Among Us Yaşınızı ve Doğum Gününüzü Nasıl Değiştirirsiniz?

Among Us Yaşınızı ve Doğum Gününüzü Nasıl Değiştirirsiniz? ; Among Us hayranların bu yılı dört gözle bekleyecekleri çok şey var. Daha önce geliştiricilerin oyunun devamı üzerinde çalıştıkları duyurulmuştu. Ancak, bu daha sonra hurdaya çıkarıldı ve InnerSloth mevcut oyunun kendisine odaklanmaya karar verdi. Çok sevilen Airship haritasının, oyundaki diğer birçok özellik ve güncellemeyle birlikte çok yakında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Son zamanlarda, geliştiriciler oyun için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, oyuna hızlı sohbet özelliğini getirdi.

Among Us Yaşınızı ve Doğum Gününüzü Nasıl Değiştirirsiniz?

Among Us  hızlı sohbet nedir?

Hızlı sohbet özelliğinin de eklenmesi ile Aramızda, oyuncuların oyun içerisinde iletişim kurmasını oldukça kolaylaştırıyor. Hızlı sohbet, oyuncuların oyun içindeyken gönderebilecekleri önceden tanımlanmış çeşitli mesajlardan oluşur. Bu hızlı sohbet mesajları konum bilgisi, sorular ve çok daha fazlasını içerir. Ancak, bir sorun var. Diğer oyuncular hızlı sohbet ve ücretsiz sohbet arasında kolayca geçiş yapabilirken, 18 yaşın altındaki oyuncuların artık ücretsiz sohbeti kullanamayacağı unutulmamalıdır.

Güncellemeden sonra oyuna başladığınızda oyuncuların yaşlarını belirtmeleri gerekecek. Yaşınız 18’in altındaysa, ücretsiz sohbet sizin için devre dışı bırakılacak ve yalnızca hızlı sohbeti kullanmanız gerekecek. Neyse ki, yanlış yaş girmiş olsanız bile onu değiştirebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapacağınız.

Detaylı yazı için : Among Us Mart Güncellemesi Yama Notları

Among Us yaşınızı nasıl değiştirirsiniz?

“C: \ Kullanıcılar \” Adınız “\ AppData \ LocalLow \ InnerSloth \ Aramızda \ playerPrefs” konumuna gidin. Gizli dosya ve klasörleri görebilmek için etkinleştirmeniz gerekir.
PlayerPrefs dosyasını playerPrefs.txt olarak yeniden adlandırın.
Not Defteri ile açın ve orada bir tarih göreceksiniz. Tarihi istediğiniz tarihle değiştirin.
Dosyayı kaydedin ve “.txt” uzantısını yeniden adlandırarak kaldırın.
Bundan sonra Aramızdaki’yi açın ve Hızlı sohbet ve ücretsiz sohbet seçeneği arasında geçiş yapabileceksiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar: