Buzz Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Bu yazımızda Buzz Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakteri 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Buzz oyuna katıldı. ;”Buzz, Velocirapids’te cankurtaran. Sürekli olarak, torpido şamandırasını atabileceği başı dertte olan insanları tarar, ancak atışları oldukça hevesli.”

İçeriğimizde Buzz Yıldız güçleri,Buzz Aksesuarları ,Buzz Kostümleri ,Buzz Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Buzz Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Buzz karakteri Brawl Stars incelemesi 

Brawl Stars Buzz

Buzz, Sezon 7: Jurassic Splash’ta Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 7 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra kutulardan elde edilebilen bir Kromatik Karakterdir. Orta-yüksek sağlığa, yüksek hasar çıkışına sahiptir,

Süper : Süperi ile harika hareket kabiliyetine ve hızlı hareket hızına sahiptir. Özelliği, Buzz’ın yakınında bir düşman varsa, Buzz’ın Süper’ini otomatik olarak şarj etmesini sağlar. Yakın mesafeden ıslık vuruşlarıyla saldırıyor. Süper’i için, kendisini duvarlara veya çarptığı düşmanlara bağlayan ve Buzz’ı onlara çekerek yakındaki düşmanları sersemleten bir torpido şamandırası fırlatır.

Aksesuarı:Yedek Şamandıra , Süper’sini anında ve tamamen şarj eder, ancak kullandığı bir sonraki Süper, düşmanları sersemletmez.

Yıldız Gücü: İlk Yıldız Gücü, Güçlü Torpido , Süper’sinin minimum sersemletme süresini artırır. İkinci Yıldız Gücü, Keskin Gözler, Özelliğinin yarıçapını %33 artırır

Brawl Stars Buzz Özellikleri

Kişisel özellik : Bu karakter, Super’i rakip düşmanlara yakın durmaktan suçluyor.

Buzz’ın 6 karesi içindeki tüm uygulanabilir düşmanlar, Süper’sini saniyede %6,67 veya kabaca 15 saniyenin üzerinde şarj eder. Yarıçap içinde birden fazla düşman varsa Süper’ini daha hızlı şarj eder. Gizli düşmanlar varsa (ör. görünmez düşmanlar, çalılıklarda saklanan düşmanlar), yine de şarj olur.

Saldırı: Buzz Eller  ;

Buzz bir yayda beş hızlı tokat atıyor.
Buzz, düdüğüyle 5 delici yumrukla saldırır. Bo gibi, yumruklarını soldan sağa doğru savurma hareketi yapıyor. Bu saldırı, 0,9 saniye süren yavaş bir boşaltma hızına sahiptir.

Süper: Torpido Atışı

Buzz bir yayda beş hızlı tokat atıyor.
Buzz, düdüğüyle 5 delici yumrukla saldırır. Bo gibi, yumruklarını soldan sağa doğru savurma hareketi yapıyor. Bu saldırı, 0,9 saniye süren yavaş bir boşaltma hızına sahiptir.

Buzz Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1: ; Güçlü Torpido

Buzz’ın Süper Sersemletmesinin minimum süresi 0,5 saniye artar.
Süper’sinin minimum sersemletme süresi, normal 0,5 saniye yerine 1 saniyeye çıkarılır. Bu Yıldız Gücü, Yedek Şamandıra Aygıtını veya Süper’sinin maksimum sersemletme süresini etkilemez.

Yıldız Gücü #1: Keskin Gözler ;

Buzz’ın Süper şarj alanı %33 artırıldı.
Buzz’ın Özellik yarıçapı %33 artırıldı, bu da onu 6 karodan 8 karoya yükseltti.

Buzz Aksesuarı

Aksesuarı #1 : ; Yedek Şamandıra

Süper sayacı anında doldurur, ancak bir sonraki Torpido Fırlatma, rakipleri sersemletmez.
Buzz, bu aksesuarı etkinleştirdiğinde Süper’sini tamamen şarj eder, ancak bir sonraki Süper’i düşmanları sersemletmez. Buzz, Süper’si zaten şarj edilmişse bu aksesuarı kullanamaz ve Süper’yi kullanmadan önce yenilirse, Buzz tam bir Süper olmadan yeniden doğar. Buzz’ın başının üzerinde parlayan bir aksesuar sembolü, bu aksesuarın kullanımını ve ayrıca parlayan bir Süper joystick’i işaret eder. Bu aksesuarın bekleme süresi, Süper’sini kullandıktan sonra başlar.

Buzz Sağlık Özellikleri

Seviye Sağlık
1 4200
2 4410
3 4620
4 4830
5 5040
6 5250
7 5460
8 5670
9 – 10 5880
Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Buzz İpuçları

 • 5 atışı da vurabilmek için, Buzz ya düşmanın etrafında saat yönünde hareket etmeli ya da çok yakın mesafeden saldırmalıdır. İkincisi, yapmak daha kolay olsa da, Darryl, Spike ve Bull dahil olmak üzere bazı Brawlers’ın çok yakın mesafeden üstün olması nedeniyle daha risklidir.
 • Buzz’ın saldırısı yakın mesafeden olduğundan, yalnızca saldırısını gerçekten gerçekleştirebiliyorsa Süper’i olmayan bir düşmanla çatışın. Süper’inizi pasif olarak şarj edecek yakınlarda düşman yoksa, düşmanlara yaklaşmak için engelleri kullanın.
 • Bir düşman kaçıyorsa ve Buzz’ın menzili dışındaysa, Süper gücünü kullanarak düşmanı hızla yakalayabilir ve sersemletebilir ve Buzz’ın onları bitirmesi için bir şans verebilir.
 • Buzz, kavgalı bir düşmana giderken hasara karşı bağışık değildir, bu nedenle Buzz’ın sağlığı düşükken biriyle boğuşmak risklidir.
  Buzz’ın Süper’i, şamandırasının indiği yere gitmeyi bitirdiğinde etrafındaki kısa bir yarıçapta sersemlediğinden, Buzz’ın Süper’sini vurmak zor olduğu için, düşmanın kendisini boğmak yerine onları sersemletmek için bir düşmanın yanındaki bir engelle boğuşmaya değer. hareketli bir hedef
 • Buzz’ın Yedek Şamandıra Aksesuarı, henüz Süper şarj olmadan kaçmak gibi acil durumlar için etkilidir. Ayrıca, düşmanları daha hızlı yakalamak için ikinci bir Süper olarak veya bir maçın başında Süper olarak kullanılarak saldırgan olarak da kullanılabilir.
 • Özelliği, Süper’sini yarıçap içindeki bir düşmanla 15 saniye içinde şarj eder. Bir maçın başındaysanız ve düşmanı Yedek Şamandıra Aksesuarı‘ınızla boğmak bir yenilgiyi güvence altına almak için yeterli olmayabilir, sadece engellerin etrafında pasif oynayabilir ve Süper’nizin şarj olmasını bekleyebilirsiniz.
 • Özelliği hala Süper’sini görünmeyen düşmanlar üzerinde şarj ettiğinden, onu çalılıklarla dolu alanlar veya Snake Prairie gibi haritalar için bir keşif aracı olarak kullanabilir, Keskin Gözler Yıldız Gücü, Süper’ini genişlettiği için düşmanları gözetlemede onu daha da iyi hale getirir. – şarj yarıçapı, çalı kamplarını veya görünmez düşmanları daha iyi keşfetmesine izin verir. Bo ya da Tara gibi çok daha iyi gözlemci Kavgacılar yerine bir keşif kavgacısı olarak ideal değil.
 • Agresif düşmanlarla karşı karşıyaysanız ve Özelliğinden ekstra Süper şarj menzili gerekli değilse, yakın mesafeden sersemletme süresini artırmak ve onları yere sermek için Güçlü Torpido Yıldız Gücünü kullanmaya değer olabilir.
 • Buzz, grup halinde olduklarında tüm düşman ekibini sersemletebilir ve yaygın saldırısıyla hepsini yenebilir. Yavaş boşaltma hızı, ikinci saldırısından sonra onu özellikle savunmasız hale getirir, ancak başka bir Süper, onları ortadan kaldırmasına izin verir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.108 Son Sürüm – 2021

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir