Brawl Stars Aşırı Nadir Karakterler 2021

Bu yazımızda 7 Brawl Stars karakter sınıfından birisi olan Aşırı Nadir karakterlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars karakter çeşitleri 7 tanedir ve aşağıdaki gibidir:

Yukarıda sayılan bu karakterler oynanan oyunda güç sırasını göstermektedir. Bu Aşırı Nadir karakterler şimdilik 5 karakter barındırmaktadır.

Brawl Stars Aşırı Nadir Karakterler

Brawl Stars Aşırı Nadir Karakterler
Brawl Stars Aşırı Nadir Karakterler
  • Rico : 3640 canı olan Rico, oyunun güçlü ve yenilmesi zor karakterlerinden biridir.Rico Brawl Stars, oyunun çok nadir keskin nişancılarından biridir. Rico, düşmanlarına mermi patlaması ile hatırı sayılır hasarlar verir.düşük cana ve orta derecede yüksek hasar çıkışına sahiptir.
  • Darryl : 5000 canı olan Darrly Brawl Stars, oyunda bir şeyler ters gittiğinde oyuncuların sıklıkla tercih ettiği bir savaşçıdır.Özellikleri bakımından geliştirildiğinde durdurulamaz bir hale gelir. Savaş esnasında doğru yerlerde kullanıldığında savaşın seyrini tamamen değiştirebilir.
  • Penny : 3200 canı olan Penny, çantalar dolusu bozuk para atarak hedefe ve arkada duran herkese zarar verir. Süper yeteneği, havan topu tarzı bir top kulesidir.Penny orta cana ve bir hedefe çarptığında sıçrama hasarı veren uzun menzilli bir saldırıya sahiptir.
  • Carl : 6160 canı olan Carl Kazmasını bir bumerang gibi fırlatır.Carl, oyun içinde en yüksek can seviyesine sahip karakterlerden birisi olması nedeniyle; takım savaşlarında öne atılıp bütün hasarı emmesiyle biliniyor.
  • Jacky : 5000 canı olan Jacky, yeri ve yakındaki düşmanları sallamak için Jackhammer’ını çalıştırır. Jacky yüksek savunması ve yakın mesafedeki etkileyici hasarıyla özellikle yakın mesafede yüksek alan hasarı vermeyi seven oyuncular tarafından en çok tercih edilen karakterlerden biri olma özelliği taşıyor.

Brawl Stars Aşırı Nadir Karakter Çıkarma Taktiği

Aşırı Nadri Karakter elde etmek isteyen oyuncular savaş kutuları açarak veya elmas ile satın alarak karakteri koleksiyonlarına katabilirler.

Usta oyuncular elmas ile satın almak yerine kupa biriktirip kutu açmanızı tavsiye ediyorlar. Bu sayede tecrübe kazanıp daha iyi bir oyuncu olabilir, oyundan daha fazla zevk alabilir.

Organik yollardan karakterlere sahip olmanın yolu oyunda kupa, elmas ve kutu toplamaktır. Oyuna vakit ayıran oyuncular için bu zaman alır ancak yapılması imkansız değildir. Bu şekilde oyuncu, stratejileri öğrenip oyunda gelişir.

Kutulardan çıkan ödüller, birikmiş kupa ve elmaslar ile oyuncu karakterler çıkarabilir. Oyuncu kendini geliştirdikçe kupa, elmas ve kutu toplamak daha kolay hale gelir.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)