Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek? ; Herkesin merakla beklediği Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Brawl Stars, her geçen gün çok sevilen bir oyun haline gelmeye devam ediyor. Oyuncuların sıkılmadan vakit geçirmesini hedefleyen oyun geliştiricileri oyuna yeni karakterler eklemeye devam ediyor. Yeni eklenen Belle ve Squeak oyun severlere tanıtılmış ancak Squeak karakteri oyuna dahil edilmemişti.

Brawl Stars, dünyada her kesimden insanın rekabetçi oyun modu ile güzel vakit geçirebilecekleri bir oyundur. Yeni güncellemeler ile oyun oynamanın heyecanı bir kat daha artıyor. Peki oyuna eklenecek bu süper özellikleri bulunan karakter Squeak ne zaman gelecek?

Brawl Stars Squeak
Brawl Stars Squeak Ne Zaman Gelecek ?

Squeak Ne Zaman Gelecek?

Yapılan son açıklama ile Brawl Stars Squeak yapılacak güncelleme ile 19 Mayıs tarihinde oyuna eklenecek. Oyuna eklenecek bu karakterin özellikleri neler peki? Brawl Stars Squeak özellikleri; Özel saldırı yeteneği olan yapışkan bomba atması ile rakiplerini ve saklandıkları duvarları yok edebilir. Süper özelliği ise tek seferde 6 adet büyük yapışkan küre atmasıdır. Oynaması oldukça keyifli olacak bu süper karakteri Brawl Stars hayranları büyük bir heyecanla bekliyor.

Surveymonkey Brawl Stars: Brawl Stars Bedava Elmas Kazan

Squeak Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Squeak, Bo’nun mayınlarına benzer şekilde, duvarlara ve düşmanlara benzer şekilde yapışan ve patlayan bir goo topunu vuran Mistik Karakterdir. Orta derecede sağlığı ve hasarı var.

Süper: Büyük Kütle ;  altı ana saldırıya dönüşen dev bir damla fırlatır.

Aksesuarı :Gerilme, menzilini% 100 artırır.

İlk Yıldız Gücü olan Zincirleme Reaksiyon , saldırılarından biriyle vurduğu her düşmana verdiği hasarı% 10 arttırırken,

İkinci Yıldız Gücü : Süper Yapışkan ; Büyük kütle patlaması düşmanları yavaşlatır.

Brawl Stars Squeak Özellikleri

Ana Saldırı: Yapışkan Bomba ;

Bu saldırının tamamlanması 0,35 saniye sürer. Duvarlara ve düşmanlara yapışan ve patlayan, bir gecikmeden sonra 5 kare yarıçapındaki herhangi birine hasar veren bir yapışkan top atarak gıcırdat saldırılar. Saldırının neden olduğu patlama, duvarların arkasındaki düşmanlara zarar verebilir ve bir düşmana çarptığında, yapışkan top onlara yapışır, yani hedef patlamadan önce nereye giderse gitsin.

Süper: Büyük Kütle ; 

Squeak, Squeak’ın Yapışkan Bomba saldırısı gibi yapışan, patlayan ve hasar veren sabit bir düzende 6 küçük küre göndererek patlayan dev bir yapışkan top atar.

Daha detaylı inceleme ve ipuçları için Brawl Stars Squeak sayfasına gidiniz…

 

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)