Minecraft Lovehunt Nedir ve Nasıl Oynanır?

Minecraft Lovehunt Nedir ve Nasıl Oynanır? ; İşte takılmanız gereken bir sonraki görsel romanınız.
Oyunların görsel roman türü epey bir süredir ortalıkta. İlk anime tarzı görsel romanlardan biri, 80’lerin başından küçük bir oyun olan Lolita , ardından ipuçlarını arayıp bulmacaları tamamladığınız bir cinayet gizemi oyunu olan The Portopia Serial Murder Case takip ediyor. Bu günlerde görsel romanlar, Doki Doki Literature Club ve Hatoful Boyfriend gibi ilgi çekici başlıklar ile her zamanki kadar popüler. Anlatının nasıl gelişeceğine karar verebileceğiniz hikaye odaklı deneyimlerden hoşlananlar için Minecraft Lovehunt tam size göre olabilir.

Minecraft Lovehunt Nedir ve Nasıl Oynanır?

Minecraft Lovehunt nedir?

Minecraft Lovehunt, oyunun tüm muhteşem sanat eserlerini de yapan Kio tarafından geliştirilen küçük bir bağımsız görsel romandır. Minecraft Lovehunt ile ilgili ilginç olan şey, Kio’nun, Dream, George ve Sapnap adlı Minecraft eklentileri hakkında içerik oluşturan Dream Team’den içerik oluşturucuları dahil etmiş olmasıdır. Minecraft dünyasının içinde geçen oyuncunun, anlatı devam ederken bir sürü şeyin gerçekleştiğini görebilen dokuz farklı sonu vardır.

Kio, oyunun yanıp sönen ışıklarına ve üzücü olabilecek bazı dillere sahip olduğuna dikkat çekiyor. Her bitişten sonra, oyuncu, bitiş sayacının çalışması için oyundan çıkmalıdır, ancak umarım sonunda Kio buna bir çözüm bulacaktır. Ayrıca ad girişini karıştırırsanız, bir paskalya yumurtasına rastlayabileceğinizi de göreceksiniz. Görsel romanın gezinme menüsünde en iyi deneyimi elde etmek için Kio, oyuncuların oyunun sonunu görebilecek bir aksaklık nedeniyle ok tuşlarını ve enter düğmesini kullanmasını ister.

Minecraft Lovehunt Nasıl Oynanır?

Deneyimlemek isteyeceğiniz bir şey gibi geliyorsa, yapmanız gereken tek şey Kio’nun itch.io sayfasına gitmek ve o indirme düğmesine basmak. Kio’ya yardım etmek için bir tür ödeme teklif edip etmeyeceğinizi seçebilirsiniz, ancak ücretsiz olarak da indirebilirsiniz. Tek başına sanat eseri buna değer.