Brawl Stars Kromatik Karakterler ve Özellikleri 2021

Brawl Stars kromatik karakterler az sayıda bulunsalar da oyunda etkin kullanılırlar. Bu yazımızda Brawl Stars Kromatik Karakterler ve Özellikleri 2021 hakkında bilinmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Kromatik Karakterler

Bu oyunda bulunan karakterler ise 7 sınıftan oluşmaktadır.

Yukarıda sayılan bu karakterler oynanan oyunda güç sırasını göstermektedir. Bu Kromatik karakterler şimdilik 5 karakter barındırmaktadır.

Brawl Stars Kromatik Karakterler ve Özellikleri Nelerdir?

Brawl Stars Kromatik Karakterler ve Özellikleri 2021
Brawl Stars Kromatik Karakterler ve Özellikleri 2021
  • Gale : 3600 canı olan Gale Orta derecede sağlığı ve orta derecede hasarı vardır, ancak yine de büyük miktarlarda fayda sağlayabilir. Gale, Süperi ile düşmanları geri püskürtebilecek geniş ve uzun menzilli bir rüzgar ve kar oluşturabilir.
  • Surge : 2800 canı olan Surge ;Sağlığı düşük ve orta düzeyde hasar çıktısı var, ancak büyük miktarda hasar potansiyeli var. Ana saldırısı, bir düşmana isabet ettiğinde ikiye ayrılan bir meyve suyu fırlatır. Süper yeteneği, ona çeşitli yükseltmeler ve saldırılarını ve hareket hızını artırır.
  • Colette : 3400 canı olan Colette düşmanının ne kadar çok canı varsa veya belirli hedeflere sabit bir miktarda hasar veren bir mermi ateşleyerek saldırır. Süper’i için ileri atılır ve çok hızlı bir şekilde geri döner ve yoluna çıkan tüm düşmanlara maksimum sağlıklarına bağlı olarak hasar verir.
  • Lou : 3100 canı olan Lou ortalamanın altında hasara ve cana sahip ancak hem saldırısında hem de Süper’de destek mekanizmalarına sahip.Süper yeteneği, düşmanları yavaşlatan ve manevra yapmayı zorlaştıran oldukça geniş bir buz alanı yaratır.
  • Colonel Ruffs : 5.Sezon:Yıldız Gücü Seviye 30 ödülü olarak açılabilen bir destek karakteri olarak karşımıza çıkacak Kromatik Savaşçıdır. Brawl Pass veya öne çıkan sezonunda Seviye 30’dan sonra sezon 5 Brawl Pass’teki kutulardan açılabilir.

Karakterlerin üzerine tıklayarak, karakter hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Özel güçlerini, kostümlerini ve resimlerini görebilirsiniz.

Brawl Stars Yeni Kromatik Karakter Ne Zaman Çıkacak?

Her Brawl Talk yayınında oyun hakkında yeni bilgiler açıklanıyor. Yayınlarda yapılacak etkinliklerden ve yeni çıkacak karakterlerden bahsediliyor. Karakterlerin özellikleri tanıtılıyor.

Brawl Stars Kromatik Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars oyununda karakterler maç sonrası kazanılan kutulardan çıkıyor. Kutulardan karakterlerin çıkışı tamamen şansa bağlıdır. Kromatik karakterleri bir an önce çıkarmak için daha fazla maç yaparak kupanızı artırıp daha yüksek şansa sahip olabilirsiniz