dövüş tarzı, eski sürümlerinden tamamen farklıdır.

Shadow Fight 3, oyuncuların bir karakter seçmelerine ve güçleriyle savaşmalarına izin verilecek. Demek ki bu kısım için karakterinizin zaten özellikleri var. Göreviniz bu güçlü yönleri geliştirmeye devam etmek ve onları daha sıkı savaşabilmelerini sağlamaktır. Oyuncular, her yönüyle dünyayı tehlikeden kurtarma misyonuna sahip kahraman bir karakter rolünü oynayacaklar. Oyuncular artık kendi şekillerinde aldıkları gölgeyle aynı değil. Gölge, gerektiğinde çağırabileceğiniz özel bir güç türü olacak. Bu dövüş stili, 2. bölümün özel yönlerini koruyor ancak tamamen yeni bir mekanizma uyguluyor. Bu bölüme gelen oyuncuların da önceki bölümü deneyimlemesine gerek yoktur ancak yine de ayrı olarak oynayabilirler.

Dövüş stilini oluşturan birçok seçeneğe sahip çeşitli silah cephaneliği

Bu serinin franchise’ını oluşturan unsurlardan biri de silahtır. Her karakterin kendine özgü güç özellikleri vardır, ancak dövüş tarzları kullandıkları silaha göre özelleştirilir. Her silahın gücünü farklı bir şekilde kullanma şekli vardır. Çok fazla hasar veren saldırılarla büyük ve ağır bir kılıç kullanabilir, uzak mesafeden güvenli bir şekilde vurabilir, ancak oldukça yavaş saldırabilirsiniz. Ayrıca maksimum saldırı menzili ancak küçük hasarlı sopalar da kullanabilirsiniz. Olumsuz yanı, rakibinizin, sizin dezavantajlı duruma düşecek kadar yaklaşması gerektiğidir. Zincirler ayrıca uzun menzilli avantaja sahiptir, ancak sonuna kadar kullanılması zor olan hareketler içerir. Genel olarak, cephanelik, dövüş tarzınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz güçlere sahip yüzlerce şey içerir. Kendinize uygun bir silah seçin ve alışmak için birçok kez kullanın.

Silahlar nasıl çalışır

Bu cephanelik sisteminde dövüş stilinin tekrarı oldukça özel bir özellik var. Bu, bazı silahların gerçek savaşta kullanıldığında aynı özelliklere sahip olacağı anlamına gelir. Asayı ve halberd’i aynı şekilde kullanabilirsiniz, ancak beceri ve hasarda küçük bir farkla, öyle. Halberd’in, mağazadakinden daha yüksek bir fiyata satın almanız gereken yükseltilmiş bir personel silahı olduğunu hayal edebilirsiniz. Size anında daha güçlü istatistikler verir, ancak kullanımı daha zordur. Direkt olarak bu oyunu oynadığınızda dövüş tarzındaki farkı hissedebiliyorsunuz.

Bu çeşitlilik, oyunun antagonistik doğasını özel kılar. Personeli kullanmayı sevenler için, kazandıkları parayı bir halberd kadar güçlü olacak şekilde istatistiklerini yükseltmek için kullanmaya devam edebilirler. Bu tamamen mümkün olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak, yükseltme işleminin hazırlanması zaman alacaktır. Hala o silahı kullanmakta ısrar ediyorsanız, biraz beklemeniz gerekir. İstatistik seviyesi ne kadar yüksek olursa, beklemek o kadar uzun sürer.

Diğer ekipman da savaşma şeklini etkiler

Silahların yanı sıra diğer ekipmanlar da bu oyunu çeşitlendiriyor. Savunma gücünüzü artırmak için onlara zırh satın alabilirsiniz. Bu oyundaki gerçek, vücudu yalnızca zırh olarak koruyabileceğinizi, ancak genel istatistikleri yükseltemeyeceğinizi gösteriyor. Başınızı korumak için ek kask almanız gerekecek. Vambraces, Cuisses, rakibin kollarına ve bacaklarına verdiği zararı azaltmak için kullanılır. Genel olarak, bazı kısımları korumak istiyorsanız, o vücut kısmını korumak için ekipman satın almanız gerekir. Bu eşyalar aynı zamanda saldırı gücünü de artırdığından, hiçbir zaman hasar sıkıntısı olmayacağından emin olabilirsiniz. Bu maddelerin genellikle hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak efektlere bazı özel donanımlar eklendi. Örneğin, kritik bir vuruş yaptığınızda kanama etkisi, kafaya vurduğunuzda sersemletme etkisi, etki kritik bir vuruş yaptıktan sonra hasarı arttırır,… Genel olarak, bu uygulama size savaşta bazı faydalar sağlayacaktır.

Android için Shadow Fight 3 v1.24.2 MOD APK İndir

Shadow Fight 3 v1.24.2 MOD APK İndir