The Amazing Spider-Man 2 APK indir

Tabii ki, oyunun öne çıkan özelliği de çok açık, önceki birkaç yılla karşılaştırıldığında, “The Amazing Spider-Man” büyük ölçüde gelişti, hem kalite hem de performans büyük ölçüde iyileştirildi. Örneğin: Spit gossamer, oyuncunun binaya gerçekten yapıştırıldığını hissetmesini sağlar. The Amazing Spider-Man 2 APK indirme linki bu yazımızda! Ücretsiz The Amazing Spider-Man 2 APK indir mobile  ile full oyun keyfini sınırsız yaşayın. Got’em Tiger!

amazin-spider-man-2-apk-indir

Yeni “The Amazing Spider-Man 2” oyununda oyuncuların oyundaki gerçekçiliği yaşama olasılıkları daha yüksek, gökyüzünde sallanabiliyorsunuz, duvarda da emekleyebiliyorsunuz, oyun oldukça iyi işlenmiş; oyun oyuncuları Araba korna sesini bile duyabiliyor, oyun deneyimi oldukça heyecan verici.

Oyunda ekrana yakından bakıldığında sadece Örümcek Adam kıyafet ipleri değil, bina duvarları yansıtıcı, hatta Örümcek Adamın göz bağı reflektifin üstünde yapılıyor. Tüm sürecin sesi ve çok sayıda süreç animasyonu Dean içtenliğini derinden hissetti.

Ekran temelde kusursuzdu, resimden görebiliyoruz, önceki duruma kıyasla, bakış açımız daha uzak, çok daha çekici haritalama. Mozaik olgusunu hafızaya yansıtması nedeniyle hareket öncesi çok hızlı hareket etmesi mükemmel bir çözüm olmuştur. Ek olarak, bazı ince ekranlardaki kare sayısı hala ideal değildir (performansla da sınırlıdır). Bu görüntü kalitesi, PC tarafında bile tamamen çekim yapıyor.

Çalışmanın devamı niteliğindeki sıra dışı Spider-Man 2 aynı zamanda bir sandbox oyunu, yüksek derecede özgürlük. Ana hikayeye ek olarak, New York’ta dolaşıp yardıma ihtiyacı olan vatandaşları arayarak ve kötü suçluları yenebiliriz.

Ana hikayeye geri dönelim, bunun için altı ünlü kötü adam çizgi roman Süpermen çizgi romanını çözmemiz gerekiyor. Öğretme seviyesinin önsözüne ek olarak, oyunun toplam altı bölümü vardır ve şekil BOSS’un ilk bölümüdür – mavi kan, oh elektro-optik insanlar yok. The amazing spider-man 2 apk hilesiz harika oyun keyfi!

Yukarıdaki operasyon, savaş dışı durum, sanal rocker ayar yönüne ek olarak, zıplamak için sadece bir düğme var, zıplama düğmesine uzun basıldığında hava dalgalarında örümcek ipeği ateşleniyor. Bu operasyona başlamak için hala biraz pratik becerisi gerekiyor, çünkü düz bir uçuş değil, acemi havada kolayca kayboluyor ve binaya çarpıyor. Ancak, yukarıdaki perspektifin otomatik olarak ayarlanmasının çok iyi olması için, sadece yarım saat oynayın, yetkin olabileceğimize inanıyorum. Bundan daha fazlası, dikey duvardaki Örümcek Adam eylemi için uygun perspektifi otomatik olarak dönüştürecek ve işlemi kolaylaştıracaktır. Havadayken aksiyon ve koordinasyonu, orijinal film aksiyonunu tamamen restore etti. Ama yaralı vatandaşlarımız hastaneye gittiği için gitmemiz biraz garip değil mi (yukarıda görüldüğü gibi)?

The Amazing Spider-Man 2 APK indir

Mücadele ve yasalara uyan canlandırıcı yönleri, sadece bir kahramanın kanıyla dolu yumruğunu isteyemeyiz. Temel becerilerimiz toplamda üç: boks, örümcek ipeği demeti OYNA, defansif kontra. Bu örümcek ipeği demetinin becerilerinin çok hızlı olduğunu, Örümcek Adam’ın elinin Kato Hawk’u utandıracak kadar hızlı olduğunu belirtmeliyim. Menü arayüzünde ayrıca yeni beceriler geliştirmek veya öğrenmek için örümcek noktaları da olabilir.

Elbette mobil cihazlarda muharebe harekatı pek çok yüksek oyun ihtiyacını karşılayamıyor. Ancak oyundaki bir çok QTE sistemi, savaşı daha zengin ve ilginç hale getirmek için. Düşman havada otomatik olarak kilitlendikten sonra, deli nokta saldırısından kaçınmak için BOSS savaşında her türlü kaymanın ortaya çıkmasına neden olur. Oyun, oyuncunun tepki hızını test etmek için benzer bir OSU oyunu bile kullandı. Genel olarak, vuruşlar bile çalışmaktan daha yumuşaktır, dövüş stilleri daha çeşitli ve ilginçtir. -Apkaward.cOm

Herkes New York City adlı bu küçük sandbox’tan bıktıysa, diğer modları da deneyebilir, aynı zamanda zengin ödüller de alabiliriz. Arenada bir düşman dalgasıyla uğraşmamız gerekiyor, ölene kadar sahne malzemelerini kullanabilirsiniz ve puanlar internete yüklenecek, bu oyunun tek bağımsız ağ nedeni bu olabilir.

Mağazada Örümcek Adam’ı değiştirebiliriz. Bu kıyafetler bize savaş güçlendirmesi verecek, diğeri ise oyun para birimi aracılığıyla bazı kostümler ve sahne malzemeleri satın alabiliriz, sahne malzemeleri bize etkiyi canlandırabilme yeteneğimizi geliştirmek için biraz kan verecek.

Genel olarak konuşursak, oyunun genel tarzı çizgi romanların tasarımına sadıktır. Dövüş sistemi çok zengin ve dövüş duygusu çok ferahlatıcı. En fazla özellik içermeyen “ücretsiz keşif” sistemi olarak oyuncular Örümcek Adam’ın heyecanını yaşayabilirler. Ve filmi başlatmak için bir meze olarak oyunun tadı oldukça fazla.

DAHA FAZLA APK!!!

Daha hızlı indirmek için mobileius sitemizdeki bir kaç reklama tıklayabilirsiniz… İndirme Linki => The Amazing Spider-Man 2 APK indir