Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri ;Oyunda grup olarak hareket etmek oldukça önemli bunun gibi ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Bazı oyuncular bu oyunda ne yazık ki buna dikkat etmeden takımdan ayrı bir şekilde oynuyor. Bu da direkt olarak maçı kaybettiriyor. Öncelikle bunun bir takım oyunu olduğunu bilmemiz gerekiyor. Birlikten kuvvet doğar sözü bu oyunda somut bir hal alıyor diyebiliriz.

Bir maç esnasında uygulayabileceğiniz taktiklere geçelim. Bu oyunda amacımız çok düşman öldürmek olmamalı. Oynadığınız oyun modlarına uygun bir şekilde hareket etmek olmalı. Örneğin elmas modunu biliyorsunuz. Haritanın ortasından elmas çıkıyor. Bunları en fazla toplayan oyunu kazanıyor. İşte bu oyun modunda haritanın ortalarında durmanız büyük önem taşıyor. Elmas kuyusunu kontrol altına alırsanız en çok altını da siz alırsınız. Sürekli kuyunun yanında kalarak oynamaya çalışın. Rakiplerin peşine takılıp onların doğduğu yere kadar gitmeyin. Yoksa elmasları kaybedebilirsiniz.

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Görev Dağılımı

Takımda hasar veren karakter, tank karakteri ve destek karakteri bulunursa muazzam olur. Tank karakteri bir nevi kalkan görevi görecek. Destek karakteri, tank karakterine sürekli can verecek. Hasar veren karakter ise sürekli düşmanları oyalayacak onları meşgul edecek. Bu şekilde güzel bir uyum sağlamış olursunuz. Özellikle bu takım şekli elmas kapmaca modunda işe yaramaktadır. Diğer oyun modlarına göre de bir dağılım yapabilirsiniz. Madem elmas kapmaca modundan başladık öyle devam edelim.

Örneğin tank karakterini elmas kuyusunun yakınında tutun. Deste karakteri sona sürekli can versin. Hasar veren karakter ise sürekli hareket halinde olup düşmanları oyalasın. Alın size güzel bir taktik. Tabi ki bu arada hasar veren karakter elmas taşımazsa daha iyi olur. Çünkü her an o elmasları kaybedebilir. Bu yüzden tank karakterinin elması taşıması daha iyi olacaktır.

Siper Almak

Oyunda bulunan çoğu harita da siper alabileceğiniz bir sürü şey bulunuyor. Duvarlar, kutular, bitkiler ve benzeri bir çok şey var. Bunları sık sık kullanın. Siper alarak kendinizi güvende tutun. Düşmanlar bir duvarın arkasında bulunuyorsanız sizi görebilir fakat ateş ederek hasar veremezler. Ağaçları ya da bitkileri kullanarak görünmez olabilir ve sinsice ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bu tür siperleri düşmanları oyalamak içinde kullanabilirsiniz. Bırakın peşinize düşsün sizde duvar ya da taşın etrafında onu dolaştırıp durun.

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Hareket Edin

Oyunda sakın sabit bir şekilde kalıp, o halde oynamayın. Sürekli harita içinde hareketli olun. Uzaklara gitmek istemiyorsanız da olduğunuz yerde küçük bir mesafe içinde hareket edin. Bu sayede rakipler tarafından zor hedef olursunuz. Hangi karakter ya da sınıf ile oynuyorsanız oynayın. Bu durum hiç değişmez. Bol bol hareket edin. Zaten bir süre sonra buna ister istemez alışacaksınız.

Karakterleri Bilin

Oyunda ki diğer bir taktikte rakiplerde bulunan karakterleri bilmek olacaktır. Örneğin bazılarını alan hasarı bulunmaktadır. Oraya buraya ateş atarlar ve belli bir alanı yakarlar. Bu tür rakipleri tanırsanız nasıl davranmanız gerektiğini de bilirsiniz. Sürekli rakipleri takip edin ve size ne zaman ateş edeceklerini kestirmeye çalışın. Bu sayede hemen kaçar ve hasar almamış olursunuz. Özellikle ateşlerden uzak durun. Bunlar hızlı bir şekilde canınızı tüketecektir.

Brawl Stars savaş taktiklerinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarım sizler için ufak güzel bir rehber olmuştur. Sormak istediğinizi yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…