Apex Legends Steam’de Rekor Kırdı

 Apex Legends Steam’de Rekor Kırdı  ;Apex Legends, geçen Kasım ayında Valve’in vitrininde piyasaya sürülmesinden bu yana Steam’de giderek daha popüler hale geldi. Bununla birlikte, özellikle 8. Sezon boyunca kendi başına geldi. Battle royale oyunu, Sezon 8’in lansmanından hem günler önce hem de sonra eşzamanlı oyuncular için rekor seviyelere ulaştı. Daha sonra, Apex Legends’ın 3 Şubat’ta elde ettiği rekor 184.170 idi.

Apex Legends Steam’de Rekor Kırdı

Şimdi, yine de, Apex Legends yeni bir zirveye ulaştı. SteamDB’ye göre 198.235 kişi Respawn’ın battle royale oyununu hafta sonu zirvede oynadı. Oyun o zamandan beri de nispeten sabit kaldı. Ertesi gün aynı zirvelere ulaşmadı, ancak 196.287 oyuncuyla zirveye ulaştı ve bu, sezonun başından itibaren oyunun rekorundan biraz daha yüksekti.

Apex Legends tipik olarak her sezon gürlerken bir dizi güncelleme ve düzeltmeyle birlikte kendini göstermeye devam ediyor. Şu anda oyun, doğum gününü kutlamak için bir yıldönümü etkinliği düzenliyor, ancak bu yarın sona eriyor. Oyuncular ayrıca, gelecekteki bir olayın kendisine işaret edebilecek olan Caustic adlı bir karakterle ilgili alaylara da rastlıyorlardı.

Oyun Steam’de bir miktar başarı elde ederken, geliştiriciler hala Legends’ı dengeleyen bir köstebek savaşı oynamaya devam ediyor. Daha yakın zamanlarda, Respawn baş oyun tasarımcısı Daniel Klein, takım hala bunu nasıl yapacağını bulmaya çalışsa da, Caustic’in bazı ayarlamalar için sırada olacağını kabul etti.

 Apex Legends Steam'de Rekor Kırdı