Call of Duty Warzone Roze Kostümü Nasıl Elde Edilir?

Call of Duty Warzone Roze Kostümü Nasıl Elde Edilir? ;Warzone’daki Roze görünümünde son zamanlarda keşfedilen aksaklık bir yana, oyunda giyilmesi oldukça havalı bir kıyafet.
Call of Duty Modern Warfare’ın Beşinci Sezonunda oyuna eklenen Roze, Call of Duty Warzone’da oyunun farklı sezonları boyunca çeşitli görünümler alan popüler bir operatör. Birçoğuna yalnızca ilgili Savaş Geçişlerini tamamlayarak ulaşılabilse de, operatörü ve bazı kostümlerini Warzone mağazasından almanın bir yolu var. En sevdiğiniz Warzone Roze görünümünü elde edemeyebilirsiniz, ancak muhtemelen benzer bir şey seçebilirsiniz.

Call of Duty Warzone Roze Kostümü Nasıl Elde Edilir?

Şu anda Roze operatör paketini Call of Duty Warzone’un mağazasından satın alabilirsiniz. Operatörün kilidini Savaş Bileti ile zaten açtıysanız, Roze’nin Rook görünümüne çok benzeyen bir operatör görünümü elde etmek için sadece birkaç görevi tamamlamanız gerekir. Roze’yi ana operatörünüz olarak seçin ve aşağıdaki zorlukları tamamlamaya çalışın:

Allegiance Operatörünüz olarak Roze ile bir Flaş Bombası kullanarak düşmanları iki kez kör edin.
Warzone’da Sadakat Operatörünüz olarak Roze ile üç silah alın.
Yukarıdaki hedefleri başarıyla yerine getirdiğinizde, Roze’un Rook görünümünden esinlenen Near Dark adlı yeni bir operatör görünümü alacaksınız. Bununla birlikte, mağazada bulunmayan diğer Warzone Roze görünümlerine ihtiyacınız varsa, maalesef bunları elde etmek için hiçbir şey yapamazsınız. Ama hayal kırıklığına uğramayın. Karakter, Activision’ın muhtemelen onun için yeni görünümler yayınlayacağı veya önceki görünümlerini mağazaya geri getireceği kadar popüler.