VALORANT Ticket Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

Valorant ticket atma işlemi;oyunla ilgili teknik sorunlar,oyuncu raporlama veya çalınan Valorant hesabı kurtarma işlemleri için kullanılabilecek en etkili yöntemdir.Her türlü görüş ve öneri içinde Riot bilet gönderme işlemi yaparak çok daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Valorant Ticket Atma

VALORANT Ticket Atma
VALORANT Ticket Atma

Bazı durumlarda oyun içi raporlama sistemi yetersiz kalabiliyor.Oyunda takımın huzurunu bozan oyuncuları,teknik sorunları,Riot Hesabı sunucu kesintileri gibi birçok problemi Riot ekibine ticket atarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Riota ticket atma işlemi oldukça kolaydır.Oyun ile ilgili her türlü problem için Riot ekibine bilet göndererek sonuca varabilirsiniz.Uygulanması gereken adımlar ise şu şekilde;

Riota Ticket Atma

İlk olarak Buraya tıklayarak Riot Games destek birimi sayfasına gidiyoruz.

Karşımıza Riot Games yapımı oyunların listesi gelecek,buradan VALORANT seçiyoruz.

Üst menüden “Bilet Gönder“tıklıyoruz.

Ticket atabilmek için oturum açmamız gerekiyor,sağ üst köşedeki GİRİŞ’e tıklayarak oyun hesabı ile giriş yapıyoruz.

Daha sonra “Bir Talep Gönder” penceresinden hangi konuda yardım almak istediğimizi seçerek sorunumuzu Riot ekibine bildiriyoruz.

Ticket’a cevap oyunda kayıtlı olan E-mail adresine gelecektir.İstek veya Şikayet bileti oluştururken akıcı ve sade bir dil kullanmaya özen gösterin.Yukarıda vermiş olduğumuz Ticket Atma linki ile;

  • League of Legends ticket atma
  • League of Runeterra ticket atma
  • Team Fight Tactics ticket atma
  • League of Legends Wild Rift ticket atma

oyunlarında da aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Riot Ticket cevap süresi yoğunluğa göre değişiklik gösterse de,ortalama 24 saat sürüyor.Bu süre zarfında tekrar bir bilet oluşturmanıza gerek yoktur.Bu yöntemden başka maalesef Riot Games contact email adresi bulunmuyor.

Gördüğünüz gibi Valorant Ticket atmak bu kadar basit.Aynı adımları lole ticket atma içinde kullanabilirsiniz.Bir sonraki rehber yazımızda görüşmek üzere.