Pubg Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek ?

Pubg Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek ? ;Dünyanın en çok oynana oyunlarından biri olan PUBG’de premium sandıklar kaldırılmıştı. Kaldırılan sandıkların yerine özel sandıklar gelmişti. Bu nedenle oyuncular tekrardan Premium sandıklarını kullanabilme durumlarını araştırıyor. Önümüzdeki günlerde yeni etkinlikler yayınlanacağını öğrenen oyunseverler PUBG premium sandık ne zaman gelecek? sorusuna arama motorlarında yanıt arıyor. Peki, PUBG premium sandık ne zaman gelecek Mart 2021 ? İşte detaylar…

PUBG premium sandık ne zaman gelecek
PUBG premium sandık ne zaman gelecek

Pubg Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek ?

PUBG Mobile Premium sandıkların ne zaman geleceği hakkında henüz resmi açıklama olmasa da içerden sızdırılmış bazı bilgiler mevcut. Bu bilgilere dayanarak forumlardan dolanan söylentiler ise şöyle…

1.Fikir –  Premium sandık, PubG Hindistan’da yeniden başlatıldığında satışa sunulacak.

Bu yakında olmayacak. Bazı kaynaklara göre PubG, 2021’in üçüncü ayında yeniden başlayacak, ancak bundan şüpheliyim. Tamamen Hindistan’da çalışacak olan oyunu çalıştırmak için altyapıyı inşa etmek çok zaman alacak.

Hindistan Hükümeti’nin bu konuda tamamen emin olması gerekiyor, bu yüzden PubG ne zaman kullanılabilir olacaksa premium sandık da olacak.

2.Fikir – Haziran 21

“Dükkandaki Premium Sandıkların yerini şu anda Özel Sandıklar aldı. Ancak Premium Kasalar 21 Haziran’dan itibaren tekrar satışa sunulacak. ” Oyuncular aynı konuda endişelenmeyi bırakmalı çünkü kuponları çok yakında kullanabilecekler.

3.Fikir – PUBG’deki premium kasalar yakında bazı yeni malzemelerle birlikte satışa sunulacak ve bu ayın 21’inden kalma olduğunu düşündüğüm tarih ancak henüz birinden duyduğum resmi tarih değil, bu yüzden tarih değişebilir.

O zamana kadar sandık artıkları toplamaya devam edin.

Gördüğünüz üzere pek çok farklı yorum ve tahmin mevcut bu konuyla ile alakalı. Bizim araştırmalarımıza göre Haziran 21 tarihi ön plana çıkıyor. PUBG mobile premium Sandıklarının resmi geliş tarihini sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.  Ayrıca premium sandıkları beklerken farklı şeyler keşfetmek isterseniz sitemizde PUBG hakkında çok farklı APKlar ve taktikler bulunuyor bunlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Poppy Playtime APK indir – Son Sürüm APK indir