Stardew Valley: Silahlar ve Diğer Eşyalar Nasıl Satılır?

Stardew Valley : Silahlar ve Diğer Eşyalar Nasıl Satılır? ;Oyuncular Stardew Valley’de daha iyi teçhizatlar, silahlar ve eşyalar buldukça, daha eski olanları çiftliklerine yatırım yapmak için faydalı paraya dönüştürmenin bir yolunu bulacaklar.

Stardew Valley, hayata sevimli bir çiftçilik oyunu olarak başlamış olabilir, ancak yıllar geçtikçe, oyuncuların arkadaş edinebileceği, çiftliklerini bir nakit yapma makinesine dönüştürebileceği ve her türlü maceraya sahip olabileceği yayılan bir başlık haline geldi. Çiftçilikle ilgili bir oyunda silahlar önemli gibi görünmese de, çiftliklerinin başarısını garantilemek isteyen tüm oyuncular için hayatın önemli bir parçasıdır.

Stardew Valley: Silahlar ve Diğer Eşyalar Nasıl Satılır?

Silahlar canavarlardan düşebilir, madenlerde sandıklarda bulunabilir veya Maceracılar Loncasından satın alınabilir. Oyunda bir süre geçtikten sonra, oyuncular artık ihtiyaç duymadıkları artan bir silah stoğuna sahip olabilirler ve bunları hızlı bir nakit karşılığında takas etmenin bir yolunu arayacaklar. Ayrıca oyuna eklenen yeni Infinity silahları için bir miktar envanter alanı yapmak isteyebilirler.

Oyuncuların eski silahlarını indirebilecekleri tek yer Maceracılar Loncası‘dır; diğer mal ve eşyalar gibi kargo kutusundan satılamaz. Maceracılar Loncası madenlerin doğusunda yer alır ve Marlon ve Gil’e ev sahipliği yapar. Oyuncular, farklı miktarlarda altın karşılığında Maceracılar Loncasına fazla silah, bot ve yüzük satabilecekler ve Lonca 14: 00-22: 00 saatleri arasında açık. Loncaya satılamayan tek silah Sapanlardır. Oyun için en iyi Stardew Valley modlarını keşfetmeyi düşünen oyuncular, bir kişinin karakterine daha fazla halka yuvası eklemek için modlar kullanılabildiğinden, fazla halkalarını korumak isteyebilirler.

Silah, yüzük veya botlar ne kadar nadir ve güçlü olursa, Maceracı Altını’nda o kadar çok para kazanılabilir, ancak oyuncular her zaman onunla ayrılmadan önce gerçekten bir şeyler satmak istediklerinden emin olmalıdır, çünkü onu tekrar almak pahalı olabilir. . Stardew Valley’in Maceracı Loncası ayrıca oyunculara bir tane daha hayati özellik, bir eşya kurtarma hizmeti sunuyor.

Quarry Mine, Mines, Volcano Dungeon veya Skull Cavern’da düşük sağlık durumundan çıkacak kadar talihsiz olan herhangi bir oyuncu, kayıp bir eşyayı bir ücret karşılığında kurtarabilir. Öğeler, bir dahaki sefere bayılıncaya kadar kurtarmada kalacak, bu nedenle oyuncuların, her şeyi denemek ve kurtarmak için başka bir yolculuğun buna değip değmeyeceğine veya kayıp ganimetlerinden bir temel eşya almak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekecektir.

Oyuncular fazla silahlarını ve eşyalarını sattıktan sonra, trüf mantarı yağı yapmak, hayvanlarını beslemek ve ilgilenilmesi gereken ekinlerin bitmek bilmeyen rotasyonuyla ilgilenmek gibi önemli çiftlik işlerine geri dönebilirler.

Stardew Valley, mobil cihazlar, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da mevcuttur.