Among Us Yama Düzeltmeleri -Mobil Cihazlardaki Hatalar

Among Us Yama Düzeltmeleri -Mobil Cihazlardaki Hatalar ;Geliştirici InnerSloth, Among Us sosyal kesinti oyununun mobil sürümlerindeki hata sorunlarını gidermeyi amaçlayan bir yama notları listesi yayınladı.

Among Us hala her gün sosyal kesinti oyununda birbirini öldürmeye çalışan bir sürü oyuncu görse de, geliştirici InnerSloth son zamanlarda oyunun performansıyla ilgili bazı sorunlarla karşılaştı. Yaklaşık bir hafta önce, InnerSloth, Among Us oyuncuları aşırı doldurduktan sonra lobilerden atan bir sunucu sorununu çözdü. Şimdi geliştirici, mobil platformlardaki hata sorunlarını gidermeyi amaçlayan kısa bir yama notları listesi yayınladı.

Among Us Yama Düzeltmeleri -Mobil Cihazlardaki Hatalar

Innersloth’un Among Us en son güncellemesi, oyunun iOS ve Android platformlarını hedefleyen mobil sürümlerine odaklanmıştır. Innersloth, iOS düzeltmeleri için lobilere katılma, Among Us siyah bir ekranda donma ve bir “yaş düzeltmesi” ile ilgili sorunları ortadan kaldırdı. Android için geliştirici, bir haritadaki ışıklar aktif olarak sabote edilmediğinde oyunda düşük ışık sorunlarına neden olan belirli bir hatayı yamadı.

Innersloth ayrıca oyundaki çeşitli görevlerin düzgün çalışmadığının farkında olduğunu ve bir düzeltmeye bakmaya devam ettiğini belirtiyor. Görevler oyunun önemli bir parçasıdır, bu nedenle InnerSloth buna öncelik veriyor olabilir. Geliştirici ayrıca, son güncellemede ortaya çıkan gereksiz sorunları önlemek için oyunculara oyunlarını en son sürüm olan 2021.3.5’e güncellemelerini hatırlatıyor.

Bu yamalar, Among Us bazı mobil oyuncuları yedekleyip çalışır duruma getirmeye yardımcı olacaktır. Oyuncular, yeni bir ücretsiz harita, yeni görevler ve diğer değişiklikleri içerebilecek bir sonraki büyük güncellemeyi beklerken, suçlamalarda bulunmak veya oyun içinde başkalarıyla sohbet etmek için kullanışlı bir menü sağlayan yeni Among Us hızlı sohbet özelliğinin keyfini çıkarabilirler.

 

Daha Fazla Oku: Among Us Yaşınızı ve Doğum Gününüzü Nasıl Değiştirirsiniz?

Daha Fazla Oku: Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Daha Fazla Oku: Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri