Brawl Stars Nadir Karakterler 2021

Bu yazımızda 7 Brawl Stars karakter sınıfından birisi olan Brawl Stars Nadir Karakterlerlerden bahsedeceğiz ;

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars karakter çeşitleri 7 tanedir ve aşağıdaki gibidir:

Yukarıda sayılan bu karakterler oynanan oyunda güç sırasını göstermektedir. Bu Nadir karakterler şimdilik 4 karakter barındırmaktadır.

Brawl Stars Nadir Karakterler 2021
Brawl Stars Nadir Karakterler 2021

Brawl Stars Nadir Karakterler 2021

  • El Primo : 6000 Canı olan Ağır siklet güreşçisi El Primo Brawl Stars yüksek canı, yakın mesafeden attığı seri yumrukları ve uzak mesafelere atlayarak hasar verebilmesi nedeniyle oyunda birçok kişinin tercih ettiği bir karakter olma özelliği taşıyor.Oyunda elde edilmesi en kolay karakterlerden biridir. El Primo ayrıca çok yüksek bir sağlığa sahiptir ve çok fazla hasara dayanmasına izin verir.
  • Rosa : Botanik boksör olarak da bilinen Rosa, 7560 cana sahiptir. Rosa, Süper halindeyken vegan koruyucu giysiler edinir.Rosa’nın sağlığı yüksek ve orta-yüksek hasar potansiyeli var.
  • Poco :4000 canı olan Poco, düşmanlara zarar veren ses dalgalarını ateşler. Süper yeteneği hem Poco’yu hem de takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Sağlığı orta-yüksek, ancak hasar çıkışı düşük, ancak iyileştirmesiyle muazzam bir fayda sağlayabilir.
  • Barley : 2400 sağlık puanı olan Barley şişeleri düşmanlara fırlatarak saldırır ve sıçrama hasarı verir.Sağlığı oldukça düşük, ancak çok fazla hasar potansiyeli var.

Brawl Stars Nadir Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars tüm karakterleri gibi Nadir karakterler de satın alınabilir. Ancak oyunda ustalaşmış oyuncular karakter satın almayı önermezler. Kişi oyunda kendini geliştirmek ve ilerlemek istiyorsa organik yollardan karakterlere sahip olmalıdır.

Organik yollardan karakterlere sahip olmanın yolu oyunda kupa, elmas ve kutu toplamaktır. Oyuna vakit ayıran oyuncular için bu zaman alır ancak yapılması imkansız değildir. Bu şekilde oyuncu, stratejileri öğrenip oyunda gelişir.Nadir karakterleri elmas ile alabiliyor olsanız da pek tavsiye etmiyoruz.

Kutulardan çıkan ödüller, birikmiş kupa ve elmaslar ile oyuncu karakterler çıkarabilir. Oyuncu kendini geliştirdikçe kupa, elmas ve kutu toplamak daha kolay hale gelir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)