Genshin Impact Hu Tao Afişi Çıkış Zamanı – Moment of Bloom yakında başlıyor

Genshin Impact Hu Tao Afişi Çıkış Zamanı – Moment of Bloom yakında başlıyor ;Mihoyo, Hu Tao’nun yaklaşan afişinde ne zaman dileklere başlayabileceğinizi açıkladı. Genshin Impact geliştiricisi başlangıçta hafta sonu bir teaser fragmanı ile bir şeyler başlattı ve video yaklaşık yedi saat içinde bir milyon görüntüleme toplarken hile yaptı gibi görünüyor. Ancak Mihoyo, hayranlarına yaklaşan Bloom of Moment etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

Genshin Impact Hu Tao Afişi Çıkış Zamanı – Moment of Bloom yakında başlıyor

Genshin Impact Hu Tao banner yayın saati 18:00 sunucu saatidir, bu da Kuzey Amerika sunucularında 15:00 PST / 18:00 EST ve Avrupa sunucularındaysanız 17:00 GMT’dir. 2 Mart’ta başlıyor ve 16 Mart’a kadar sürüyor, yani Hu Tao’yu almak için iki haftanız var. Afiş ayrıca dört yıldızlı Xingqiu, Xiangling ve Chongyun karakterlerini de içeriyor.

Canlı olarak devam eden Papilio Charontis Chapter hikaye görevini tamamlayarak yeni karakter hakkında biraz bilgi elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için Adventure Rank 40’ta veya üzerinde olmanız gerekecek ve o zamana kadar Archon Quest Bölüm I’i de tamamlamış olmanız gerekecek.

Her zamanki gibi, afiş başladığında test çalışması deneme etkinliğinde Hu Tao’ya bir koşuşturma yaşatabileceksiniz. Gotik cenazeciyi satın almak pahalı olabileceğinden, yapmaya değer, bu yüzden fiyatına değdiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

Teaser :

 

Çeşitli sızıntılar ve veriler sayesinde, Hu Tao’nun bir süredir gelmekte olduğuna dair bir fikrimiz vardı – oyuncular da onu kapalı beta sürümünde deneme şansı yakaladılar.