Toca Life World 1.35 APK indir – Full 2024 Sürüm

Toca Life World 1.35 APK Sims benzer bu sevimli rol yapma oyununda şehir içinde değişik aktivelere katılın. Karakterinizi geliştirin ve dilediğine gezip değişik maceralara katılın. Toca Life World 1.35 APK  ücretsiz bir şekilde sitemizde… Yazının ilerleyen kısımlarında linki bulabilirsiniz. Güzel mobil oyunlar mobileius.com severler.

toca life world 1.35 apk

Toca Life World 1.35 APK indir

Toca Life World, Toca Boca tarafından geliştirilen çocuklar için bir oyundur. Bu yazı itibariyle Google Play Store’da 10 milyon indirmesi var. Bu popüler çocuk oyunu, kendi küçük dünyanızda eğlenmenizi sağlar! İster paten parkına gitmek ister arkadaşlarınızla takılmak isteyin – Toca Life World’de pek çok şey yapabilirsiniz! Şimdi hikayenizi oluşturun. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Toca Life World nedir?

Sims’i tanıyor ve seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız! Toca Life World, kendi dünyanızda her türlü şeyi yapabileceğiniz bir oyundur! Burada kendi hikayelerinizi yaratıyorsunuz. Bu, sadece parka gitmek ya da arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelir – bunu yapmakta özgürsünüz!

toca life world 1.35 apk

Toca Life World’ü diğer oyunlardan ayıran şey, bu oyunda çok fazla esnekliğe sahip olmanız. Bu, karakterlerinizin kıyafetini, aksesuarları seçmekte ve istediğinizi yapmakta özgürsünüz demektir! Arkadaşlarınıza anlatmak için kendi hikayelerinizi yaratırken Toca Life World’de asla sıkıcı bir an yoktur. Ayrıca grafiklerin de iyi hazırlanmış olduğundan bahsetmiyorum bile. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Toca Life World’ün Özellikleri

Toca Life World, istediğiniz gibi oynamanıza izin veren destansı bir dünya yaratıcısı oyunudur! Bu oyunda yapılacak daha çok şey var. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Günümüzde pek çok çocuk oyunu var, ancak bunların hepsi Toca Life World seviyesinde değil. Bu oyunda benzersiz dünyalarda farklı hikayeler yaratabilirsiniz. Okula evcil hayvan getirmek isteseniz bile bu oyunda her şeye izin verilir. Hiçbir şey, hayalini kurduğunuz nihai dünyayı yaratmanıza engel olamaz! Bunun dışında burada içinizi ısıtacak birçok ilginç yere gidebilirsiniz! Kendi hikayenizi yaratın ve Toca Life World’de uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfedin!

sims mobile game apk for child

Mekanlar – Toca Life World’de ilk başta ziyaret edebileceğiniz 8 mekan var. Bunlara alışveriş merkezi, yemek alanı, apartmanlar ve kuaför gibi yerler dahildir. Sadece sizin hayal edebileceğiniz harika bir dünya inşa etmek için harika bir başlangıç. Tabii ki, bu daha başlangıç ​​olduğu için kilidini açabileceğin daha birçok yer var.

Hikayeler yaratın – Bu oyunda, istediğinizi yaratırsınız! Gerçekten bir hikaye akışı yok çünkü kendi hikayenizi ve dünyanızı yaratmakta özgürsünüz! Her şey özelleştirilebilir, oynanabilir ve eğlenceli. Bir oyunda tonlarca oyun oynamak gibi! Burada çılgın saç kesimi ve daha fazlası gibi farklı şeyler yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Konum ve karakter satın alın – Bu oyunda 50’den fazla konum ve 300 karakterin kilidini açabilirsiniz! Ayrıca en karmaşık ve güzel dünyayı yaratmak için satın alabileceğiniz 125 evcil hayvan var! Bu unsurlar oyunu çok eğlenceli kılıyor çünkü benzersiz yeni dünyalar yaratabilirsiniz.

toca life world

Çarpıcı grafikler – Grafikler açısından Toca Life World, bu oyunu öne çıkarmak için çizgi film öğelerini kullanıyor! Oyun 2D olarak ayarlanmış olsa da, iyi yapılmış! Her şey mükemmellik için tasarlanmıştır.

Toca Life World Hileli APK – Tam oyunun kilidini aç, ücretsiz alışveriş

Toca Life World, çocuklar ve yürekten çocuklar için destansı bir dünya kurma oyunudur! Tüm karakterlerin ve konumların kilidini açmak için şimdi sınırsız para modunu indirin.

DAHA FAZLA APK!!!

Daha hızlı indirmek için mobileius sitemizdeki bir kaç reklama tıklayabilirsiniz… İndirme Linki => Toca Life World 1.35 APK indir – Full 2024 Sürüm